Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ilyen egyszerűek? Mindkét nem véleményére, tapasztalataira kíváncsi vagyok. Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Szóval lassan 7 éve vagyunk együtt 3,5 éve házasok. Szeretnénk gyereket mindketten a férjem talán még jobban mint én. Már a házasság előtt sejtettük hogy a babgyártás nem lesz fáklyás menet. aztán ki is derült hogy PCOS vagyok (kivizsgálva enyhe IR diétázom tornázom). Újra és újra elkezdek rajta rinyálni hogy jaj mi lesz ha nem is jön össze egyáltalán a baba... A napi sokadik ilyen rinyálás után a reakció: "Akkor mi lesz? Semmi! Van örökbefogadás is a világon." És részéről a téma lezárva. Amikor azt mondom legalább beszéljen az érzéseiről annyit mond hogy nincs mit mondania ezzel kapcsolatban és szeret. Ennyi.

Tényleg csak a nők azok akik előre gyártanak problémákat és azokra megoldásokat?

A párom egyébként egy érzékeny, nagyszívű ember. Néha az az érzésem csak nem akar beszélni róla. De persze lehet ezt csak én dumálom be magamnak. Szóval szeret elfogad és nem érdekli mi lesz? akkor is szeretni fog, megoldjuk, ne agyaljunk NAGY PONT. Ennyi? Ez az alap hozzáállás általánosságban?



2015. jan. 28. 09:00
1 2 3 4
 21/35 anonim válasza:

..az alap ez.


Bocs//

2015. jan. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:

#15 ez azért durva volt, sosem mondana ilyet nekem! egyrészt mert nem igaz. másrészt mint írtam már sejtettük mielőtt összeházasodtunk hogy vmi gikszer van. és amikor közöltem vele csak annyit mondott honnan tudom hogy neki nincs semmi baja?

jah és néha a sivatag is kivirágzik! de köszönöm az együttérézést

2015. jan. 28. 09:29
 23/35 anonim ***** válasza:

Ahogy a Geszti Péter is megírta

"Te a probléma Vagy és nem a megoldás"

Genetikusan elmondható a Női nemről, hogy soha semmivel nem elégedett és ha valami nem tetszik akkor annak bizony hangot is ad. A problémamegoldó képesség nem az erősségetek, ezért ezt átpasszolod a párodnak....Tőle várva a megoldást(tisztelet a kivételnek).

A férfi ember gyűlöli a problémákat, minél hamarabb megoldást keres, hogy haladni tudjon és mielőbb megoldja a problémát...le akarja zárni a dolgot.

Ahogyan viselkedik az nem azért van, mert nem lenne együtt érző Veled, hanem azért, mert szeretne túl lenni azon az állapoton amibe éppen kerültél és szeretné visszakapni azt a Nőt akit szeret. Ha sokáig rugózol a témán annyit fogsz elérni, hogy elüldözöd magad mellől....

37F

2015. jan. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

# 23 már ne is haragudj de nem várhatok tőle megoldást a problémámra mert sajnos nem tud mit tenni sem a petefészkemben lévő cisztákkal sem az inzulinrezisztenciámmal.

Na akkor ma hazamegyek és közlöm vele: "Tudom mit drágám akkor jön a gyerek amikor akar én nem vagyok hajlandó ezen görcsölni ha meg nem jön így jártunk más is volt így. na, sört kész?"

2015. jan. 28. 09:58
 25/35 anonim ***** válasza:

A probléma az, hogy olyan dolgon görcsölsz ezerrel amin nem tudsz változtatni, és a Párod felfogta ezt. Próbál megnyugtatni, és szerintem ezért vette ilyen flegmára a figurát.

Tudok olyan kapcsolatról ahol azért mentek szét a felek, mert a Nő annyira szeretett volna gyereket, hogy mindent annak rendelt alá és a végén már dolgozni sem tudott. A férfi (aki a barátom)tűrte egy ideig majd odacsapott az asztalra és azt mondta, hogy Ő nem ebbe a Nőbe lett szerelmes és el fogja hagyni ha nem változtat a hozzáállásán.

Próbált egy alternatív lehetőséget behozni a képbe mint végső megoldás....bár nem hiszem, hogy Ő feltétlenül más gyerekét akarja felnevelni.

Annyit kéne hogy megérts, a gyerek két ember szerelmének gyümölcse és nem a célja!!! Ezt nagyon sok Nő elfelejti...

37F

2015. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:

igen abban igazad van hogy nem tenyészállatnak vett el...

ami az örökbefogadást illeti sztem komolyan gondolta, írtam egy nagyon jószívű ember.

a szerelem gyümölcs nem célja... erre azért jó emlékezni :D

2015. jan. 28. 10:28
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Látod milyen egyszerű az egész?

Szerencsés Vagy, mert van egy olyan hapsi az életedben aki azért szeret, aki vagy. Ha Te ezen változtatsz akkor csak úgy teheted, ha kikéred a véleményét és együtt döntötök. Nekünk sincs még gyerekünk pedig benne vagyunk a korban, de ha esetleg nem fog összejönni azért még nem fogom elhagyni a párom...mert boldogok vagyunk és az is szeretnénk lenni halálunkig.

Nagyon sok házasság azért születik mert jön a gyerek....és onnantól a gyerekeknek rendelünk alá mindent. Sok ilyen kapcsolatot láttam már és elképedve tapasztaltam, hogy a Nők milyen szinten ki tudnak fordulni Önmagukból. Van olyan férfi aki elfogadja ezt és beáll a sorba, de számos férfi rövid időn belül tovább áll, mert nem akar másodhegedűs lenni a zenekarban. Nagyon nehéz dolog ez....

37F

2015. jan. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nem tudom, mit akarnál hallani tőle. Elég egyértelmű, ő is biztosan aggódik, de reménykedik, és ami a legfontosabb, szeret téged, a meddőséged sem állhatna a kapcsolatotok útjába. Azt mondod, kíváncsi vagy az érzéseire, hát ezek azok, de ezeket te is tudod, mi értelme lenne még sírva is előadni őket??

Inkább pozitív dolog, hogy nem rinyál, ettől csak neked is rosszabb lenne, mert információtöbbletet nem jelentene, max csak nem éreznéd őt elég erősnek lélekben.

Szerintem az, hogy tömören, érthetően elmondta a hozzáállását, nem egyszerűségre vall, hanem józan észre, és lelkierőre.. Szóval igen, te bonyolítod túl, és kreálsz még több problémát. Hagyd ezt abba! Van most elég gondotok anélkül is, hogy te még ezen is hisztizz, azt akarva, hogy majd ő is rázendít.

Szóval nyugi, és sok sikert, remélem összejön! :) (Ha meg nem, látod, ő is nyitott az örökbefogadásra, ráadásul így duplán jót tesztek.)

2015. jan. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az értelmes, emberi, megértést tanúsító válaszokat!

Megpróbálok máshoz állni a dologhoz... remélem sikerül!

2015. jan. 28. 11:22
 30/35 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló problémám, pasi ugyanúgy állt hozzá, csak kiderült, hogy "miattam" akart gyereket. Azért azt jó lenne tisztázni, hogy ő valóban akarja-e. Most akarja-e és ha igen, szerinte mi az a maximum ami még ésszerű ebben a témában (van aki szerint a lombik már nem). Próbálj ne az érzelmeire, hanem az értelmére hatva, tök nyugodtan beszélgetni Vele. Hiszti után (közben) nem fogja elmondani az igazi gondolatait.


Amúgy meg koncentrálj a kapcsolatotokra, mert elég általános hiba, hogy a párkapcsolat eltűnik a süllyesztőben. Mivel érzékeny érezni fogja, hogy a gyerek utáni vágy miatt ő lassan csak arra van, hogy apuka legyen. Kényeztesd, törődj vele és örülj hogy egy a célotok.

Azt meg ne várd, hogy a válladon sírjon. Nem ilyenek és nem is baj, hiszen minden nő arra vágyik, hogy a párja babusgassa és nem egy kisfiút aki az ölébe bújik és ezt ő pontosan tudja. Meg azt is, hogy ha Ti ketten rendben vagytok, akkor lehettek boldogok együtt örökbefogadott gyerekkel is.

2015. jan. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!