Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megütött, mit csinálja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megütött, mit csináljak? Még soha nem történt ehhez hasonló.

Figyelt kérdés

Lemerült a telefonom, és nem tudtam felhívni, hogy később érek haza, mert lekéstem a buszom. Mentünk volna kajálni barátokkal, de nem tudtam így szólni, hogy menjen el nélkülem.

Mikor végül hazaértem, már az ajtóban elkezdett velem ordítani, hogy mit csináltam, mit képzelek, nem is volt így itthon főtt kaja, mert még főzni se voltam képes, miért nem kerestem egy k.va telefonfülkét, de kb. válaszolni sem tudtam, mert nem várta meg, csak kiabált. Erre elsírtam magam, és visszakiabáltam, hogy velem légy szíves ne beszéljen így, nem öltem embert, hogy ezt a hangnemet érdemeljem. Ő meg erre megpofozott, hogy nehogy nekem álljon már feljebb. Annyira megijedtem hogy köpni-nyelni nem tudtam, még a könnyeim is elálltak. Egyszerre bocsánatot kért, és mondta hogy nem is érti magát, csak mérges volt és ideges, hogy nem tudja hol vagyok. Én csak annyit mondtam, hogy oké, lezuhanyzok... azóta nem szóltam hozzá, de ő se hozzám. Mit kell ilyenkor csinálni? Nem tudom most azt se megfogalmazni hogy mit érzek...


Köszönöm a válaszokat!


2015. jan. 14. 20:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
78%
utolsó válaszoló egy igazi paraszt!
2015. jan. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
Nem férfi, aki megüt egy nőt, akkor se ha ideges. Verjen bele egyet a falba, ha annyira felmegy benne a pumpa, de azt se a nő előtt. Szánalmasnak tartom az eféle viselkedést.
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, később csak rosszabb lenne a helyzet.
2015. jan. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
0%
Meg kell beszélni, az se megoldás hogy egyből hagyd ott, mivel nem tudjuk hogyan meg mennyire ütötte meg. Nem ismerjük a kapcsolatukat.. Lehet teljesen másképp történt mint ahogy ide leírta stb...
2015. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
41%
A nő nem ember,a sör nem alkohol, a medve nem játék
2015. jan. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:

Nem bulizni voltam, nem szoktam nélküle bulizni, egyetemen eddig tartottak az óráim. És azért nem főztem, mert úgy volt hogy kajálni megyünk, akkor nyilván nem kell, egyébként mindig meleg étel várja itthon, ha megjön (mondjuk nem akarok mentegetőzni, csak nem tudhatod ezeket).


Sajnos valamilyen szinten igaz, hogy eltart, mert, habár kapok a szüleimtől is pénzt és ösztöndíjam is van, az meg sem közelíti az ő keresetét, nagyobb részt ő fizet a dolgokért, én általában a bevásárlást, meg ha valahol csak kézpénzt fogadnak el.

2015. jan. 14. 21:10
 27/42 anonim ***** válasza:
0%

Alap esetben azt gondolnám, hogy valamivel biztos kiharcoltad ezt, mert sajnos van erre is példa.


Azonban amit írtál és a válaszaid alapján tuti, hogy nem te vagy a hibás. A párod valószínűleg szeretne téged birtokolni és ha bármi esélyt lát, hogy másfele kacsingathatsz akkor agresszív lesz veled, pláne ha vele maradsz ezután.


Azonban azt is számításba kell venni, hogy valóban lehet egyszeri alkalom. Ám azt, hogy ezt ki akarod e deríteni az a te döntésed. Abban az esetben ha erősen ütött meg nem csak meglegyintett akkor ne gondolkodj azonnal menj.

2015. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

Azonnal búcsúzz el tőle!

Sajnos itt a helyzet csak romolhat. Ígérhet bármit: nem tudja betartani. Ez van...

és attól függetlenül búcsúzz, hogy a dolgokért mennyire vagy te felelős. Egy olyan férfi, aki ennyire nem tud uralkodni magán (amikor nem is provokáltad), az idegbeteg, később még sokkal rosszabb lesz.

2015. jan. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:

Nem tudom, mennyire számított ez erős ütésnek, fájt picit, de nincs viszonyítási alapom - soha senki nem ütött még meg, gyerekkoromban talán max. játék közben...


Én őszintén szólva próbálom azt hinni, hogy egyszeri alkalom volt, és rosszul fejezte ki az abból fakadó dühét/frusztrációját, hogy nem tudja, hol vagyok, és nincs ráhatása a helyzetre.

2015. jan. 14. 21:51
 30/42 anonim ***** válasza:
Arra se volt ráhatása, hogy megpofozzon-e?
2015. jan. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!