Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ennyire válogatósak?

Figyelt kérdés
Nem azt állítom, hogy minden jöttmentnek egyből adjátok be a derekatok, de nekem úgy tűnik (és nem csak nekem), hogy nagyon válogatósak vagytok pasik terén. Most elsősorban nem a mindenki által szépnek, bombanőnek titulált hölgyekre utalok, hanem az átlagosakra. És ne gyertek azzal, hogy mi az, hogy átlagos? Gyakran olvasni az oldalon meg a való életben is tapasztalom, hogy egy átlagos pasi simán beéri az átlagos külsejű lányokkal, ezzel szemben az átlagos külsejű lányok is helyes pasira vágynak. Nem általánosítani szeretnék, nem is provolálni akarok, csupán érdekelne. Egyébként nekem is van bőven hasonló személyes tapasztalatom. Több átlagos lány is pattintott, mert külsőre nem voltam elég jó neki. Meg más pasikat is, ez a legutóbbi lány volt, mert neki csak helyes, jóképű pasi kell, úgy érzi neki ez alanyi jogon jár és elvárhatja. Akkor hogy van ez?

2015. jan. 27. 19:41
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
#10: Oké, nyilván van ilyen, de nem hinném, hogy pl. a kérdező is olyan taszító lenne, hogy mindenki undorodna tőle, és én sem vagyok olyan, hogy tőlem undorodjanak. És szerintem olyan sincs, hogy ha lányok tucatjainál próbálkozik, akkor még véletlenül se tetszik néhánynak. Én nem hiszem el, hogy valakitől mindenki irtózik, senkinek sem jön be. Ha próbálkozunk, az is baj, ha nem próbálkozunk, az is baj. Nehéz jól cselekedni, úgy látom.
2015. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

# 7/8


Kedves válaszoló :)


Nos, akkor kijelenthetem a következőket: nem dohányzom, soha nem is tettem, rendszeresen sportolok, főként focizom, de nem csak azt, mást is sportolok, a beszédstílusommal nincs gond, nem vagyok agresszív, sőt, sokkal inkább megértő, pesszimista sem vagyok általában, de nők terén megcsappant az úgynevezett kincstári optimizmusom a sok visszautasítás miatt. Kb ez volna a helyzet. Akkor mi a megoldás? Te hogyan látod?

2015. jan. 27. 20:05
 13/43 anonim ***** válasza:
Fiúk, régebben én is éreztem így nőként, mint most ti, éreztem válogatósnak a fiúkat, mert engem nem vettek észre, akkor tudtam elengedni ezt a gondolkodást, amikor megfordítottam fejben a szituációt és megkérdeztem magamtól, hogy én az ő helyükben mit tennék, és akkor megértettem őket. No, meg volt pár erőszakosabb próbálkozóm idővel, akik nem értettek a szép szóból és már majdnem zaklatásig mentek. Csak azzal találkozom, akit ismerek (rokonok, barátok, kollégák), vagy üzleti ügyem van vele (állásinterjú, vásárlás, eladás), vagy bízom benne eléggé, és van "menekülési lehetőség", ha rosszul sül el.
2015. jan. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
62%
Miért ne lennénk azok? Miért érnénk be egy "átlagossal", ha jobbat is kaphatunk? Én egyébként egy elég dekoratív, csinos nő vagyok, szép arccal, a testem is rendben van, mert rendszeresen edzek. Nem műnő vagyok, vagy plázacica, nemis topmodell, nem láthattál még sehol a médiában, mert nem a külsőmből, hanem az eszemből szeretnék megélni, bár mivel olyan körökben mozgok, ahol megfordulnak a szépségipar dolgozói, rendszeresen érkeznek felajánlások, de engem nem vonz ez a világ. A lényeg, hogy mindig is "címlapfiú" pasijaim voltak, persze soha nem értem be ennyivel, a külsőn kívül a belső is nagyon fontos. Nagyon szeretem az okos, művelt, udvarias pasikat, nem a bunkó szépfiúkra bukom. És mivel megkaphatom az 5 csillagos pasikat, nem érem be egy 4 csillagossal. Mivel korábbi tapasztalataim alapján tudom nagyon jól, hogy nem kell nagy erőfeszítéseket tennem azért, hogy nekem megfelelő pasi akadjon a horgomra, így nem érem be mással, csak olyannal, aki nekem teljes mértékben, minden szempontból megfelel.
2015. jan. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbálkozni kell, nem feladni, ha nem jön be, menni tovább, sok ember él a világon, legyél barát, ne akarj egyből mindent, ne rohanj, legyen kölcsönös tisztelet, és legyél érdekes a másik számára. Ha csak egy fog egy életre szólni, az is elég. :-)
2015. jan. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

# 13/13


Hát ez érdekes és megértelek.

Mondjuk ha bepróbálkoznék nálad és te visszautasítanál, hidd el értenék belőle. Tudom, hogy a nem az végleges és megváltoztathatatlan, tehát nem zaklatnál. A gond ott van, hogy sok lány nem tud korrekt módom, egyensen, emberszámba véve bennünket visszautasítani. Nem várok el csodákat, de úgy gondolom, ha komolyan és nem bunkó stílusban próbálkozom, egy egyenes visszautasítást megérdemlek...bár lehet én várok el túl sokat.

Nem akartam neked esni, csupán érzékeltetni szerettem volna a helyzetem mostanában gyakrabban előforduló voltát is.

2015. jan. 27. 20:12
 17/43 anonim ***** válasza:
# 11 - Nem csak külsőre értem. Ha valakiben valami taszít, nem akarok hozzá közelebb kerülni (pl. ismerek egy pasit, aki a legváratlanabb pillanatokban fura hangokat hallat, nála ez nem tudatos, de én nem szeretek vele kettesben egy légtérben maradni, mert rosszul vagyok ezektől a hangoktól).
2015. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

Nem olvastam válaszokat, de ennyire szíven ütött, hogy visszautasítottak? Nagyon fájhat, ha ezt ide is kiírtad. Rossz lehet, ha itt akarsz önigazolást másoktól, vagy elcsépelt hangzatos válaszokat olvasni.

Bár lehet ez neked akkora gond, hogy jobb, ha kiírtad végre magadból. Azért az önsajnálatba ne merülj el nagyon, mert nem veszed észre a kínálkozó lehetőséget.

Így látatlanul azt tudom, lehet magadba kéne nézned. Tán jobban segít, mint az önsajnálat. De persze a te életed azt csinálsz vele, amit akarsz.

2015. jan. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, az a helyzet, hogy sokan önmagukat se ismerik eléggé, nem azt értem ezalatt, hogy nem tudják belőni magukat egy 10-es skálán, hanem más értelemben. Nincs az embereknek kellő önismeretük, rohanó világban élünk, kapkodunk, hajszoljuk magunkat, iskola, munka, stb. Hullafáradtan hazaesünk és már csak aludni van energiánk. Hisztisek leszünk és nem értjük, mi a gond velünk, csak megbántunk másokat. A többség nem tudja jól kifejezni magát. Én foglalkozom ezzel egy ideje, mert a családomat elég súlyosan érinti, nekem is rengeteget segített, hogy megismertem jobban magamat, de ehhez ki kell szállni a pörgésből néha.
2015. jan. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:

# 14/17


Téged megértelek, nem is rólad szólt a kérdés. Te nem vagy átlagos. Az én kérdésem az átlagos lányok kapcsán merült fel. Ami pedig fontos a belső megfogalmazást illeti...Nekem erős kételyeim támadtak felőle. Szeretek olvasni, igyekszem művelni magam meg udvariasan is viselkedem és nem csak a kiszemeltemmel, hanem bárkivel, de hidd el, ha nincs megfelelő külsőd, akkor ezek sokadrangú, a latba semmit nem nyomó szempontok.


Bár lehet ezt nem érzed át, mivel te más kategóriába tartozol. Kívánom, hogy soha ne is tapasztalhass hasonlót.

2015. jan. 27. 20:19
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!