Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak tényleg ilyen egyszerűek? Mindkét nem véleményére, tapasztalataira kíváncsi vagyok. Részletek lenn!

Figyelt kérdés

Szóval lassan 7 éve vagyunk együtt 3,5 éve házasok. Szeretnénk gyereket mindketten a férjem talán még jobban mint én. Már a házasság előtt sejtettük hogy a babgyártás nem lesz fáklyás menet. aztán ki is derült hogy PCOS vagyok (kivizsgálva enyhe IR diétázom tornázom). Újra és újra elkezdek rajta rinyálni hogy jaj mi lesz ha nem is jön össze egyáltalán a baba... A napi sokadik ilyen rinyálás után a reakció: "Akkor mi lesz? Semmi! Van örökbefogadás is a világon." És részéről a téma lezárva. Amikor azt mondom legalább beszéljen az érzéseiről annyit mond hogy nincs mit mondania ezzel kapcsolatban és szeret. Ennyi.

Tényleg csak a nők azok akik előre gyártanak problémákat és azokra megoldásokat?

A párom egyébként egy érzékeny, nagyszívű ember. Néha az az érzésem csak nem akar beszélni róla. De persze lehet ezt csak én dumálom be magamnak. Szóval szeret elfogad és nem érdekli mi lesz? akkor is szeretni fog, megoldjuk, ne agyaljunk NAGY PONT. Ennyi? Ez az alap hozzáállás általánosságban?



2015. jan. 28. 09:00
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem akarja adni alad a lovat. Ha os razenditene, akkor valoszinuleg csak rosszabbul erezned magad, tobbet stresszelnek. Es ha szeretunk valakit, nem akarjuk boldogtalannak latni. Lehet, hogy o is orlodik magaban, egyszeruen nem akar tulterhelni teged.
2015. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
ha o is razenditene*
2015. jan. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
#11 ez az ha őrlődik miért nem osztja meg velem?! én nem csak egy rinyagép akarok lenni, hanem megismerni, meghallgatni az ő oldalát. de úgy tűnik ő nagyon rövidre zárja. Egyszerűen. Ezért írtam így még ha le is lettem idiótázva. Ez normális a pasiknál?! Mert ha igen akkor nem noszogatom mondja már el mit érez.
2015. jan. 28. 09:17
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem rinyálsz minden nap, csak még itt a gyakorin is. :D


Mindegy, képzeld el mi lenne ha még Ő is rinyálna neked, és akkor már ketten tennétek, amiből jönnének a tuti veszekedések meg valamelyik fél megharagudna. Ennyi, Ő lezárja a témát mert sosem lenne vége. Te biztos magad alatt vagy emiatt, miért kellene neki még Téged jobban lehangolnia hogy lelkiztek?

2015. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
63%

Kb. ez mondaná ha teljesen őszinte lenne: "Drágám, nézzünk szembe a tényekkel, terméketlen vagy mint a sivatag. Félek hogy veled nem fogok tudni családot alapítani, hogy nem lesz egy édes kiskölköm aki majd apucinak fog hívni, akit megtaníthatok majd csajozni stb."

És most képzeld el hogy éreznéd magad ezután. Tényleg beszéljen róla?

2015. jan. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%

Ez személyfüggő. Van aki szeret beszélni az érzéseiről, van, aki nem.

De szerintem inkább csak nem akar rontani a helyzeten. Gondold el mit éreznél, ha kiderülne, hogy őt mennyire nagyon is bántja ez a dolog, hogy valószínűleg nem lesz saját gyereke. Ettől inkább megkímél.

2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
36%
Kétszer újraolvasva sem jöttem rá, hogy tulajdonképpen neked most mi kínod van. Jaaa, tudom már, nőből vagy.
2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
100%

Ha nekem lenne feleségem vagy komoly kapcsolatom ugyanígy tennék. Ugyanis ha szeretem a nőt ,akkor nem teszem az egyébként is gyenge vállaira még a saját negatív érzéseimet is.

Lazább kapcsolatban is úgy gondolom hogy egy férfi nem engedheti meg magának hogy összeomoljon, mert akkor nem tudja támogatni a nőt.

Volt egyszer egy barátnőm aki érezni akarta a hogy én is úgy szenvedek mint Ő ,egy betegség kapcsán. Egyszer mertem gyenge lenni ,mert tényleg átéreztem milyen rossz neki, és aztán megkaptam hogy nem nekem fáj hanem neki,és nehogy már én legyek a gyenge.

Na azt mondtam soha többet.

Kétélű fegyver vagytok ti nők. Ha nem ez a baj, akkor az, de hogy sehogy nem jó az hót ziher.

Ti előre gondolkodtok ettöl (is)lesz valaki jó annya, mert ez benne van. Mi meg próbálunk erősek lenni, hogy közben ne ingadozzatok mert akkor az nekünk is rossz.Normális esetben ahol fontos a másik van aki tudatosan, van aki erőfeszítés árán ,de azt mondanám ez.

alap ez.

2015. jan. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

13: Talán neki így egyszerűbb, ha nem beszél róla. Nyilván tudja, hogy meghallgatnád, hiszen ismer. De neki így jó, úgyhogy ne erőltesd, hogy beszéljen az érzéseiről. Majd ha akar, akkor beszél.

Meg szerintem is úgy van, hogy legalább neki erősnek kell lennie, amikor te kicsit összetörsz, hiszen csak így tud támogatni, ha ő is kiborulna, akkor nem lenne, aki lelket öntene beléd.

Meg gondolom, azért is intézi el ilyen könnyen két mondattal, mert nem akar ezen rágódni, meg azt szeretné, hogy te se rágódj, hanem tudd, hogy attól még minden rendben lesz, csak lehet, hogy máshogy alakul.

2015. jan. 28. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha o is orlodik, akkor valoszinuleg azert nem osztja meg veled, mert latja, hogy igy is mennyire megvisel teged a tema.
2015. jan. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!