Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért vagytok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért vagytok ennyire válogatósak?

Figyelt kérdés
Nem azt állítom, hogy minden jöttmentnek egyből adjátok be a derekatok, de nekem úgy tűnik (és nem csak nekem), hogy nagyon válogatósak vagytok pasik terén. Most elsősorban nem a mindenki által szépnek, bombanőnek titulált hölgyekre utalok, hanem az átlagosakra. És ne gyertek azzal, hogy mi az, hogy átlagos? Gyakran olvasni az oldalon meg a való életben is tapasztalom, hogy egy átlagos pasi simán beéri az átlagos külsejű lányokkal, ezzel szemben az átlagos külsejű lányok is helyes pasira vágynak. Nem általánosítani szeretnék, nem is provolálni akarok, csupán érdekelne. Egyébként nekem is van bőven hasonló személyes tapasztalatom. Több átlagos lány is pattintott, mert külsőre nem voltam elég jó neki. Meg más pasikat is, ez a legutóbbi lány volt, mert neki csak helyes, jóképű pasi kell, úgy érzi neki ez alanyi jogon jár és elvárhatja. Akkor hogy van ez?

2015. jan. 27. 19:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
#29: Persze, ha nem integet a királylány, a lovag honnan fogja tudni, hogy van-e odabent valaki? Másrészt meg én azt vettem észre, hogy a lovag esetében tényleg a tökéletes szőke herceget várják sokan, még az átlagos lányok többsége sem éri be egy átlagos sráccal.
2015. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:

# 29/30


Ezt igazán érdekesnek találtam. Szerintem a herceg várása, ami a Te esetedben tiniként nyilvánult meg, kitolódott a huszonévesekre. Nekem gyakran ez az érzésem támad.


Ami a kezdeményezést illeti...Mindig én kezdeményezek, nyilván van hova fejlődnöm, de sosem vártam el egy nőtől, hogy megtegye.


Biztosan van igazság abban is amit a férfiak félelmeiről, szorongásairól írtál. De azt kétlem, hogy annyit elbírna egy átlagos lány, mint egy átlagos pasi.

A nők többsége elvárja, hogy a pasi kezdeményezzen, tehát sosem tudják meg, milyen amikor szemtől szemben felsülsz. Több mint ötven visszautasításon vagyok túl...Mindenki dönts el, hogy vagy kevés. Kétlem, hogy egy lányt ilyen sokszor visszautasítanának.


De mindenképpen köszönöm a válaszod, hasznos volt a maga nemében :)

2015. jan. 27. 21:33
 33/43 A kérdező kommentje:

# 30/32


Köszönöm szépen a hasznos tanácsokat.

Remélhetőleg sikerül fejlődnöm és változtatnom a helyzetemen.

2015. jan. 27. 21:34
 34/43 anonim ***** válasza:
53%

igen, énis megéltem pasiként ilyet sokszor.


Randi egy lánnyal: mindig elfoglalt volt, na harmadik hónapra sikerült: egyfolytában azon kérkedett, hogy milyen jól elvan egyedül, nem kell neki senki. Aha, aztán persze kiderült, hogy csalódott bennem, és azért ment bele a találkozóba, mert sejtette, hogy többet akarok. Ezért hát nem lett senki. De amúgy is mondta, hogy válogatós - hát tessék, utána lett pasija, fél évig, és utána már 3 éve egyedül van...


illetve számtalan ilyen kisebb esettel, ezeket rögtön söpröm a pi.csába: nyavajog facebook falon, hogy "úúú de jó lenne most valakivel kézenfogva járni a Dunaparton" - amikor meg hivtam buliba, örökké csak "elfoglalt lány vagyok, nem érek rá stbstbstb"


a legfájóbb mégis csak az volt, hogy kikezdtem egy aranyos, ámbár agyilag 10 évvel visszamaradott "kislánnyal", aki rögtön széttette a lábát másoknak, megis lett a vége, megdugták, dobták. Eléálltam virággal - sírt! Sose kapott még ilyet, sose érezte nőnek magát, de nem kellettem... most olyannal van, aki 100 km-rel odébb lakik, hetente talán 1szer találkoznak, illetve buliban láttam: a pasi leitatta őt, és egy másik nőt, és úgy álltak össze szendvicsbe (értsd a pasi a két lány között összekapaszkodva)


B.A.Z.D M.E.G!


csak tudjátok, nekem csak az fáj ebben a válogatósdiban, hogy a másodperc töredéke alatt eldöntitek, hogy "na ez a pasi nekem nem kell", kúr.vára sz.artok megismerni. Csak ez bánt.

2015. jan. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
49%

Még valami eszembe jutott.


Fontos az is, hogy beletörődj abba, hogy a lányok választanak. Ahhoz, hogy Te választhass, nagyon jó pasivá kell válnod. Ez azt is jelenti, hogy nem az a dolgod, hogy kinézz Magadnak egy lányt, és ráhajts és ebben taktikázz, mert ez felesleges. Gondolom most is azért vagy szomorú, mert kinéztél valakit Magadnak és nem jött össze. Hanem az a fontos, hogy minél több lányt megismerj semlegesen, és nagyon jól vedd észre azt, ha valamelyiknek bejössz, és utána ne cseszd el. Neked ő jutott és kész, majd lesz több is, amelyik érdeklődik, akkor mindegyiket meg kell dugni. Ja, és a fejlődést nem abbahagyni akkor se, ha van párod-szeretőd-akárkid.

2015. jan. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
56%

Nők azért válogatnak,mert van néhány fiú akiben zavaró tényezőt találnak.Pl:agresszív,verekedős,csúnya..mármint a beszéde,csúnyán beszél másokkal,egyszerüen hülye,nem tud viselkedni,a farka vezeti.

Am 6-os.Igen...és azokat a lányokat akik kedvesek,aranyosak,okosak és szépek,azokat meg úgy átb.sszátok hogy csak pislogsz.Nem egyfajta ember él a földön.Egy érett nő nem viselkedik úgy hogy mindenkit le§zar,csak a leghelyesebb meg legbunkóbb kell neki,a többi meg húzzon a p.csába és nem érdekel hogy megdug aztán otthagy.Ilyen nem létezik.

Valahogy ha különbséget teszek a valóság és Gyk között,a valóság sokkal normálisabb :/

2015. jan. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Ismèt egy nô aki tagadja a valóságot!
2015. jan. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
52%

Azért érdemes megfigyelni a pontozásokat, erősen kontraszelektív az emberkék ítélőképessége. Aki őszintén leírja a nőkkel szerzett tapasztalatait, azt kapásból lepontozzák, csak mert egyesek nem azt olvashatják, amit szeretnének olvasni. Gondolom, az ilyen lepontozós emberkék önmagukra ismertek a válaszokban, ezért pontozzák le a válaszolókat.

Egyébként az életben is az megy, hogy a lányok sokszor a legapróbb hibára is ugranak, bezzeg bennük mindent el kellene fogadni. Az érett nők... Ezen röhögök, huszonéves éveik vége felé járó nők is gyakran annyira éretlenek, hogy az egyszerűen félelmetes. Az életben is láttam annyira sötét, életre nem való nőket, hogy elborzadtam. Ráadásul direkt az egyszerűbb külsejűeknél, visszahúzódóbbaknál próbálkoztam, de ők se különbek, érdekes módon bennem 99%-ban nem láttak fantáziát, rögtön leráztak, ha elhívtam őket valahová, hogy jobban megismerjük egymást, pedig nem vagyok se ronda, se bunkó. Ennyit arról, hogy milyen "éretten" tudnak gondolkodni egyesek (akik sajnos a többséget alkotják). Ez az utóbbi bekezdésem egyébként a kedves 36-os számú kommentelőnek szólt.

2015. jan. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
:-D és én csak nevetek és nevetek.Férfi vagyok.És mivel elég tapasztalt tudom miről beszélek.Valszeg biztos nincs barátnőtök,mert a hozzállásotok alapján meg értem.A pontozás meg mennyit ér,ha nem látsz a dolgok mögé?Én sok évig próbálkoztam nőknél,elutasítottak sokzor.Aztán rájöttem hogy muszáj nekik példát statuálni.Megmutattam nekik hogy mit hagynának ki,amikoelutasítanak.A legtö
2015. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
34%

:-D és én csak nevetek és nevetek.Férfi vagyok.És mivel elég tapasztalt tudom miről beszélek.Valszeg biztos nincs barátnőtök,mert a hozzállásotok alapján meg értem.A pontozás meg mennyit ér,ha nem látsz a dolgok mögé?Én sok évig próbálkoztam nőknél,elutasítottak sokzor.Aztán rájöttem hogy muszáj nekik példát statuálni.Megmutattam nekik,hogy mit hagynának ki.A legtöbben persze azonnal ugrottak ir rám,de a maradék maradt helyben és igy megtudtam,hogy azért mert ők észrevették hogy direkt csinálom és éŕzrevették hogy bunkó voltam velük kezdettől fogva,na meg unszimpatikus.

Most a saját nemem ellen fordultam,mert tudom hogyan kell megszerezni egy lányt.

Lehet azért mert nem tetszel neki.Ha téged leszólítana egy átlagos csak,aki neked nem tetszik azzal nem kezdeményeznél beszélgetésen kivül semmit.Mert vagy olyan $eggfej vagy,aki a jó csajokat dugná vagy olyan aki egy átlagos csajt keres de nem jön be neki.

Vagy átlagosnak tartjátok magatokat,de nem értitek meg hogy mért utasítanak vissza.Talán azért mert csunyák vagytok,de átlagósan jónak tartjátok magatokat.

Igen.A nők nem bonyolult szerkezetek,csak tudni kell hogyan lehet őket levenni a lábukról :-)

Ha mégis úgy van hogy hiába vagy szép,de a lányok elutasítanak,azok japják be.Azok beképzel majmok.És ilyenből ma sajna sok van a világban,nemtől függetlenül.Ilyen szituáció előfordul nőkkel is.

2015. jan. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!