Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megütött, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megütött, mit csináljak? Még soha nem történt ehhez hasonló.

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom, és nem tudtam felhívni, hogy később érek haza, mert lekéstem a buszom. Mentünk volna kajálni barátokkal, de nem tudtam így szólni, hogy menjen el nélkülem.

Mikor végül hazaértem, már az ajtóban elkezdett velem ordítani, hogy mit csináltam, mit képzelek, nem is volt így itthon főtt kaja, mert még főzni se voltam képes, miért nem kerestem egy k.va telefonfülkét, de kb. válaszolni sem tudtam, mert nem várta meg, csak kiabált. Erre elsírtam magam, és visszakiabáltam, hogy velem légy szíves ne beszéljen így, nem öltem embert, hogy ezt a hangnemet érdemeljem. Ő meg erre megpofozott, hogy nehogy nekem álljon már feljebb. Annyira megijedtem hogy köpni-nyelni nem tudtam, még a könnyeim is elálltak. Egyszerre bocsánatot kért, és mondta hogy nem is érti magát, csak mérges volt és ideges, hogy nem tudja hol vagyok. Én csak annyit mondtam, hogy oké, lezuhanyzok... azóta nem szóltam hozzá, de ő se hozzám. Mit kell ilyenkor csinálni? Nem tudom most azt se megfogalmazni hogy mit érzek...


Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 14. 20:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
88%

Figyelj: NEM VAGY BIZTONSÁGBAN.

Egy ilyen ember, aki egy ennyire kis jelentőségű váratlan helyzettől ennyire elveszti a fejét, ELMEBETEG. Ez sajnos később SÚLYOSBODNI FOG.


Ha jót akarsz magadnak, akkor szépen, kulturáltan elbúcsúzol tőle MOST. Azért arra készülj, hogy közben esetleg megkapod a pofon nagyobbik testvérét is.


Ha nem akarsz elbúcsúzni, akkor viszont arra készülj fel: leírták, hogy mi fog történni. Megteheted azt is, de jó lesz az neked?

MOST tegyél le arról, hogy őt meg tudod változtatni.

Azt pedig ne képzeld, hogy soha többé nem lesz az életetekben ekkora - vagy esetleg nagyobb - stressz.

2015. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
70%
Túl fiatal vagy és ezért birtokolni akar,miközben fél attol hogy találsz mást és megcsalod vagy lelépsz. Azt akarja neked bizonyítani hogy ő az erősebb és tiszteletet parancsol a személye. Az egyetem a korodbeli közeg is féltékenységra ad okot számára. Nem tudom mi a legjobb, otthagyni vagy vele maradni. Maradj még mert lehet hogy csak egy rossz pillanat volt, de ha 2. alkalommal is megüt szed a cuccod és menjél. Akkor már sorozatoságról lehet beszélni. Tud hogy a nagykorkülönbség birtoklási vágyat, alárendeltséget,féltékenységet eredményez a férfi részéről. Ha szép, csinos és feltünő lány vagy mindez csak sokszorozodik a férfiban.
2015. jan. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:

Szia! Beszéltetek azóta? Esetleg történt még valami?

Nagyon sajnálom a dolgot, de én azt tanácsolom hogy ha még nem, akkor semmiképpen sem kezdeményezz te ezek után.. ha ő hozzád szól, kezdjetek el beszélgetni, próbáljátok megbezsélni hogy mi és miért történt.. mondd el neki ammmit érzel, hogy ez az egy amit nem birsz, ás még egy ilyennél repül.. meg hogy egyátalán mi volt ez?! Hisz te nem ilyennek ismerted..

2015. jan. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:

Igen, éjjel átbeszéltük a dolgot :) milliószor bocsánatot kért, elmondta mennyire sajnálja, soha többet nem lesz ilyen. Reggel pedig egy rózsacsokorral ébressztett, nem tudok nem megbocsátani :)


Köszönöm a válaszaitokat!

2015. jan. 15. 17:52
 35/42 anonim ***** válasza:
100%
Várom a legközelebbi kiírásodat ,mikor megint megver :P Sok sikert!
2015. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
:)) pókokra vigyázni!
2015. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Orulok neki, sok boldogsagot!:)

De figyelj, ha masodszor is megutne, akkor ott abban a pillanatban hagyd ott! Egy eselyt meg lehet addni, de ilyen teren tobbel nem kene jatszani.

Minden esetre kivanom hogy tobbet ne forduljon elo:))

2015. jan. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
100%
Borítékoltam volna a lépésedet.
2015. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Igen: látszott, hogy ezt fogod dönteni.

Arra kérlek, hogy ha fordulnának a dolgok, akkor ezt írd meg itt. Mi itt leszünk és figyelünk.

2015. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
100%

Mindig is mondtam és most is azt mondom, hogy

aki képes volt férfi létére 1-szer megütni egy nőt, az ugyanúgy meg fogja tenni 2-szor, vagy 3-szor is, csak idő kérdése. És az a "férfi" aki ezt meg merte tenni, az már nem méltó a férfi névre.


De a Te döntésed, a Te felelősséged és a Te magánéleted, amiben azt csinálsz, amit akarsz!

Sok boldogságot!

2015. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!