Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek azért hívott ma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek azért hívott ma találkozni, hogy szakítson? Iszonyatosan félek.

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, a barátom 18 és 4 hónapja vagyunk együtt. Az utobbi kb. két hétben rengeteget veszekedtünk, szinte minden hülyeségen összevesztünk, és elég csúnya dolgokat vágtunk egymás fejéhez...

Utoljára kedden találkoztunk, utána ő nem volt suliban, és ma délelőtt felhîvott, hogy találkozzunk, mert meg kell beszélnünk dolgokat, ami nem telefontéma. Elég zavartnak és hidegnek tűnt a telefonban...

Én egész nap sírtam, rettegek, hogy szakítani akar, tudom hogy most nem minden oké velünk, de én mindennél jobban szeretem őt, és nem tudom, mit csinálnék, ha mi szétmennénk...

Ti mit gondoltok? Előfordult már veletek ilyen? Nyugtassatok meg, kérlek, hogy más állhat a háttérben :(


2015. jan. 24. 18:55
1 2
 11/16 anonim válasza:
Na mi lett végül?
2015. jan. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerinted 12 perccel a kerdes kiirasa utan mar beszeltem es talalkoztam is vele?
2015. jan. 24. 19:09
 13/16 Fényember ***** válasza:
Ha felhozza a szakítós dumát kérdezd meg hogy nem e tudnátok megbeszélni:) ha nem akarja akkor gerincesen fogadd el...ne lássa hogy te ebbe megtörnél vagy valami..elegánsan sétál tovább...17 vagy...szerethetsz még csomó embert nagyon de nagyon:) kezeld lazábban és ne kattogj rá..ha rákattogsz is szakítani fog ha akar..csak neked lesz rosszabb úgy:)
2015. jan. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mikorra beszéltetek meg találkozót? Benne van a pakliban, hogy szakítani akar, de az is lehet, hogy még ő sem tudja, ezért mondta, hogy meg kell beszélnetek dolgokat. Próbálj higgadt maradni, és beszéljetek meg mindent nyugodtan.
2015. jan. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
NEM szakitott. Elmondta hogy nem erzi most jol ebben a kapcsolatban, de tennunk kell erte, mert mindennel fontosabb vagyok neki, es.....nagyon nagyon megkonnyebbultem 😊
2015. jan. 24. 22:38
 16/16 PearlDiver ***** válasza:

Na, jó hír.

A tanácsom: ne úgy tekintsetek egymásra, mint ellenfélre, hanem inkább mint szövetségesre.

Tegnap én is veszekedhettem volna a barátnőmmel, minden jogom meglett volna rá, de még időben beláttam, hogy erre nincs szükség, csak megbántanám és eltávolítanám magamtól. Szóval legyetek önzetlenek egymással és higgyétek el hogy van elég baj az életben, nem kell még egymást is cseszegetni.

2015. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!