Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ennyire válogatósak?

Figyelt kérdés
Nem azt állítom, hogy minden jöttmentnek egyből adjátok be a derekatok, de nekem úgy tűnik (és nem csak nekem), hogy nagyon válogatósak vagytok pasik terén. Most elsősorban nem a mindenki által szépnek, bombanőnek titulált hölgyekre utalok, hanem az átlagosakra. És ne gyertek azzal, hogy mi az, hogy átlagos? Gyakran olvasni az oldalon meg a való életben is tapasztalom, hogy egy átlagos pasi simán beéri az átlagos külsejű lányokkal, ezzel szemben az átlagos külsejű lányok is helyes pasira vágynak. Nem általánosítani szeretnék, nem is provolálni akarok, csupán érdekelne. Egyébként nekem is van bőven hasonló személyes tapasztalatom. Több átlagos lány is pattintott, mert külsőre nem voltam elég jó neki. Meg más pasikat is, ez a legutóbbi lány volt, mert neki csak helyes, jóképű pasi kell, úgy érzi neki ez alanyi jogon jár és elvárhatja. Akkor hogy van ez?

2015. jan. 27. 19:41
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
17%

Ha mi férfiak olyanok válogatosak lennénk mint a nők! Hu azt képzeljétek el:)

Csak magas, vékony nagy mellű, formás fenekű, angyali arcú szépségkirálynőkkel, és okos tanult csajokkal állnánk szóba. Elvárnánk hogy minden nő ránk hajtson, ha meg nem felelnek meg az elvárt színtnek, akkor még mi lennénk felháborodva hogy egyáltalán hozzánk mertek szólni! Sőt megaláznánk, flegmán lenéznénk, aztán ide jőnnénk a gyakorira, értetlenkedve, megmagyarázni hogy ti csajok sem járnátok olyan faszival aki nem jőn be nektek! Meg egyébként sem válogatunk!

2015. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
58%
#16: Sajnos legtöbbször ez a gerinctelenség megy, bezzeg tőled elvárják, hogy merj kezdeményezni, legyél becsületes, legyél álompasi, de az nem számít, hogy ők esetleg nem tesznek semmit önmagukért, csak nyafognak, hogy nem néznek rájuk, nem hívják őket sehová stb., ráadásul te vállalod a "kockázatot", mert kinyilvánítod az érdeklődésed, a vonzalmad, elhívod őket valahová, és sokan arra is képtelenek, hogy erre normálisan, tisztességesen reagáljanak. Persze meg fogják magyarázni, hogy észre kellene venned, ha úgy mondanak nemet, hogy szó nélkül lelép valaki, vagy hogy ők is csak áldozatai ennek a rohanó világnak. Pedig sokaknak észre kellene venniük, hogy ők sem tökéletesek, és a saját szemükben is észre kellene venniük a gerendát. Nekem sose kellettek a fullos nők, nem is lenne esélyem náluk, hiába van egy csomó jó tulajdonságom, átlagosaknál szoktam próbálkozni, de ha volt bennem valami hiba, akkor 99%-ban ott lett vége a dolognak, holott bennük is volt hiba, némelyikükben nem is kevés.
2015. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

# 22/22


Ehhez nincs mit hozzáfűznöm.

Magam sem írhattam volna jobban. Döbbenetes, hogy ennyire hasonlókat kell átélnünk.

Mintha csak az instant, kis életem tapasztalait írtad volna le.

2015. jan. 27. 20:31
 24/43 anonim ***** válasza:
58%
#23: Hidd el, tapasztaltam én már elég sok mindent. Amikor én írtam ki egy hasonló kérdést, engem oltogattak, hogy én vagyok a beképzelt, mert "elvárom", hogy mindenkinek én kelljek, holott nem erről van szó. Csak nem értem azokat, akik elvileg nem a külsőre mennek, és akikre a kutya se néz rá, azok is miért hárítanak kapásból, és miért nem mennek bele egy személyes találkozásba. Én nem hiszem el, hogy ennyi lányból egy se lett volna, akinek ne tetszettem volna legalább valamennyire. Itt is leveleztem sok lánnyal, nagyon sovány eredménnyel, még az értelmesebbnek tűnők is úgy léptek le szó nélkül, mint annak a rendje. Egyik nap még örültek, hogy van egy kedves, odafigyelő, érdeklődő srác, aztán meg nem jött több levél. De persze megint mi vagyunk a hibásak, hogy "panaszkodunk".
2015. jan. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

# 24/24

Pontosan ezt nehezményezem. Amikor teljesen átlagos lányok, akik nem is nevezhetők különlegesnek, rinyálnak, hogy én nem kellek senkinek, észre sem vesznek...Ismerek ilyen lányt, rajtam kívül még öt srác közeledését utasította vissza élből.


A másik, hogy hosszú utat tettem meg. Mindig igyekszem javítani a hibáimon, igyekszem fejlődni, képzem magam. Nem akarok általánosítani, de sok lány még a töredékét sem teszi annak amit én, mégsem él át hasonló kellemetlenségeket. Nem a rinyálásról van szó, csupán értetlenül állok.


Az élet nyilván nem igazságos, de az bánt, hogy tulajdonképpen semmit nem kell tenniük azért, hogy érdeklődjenek irántuk, én meg minden fáradozásom ellenére ugyanott toporgok, már hosszú évek óta.

2015. jan. 27. 20:47
 26/43 anonim ***** válasza:
Kérdező, tulajdonképpen én sem vagyok átlagos, de ez nem a külsőmből indult ki, belül változtam, a külsőm meg lekövette, és most már megfordulnak utánam, és elismerő pillantásokat és bókokat kapok pasiktól, pedig ez régen nagyon nem így volt. Megváltoztam a régi énemhez képest, amibe beskatulyáztak azok, akik elnyomtak korábban, ebből kitörtem és jobban érzem magam, és ez kifele is látszik. Én alapból átlagos külsejűnek tartanám magam, csak nem ezt a visszajelzést kapom, hanem jobbat, és ez csak annyin múlt, hogy egyszer elegem lett, és a sarkamra álltam, és elkezdtem cselekedni, és azzá válni, aki valójában vagyok, kitörtem a skatulyából (ezen egyesek ugyan nagyon meglepődtek, mert nekik az úgy jó volt, de nem érdekel, én nem az vagyok).
2015. jan. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
58%

Nagy távlatokban véve azért igazságos az élet. Nyilván a 18-25 közötti nőkre a legnagyobb a kereslet, még ha nem is szépek. Férfiként azonban lassan felívelő karriered van: a nők jórészt testi adottságuk, kinézetük miatt vannak jó helyzetben, ezt a sikert a nemi éréssel készen kapják, és onnantól hanyatlik; férfiként azonban mindenért meg kell dolgoznod, hogy az ezer elvárásnak megfelelj. Ez idő, tapasztalat, fejlődés kérdése. Évekkel, évtizedekkel jön meg. Egy jó genetikájú 20 éves lány *SEMMIT* nem tesz azért a hatalmas érdeklődésért, amit kap, hiszen a férfiakat az ő irányába viszi az ösztön, ő pedig ez alapján válogat vagy akár meg is élhet ebből, kihasználva a helyzetet. Férfiként *MINDENT* meg kell tenned, hogy fejlődj.


Ja, és hol az igazság? 30 fölött lehanyatlik a nők szépsége, tehát ha nem helyezik át magukat más szerepbe, akkor az érdeklődés eltűnik fokozatosan de biztosan. Férfiként azonban, ha adsz Magadra, sokkal jobb helyzetbe kerülhetsz, mint most. Azt mondom Neked, 10 év múlva jobb helyzetben leszel, mint most, és nincs az a szélsőséges vélemény, amely komolyan azt hihetné, hogy egy nő is elmondhatja magáról ezt. Mármint a "piaci kereslet" vonatkozásában persze.

2015. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

# 27/27


Köszi szépen a válaszod. Nagyon hasznosnak bizonyult és nincs okom kételkedni abban, hogy a tapasztalat mondatja mindezt veled.


Csupán egy apró bökkenő van...Csak 24 éves leszek és harmincig azért jócskán van még idő. Nem szeretnék addig nő nélkül lötyögni a semmibe, magányos farkasként vegetálva.

2015. jan. 27. 21:03
 29/43 anonim ***** válasza:
100%

Én női oldalról tudom elmondani ahogy én éltem meg a dolgokat.

Tinilányként csendes' visszahúzodó voltam meg nem is kiemelkedően szép. Észre sem vettek a fiúk. Pedig a nálam sokkal csúnyább osztálytársnőim is simán talált magának párt többet is.

Abban a korban nem a legszebbek a legnépszerűbbek hanem a könyebben megközelíthetők. Mi lányok meg csak vártunk a hercegre az elcseszett tornyunkban, mert úgy volt megírva, hogy a bátor lovag majd lehenteli a sárkányt és meg kűzd 1000 veszélyel hogy elnyerje szerelmem. Ehelyett a lovagok mind elnyagaltak mellettem. :(

És persze keresték azt a várat ahonnan integetett a királylány. Persze hogy azt vették be elsőnek.

De tinilányként még azt hittem, hogy a fiúk különbek a lányoknál. Erősek, bátrak, nem félnek, nincsenek kétségeik és küzdenek a szerelmükért.

De aztán kiderült, hogy ti is féltek és kétségek közt éltek, ne vagytok nálunk sem bátrabbak sem határozottabbak.

Onnantól összeszedtem a bátorságom és ugyanazzal a lendülettel barátkoztam velük mint a lányokkal. És azóta nem is várom el tőletek hogy oda gyertek, megszólítsatok. Ha tetszel inkább oda megyek én meg teszem az első lépést.

2015. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

Megértem, bár annakidején nem tudtam megoldani ezt a problémámat, és 24 évesen nő nélkül vegetálva éltem. (35 vagyok)


Két tanácsot tudok adni, ami igazából négy:


1. Fejlődés - mindenképp fejlődnöd kell, kinézetre (1a) is és személyiségre is. Kinézet alatt sport, gyúrás, illetve a Te egyedi esetedben felmérni mik a külsőd gyenge pontjai, és fokozatosan fejleszteni. (Öltözködés, testalkat, stílus, séró, stb.). Személyiség (1b) - a viselkedésed megváltoztatása, nem tudom, mik a gyenge pontjaid itt sem, de fejlődnöd kell abban, amilyennek kívülről látnak Téged mások az alapján, amit teszel és mondasz. Továbbá jobban fel kell tudnod mérni az embereket, a hátsó szándékokat, a kimondatlan tartalmat, és sok emberrel kell kapcsolatba lépned, főleg lányokkal, mert a kimondatlan dolgokat is meg lehet tudni kerülőúton - nyilván csak ha sokan kedvelnek. Harmadrészt önmagad is meg kell ismerned, milyen vagy Te, milyen nő tetszik Neked, miért olyan, mire van valóban szükséged, hogyan akarsz élni, stb. stb. A személyességnek is kell fejlődnie, ha nem vagy tipikus szépfiú, baráti társaságon keresztül sokkal könnyebben lesz szép barátnőd, mint direkt ismerkedésből. Vagy akár fordítva, megtetszhet Neked is egy kevésbé szép lány, ha sokmindenben passzoltok.


2. Ezzel párhuzamosan az igényeid kielégítése, vagy alkalmi szex kevésbé szép lányokkal, igények leadása, vagy prostizás. Ez elviselhetővé teszi a fejlődési időszakot, ami évekig, évtizedeik tart.

2015. jan. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!