Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ilyen egyszerűek? Mindkét nem véleményére, tapasztalataira kíváncsi vagyok. Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Szóval lassan 7 éve vagyunk együtt 3,5 éve házasok. Szeretnénk gyereket mindketten a férjem talán még jobban mint én. Már a házasság előtt sejtettük hogy a babgyártás nem lesz fáklyás menet. aztán ki is derült hogy PCOS vagyok (kivizsgálva enyhe IR diétázom tornázom). Újra és újra elkezdek rajta rinyálni hogy jaj mi lesz ha nem is jön össze egyáltalán a baba... A napi sokadik ilyen rinyálás után a reakció: "Akkor mi lesz? Semmi! Van örökbefogadás is a világon." És részéről a téma lezárva. Amikor azt mondom legalább beszéljen az érzéseiről annyit mond hogy nincs mit mondania ezzel kapcsolatban és szeret. Ennyi.

Tényleg csak a nők azok akik előre gyártanak problémákat és azokra megoldásokat?

A párom egyébként egy érzékeny, nagyszívű ember. Néha az az érzésem csak nem akar beszélni róla. De persze lehet ezt csak én dumálom be magamnak. Szóval szeret elfogad és nem érdekli mi lesz? akkor is szeretni fog, megoldjuk, ne agyaljunk NAGY PONT. Ennyi? Ez az alap hozzáállás általánosságban?



2015. jan. 28. 09:00
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

az biztos hogy akar gyereket. hogy meddig menne el? szerintem a végsőkig. legalább is ha azt mondja hogy ha minden kötél szakad ott az örökbefogadás.

Talán meg kellene próbálnom csak arra koncentrálni hogy egészséges legyek és nem arra hogy mindezt azért teszem hogy baba legyen. (úgy értem diéta mozgás... félreértés ne essék a szexet nem rendeltük alá a babgyártásnak!)

2015. jan. 28. 12:05
 32/35 anonim ***** válasza:

Figyelj nem tudom mi a problémád ezzel.

Ez egy hatalmas gesztus a férjed felől hogy felajánlotta hogy ha minden kötél szakad akkor fogadjatok örökbe. Nem rinyál hogy jaj így, úgy hanem TÉGED szeret tiszta szívből. Ez számára is nehéz helyzet de téged mindennél jobban szeret. Nem egyszerűségnek mondanám hanem egy igen érett hozzáállásnak.

A férjed tényleg felnőtten fogja fel a dolgokat. Becsüld meg, ritka az ilyen.

2015. jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted, kedves kérdező, alapvetően a nőknél nagyon fontos feldolgozási fázis a problémák, kételyek, érzések puszta átbeszélése, független attól, hogy ezzel történik-e előrelépés az ügyben. Neked is erre van most szükséged! A férfiak inkább problémamegoldóan állnak a dolgokhoz -így érthető a férjed reakciója-, és ez rendjén is van így, de ha téged napi szinten ennyire foglalkoztat a téma, akkor próbáld meg megértetni vele, hogy neked már az is nagy segítség, ha alaposan átbeszélitek, körbejárjátok a későbbi lehetőségeket, ha beszél az érzelmeiről, azzal benned is "oldja" a feszültséget, aggodalmakat.
2015. jan. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
#33 Köszönöm szépen a megértő szavaid! :)
2015. jan. 30. 08:05
 35/35 anonim válasza:
Fériként azt gondolom : sztem azért mondja h “és akkor mi lesz?! Semmi “ mert szereted téged és elfogad olyannak amilyen vagy! Ne láss bele olyat ami nincs is ! Valószínűleg ha én lennék ilyen helyzetbe és nagyon szeretném a feleségem /baratnom akkor elfogadnám h ez van. Nem tehet róla és kb én is lezárnák ezzel a dolgot.. de lehet én is redukált gondolkodású vagyok..
márc. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!