Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés

Ha két ember egymára talált de valamilyen oknál fogva elszakították őket mert h ez a kapcsolat így nem lehetséges de mind a ketten erre vágytak és már bánom h nem éltem vele vagyis a vele váló lehetőséggel..


Szerintetek ha nekünk együtt kell lennünk a sors majd újra egymás útjába sodor?


2015. jan. 19. 16:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én csak a tudományban hiszek.
2015. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez biztos így van.

Van egy mondás : ''Ha valakit az Isten neked teremtett , akkor azt még az ördög is talicskán tolja utánnad''

2015. jan. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A dolgokban felesleges hinni.

Ami nincs, nem lesz.

Ami van, nem tűnik el.

Ha akarjátok, összetudtok jönni de ehez nagy, sokszor előjövő akarat kell.

Fizika.... energiák.

2015. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek ebben a sors maszlagban. Hiába állok tátott szájjal, nem fog a sült galamb a számba repülni, de ha szerzek egy puskát...


Szóval tenni kell érte. Legalábbis biztosan nem árt, ha teszel.

2015. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A mondások nagyja khhibaszott nagy baromság.
2015. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem lehetséges h újra egymáshoz közeledjünk de ha tényleg úgy van h "egymásnak vagyunk teremtve" akkor újra összefut az utunk és rátalálunk egymásra.
2015. jan. 19. 16:41
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem, ez megy marhaság.

Ha nem tesztek érte semmit akkor nem is fog történni semmi.

2015. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 GrimmjoWwW ***** válasza:
ébredj fel :D ez nem egy mese :DD vagy teszel érte :D vagy baszhatod mert más majd tenni fog :D és akkor már beszoptad.. :D
2015. jan. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nincs sors meg egyéb baromságok, ha tesztek érte hogy együtt legyetek akkor lesztek (talán) együtt.
2015. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy bizonyos lehetőségek okkal jelennek meg az ember életében. De az már a te dolgod, hogy élsz-e velük. Ez lehet párkapcsolati kérdés is, de az élet sok területén is úgy érzem, hogy akadnak ilyenek. Munka, tanulás, ilyesmi. Ha van egy fantasztikus lehetőség, de nem élsz vele, nem számíthatsz rá, hogy az hamarosan megismétlődik.


Szerintem ha nektek tényleg együtt kell lennetek, már a "sors" szerint, akkor ő eleget tett azzal, hogy egyáltalán megismerkedtetek. Ha ezzel az ismertséggel ti nem kezdtek semmit, nem tartjátok a kapcsolatot és nem próbáljátok meg megoldani az elétek gördülő akadályokat, akkor nem bízhatsz abban, hogy megint tesz valamit értetek. Nektek kell élni a lehetőségekkel, ha elszúrod, akkor nagy valószínűséggel így jártál, ennyi volt.


Szerintem. De én nem hiszek a sorsban meg az ilyen előre elrendeltetett dolgokban :D Vannak emberek, akikkel jobban kijössz, vannak akikkel kevésbé, megválogatod, kivel ismerkedsz és egy olyannal összekötöd az életed, akivel jól kijössz. Szeretem azt hinni, hogy ez nem egy felsőbb hatalom döntése, hanem az enyém. Bár tegyük hozzá, hogy kétlem, hogy ilyen piti ügyekre fókuszálna bármilyen fiktív vagy létező felsőbb hatalom (sors, Isten, bármi egyéb), mint valaki párkapcsolati ügyei.

2015. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!