Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hisztek ebben?

Figyelt kérdés

Ha két ember egymára talált de valamilyen oknál fogva elszakították őket mert h ez a kapcsolat így nem lehetséges de mind a ketten erre vágytak és már bánom h nem éltem vele vagyis a vele váló lehetőséggel..


Szerintetek ha nekünk együtt kell lennünk a sors majd újra egymás útjába sodor?


2015. jan. 19. 16:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
29 év tapasztalata azt mondatja velem, hogy nincs igazi, abban a kimondott értelemben, hogy csak ő és senki más. Számtalan embert tudnék említeni, akivel el tudtam volna képzelni az életem, de még sincs egyik sem most mellettem. Sztem olyan, hogy valakivel nekem együtt KELL lennem,aztán akármi lesz,úgyis együtt leszünk, na ilyen nincs. Az élet nem egy előre elrendelt és megírt forgatókönyv,ahol van egy cuki fiú és egy cuki lány, akiket egymásnak teremtettek és innentől fogva nekünk semmi dolgunk. Tenni kell érte! Tenni kell azért, hogy minden rendben legyen, tenni azért, hogy igenis az legye a az IGAZI, akit én annak akarok. Ez döntően akarat kérdése. lehet, hogy a sors egymás felé sodor titeket, de a lépéseket nektek magatoknak kell megtenni :)
2015. jan. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!