Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem hogy kivágtam a barátnőm miután úgy káttam hogy fontos neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van pénzem nem panaszkodok. kb 3 hónapja összejöttem egy csinosabb nővel, nagyon bejött stb., de azt vettem észre hogy elvárja hogy én fizessek mindig, hívjam meg, vegyek neki ajándékot stb, de ő sose vett nekem semmit, nem hívott meg stb. Úgy érzem ez nagyon egyoldalú, ezért tegnap kivágtam.
2015. febr. 3. 18:32
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
2%

Milyen köcsög vagy te,hogy elvárod egy nőtől,hogy meghívjon?

Persze,hogy te fizetsz mindent a randikon...te vagy a kan.


Az a része viszont nem szép,hogy elvárja az ajàndékot...ez pofátlanság.

2015. febr. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

"Készülj fel rá, hogy nagyon sok lány ilyen ám!..."


Azért remélem ez csak egy kirívó eset volt. A nők azért nem ilyenek, remélem legalábbis.

2015. febr. 3. 18:41
 13/29 anonim ***** válasza:

"Milyen köcsög vagy te,hogy elvárod egy nőtől,hogy meghívjon?

Persze,hogy te fizetsz mindent a randikon...te vagy a kan."


Egyenjogúság?!

Feministám, ezt hogy egyezteted össze az egyenjogúsággal?!

2015. febr. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

"Persze,hogy te fizetsz mindent a randikon...te vagy a kan."


Nálam ilyen nincs hogy KAN meg CSAJ. Maximum az állatoknál, de nálam egyenjogúság van. A nők is ezért küzdenek.. nem? :)

2015. febr. 3. 18:44
 15/29 anonim ***** válasza:
36%

"Azért remélem ez csak egy kirívó eset volt. A nők azért nem ilyenek, remélem legalábbis."


De sajnos igen... Egy jószívű férfit nagyon kihasználnak!

2015. febr. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha nem is vett neked semmit (mert épp olyan az anyagi helyzete) valahogy kedveskedhetett volna, szóval valami gesztust tehetett volna, hogy látszódjon rajta, hogy szeretne a kedvedre tenni.


A leírásod alapján csak kihasznált, jól tetted, hogy szakítottál vele.

2015. febr. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom én lányként mindig úgy voltam vele, hogy az fizeti a randit aki meghívott. A kövinek meg visszahívod.

Nekem rosszul esik, ha mindig csak meghívnak és én sosem viszonozhatom (mármint nálam az, hogy szeretem és lefekszem vele az nem viszonzás).

Arról nem is beszélve, hogy folyton úgy érzeném le vagyok kötelezve a férfi irányába, én pedig egyenlő fél akarok lenni vele.


Hogy egy férfi nagyvonalú és kedveskedik egy nőnek egy dolog. De hogy ezt kihasználni és elvárni... :/ Ez nem szép dolog sem női sem férfi részről.


28N

2015. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
28%

Jo nagy parasztok vagytok.

Elmegyek a nőmmel egy étterembe és ő fizessen?

Ilyet nem csinál egy férfi.

2015. febr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

"Elmegyek a nőmmel egy étterembe és ő fizessen? "


Ez természetes, én meg ugyanúgy mosogatok főzök, takarítok majd :) És egy női alkalmazottnak ugyanakkora bért adok a cégemnél, mint egy férfinek.

2015. febr. 3. 18:55
 20/29 anonim ***** válasza:
10%
nem értem mi a probléma azzal ha a pasi vesz 1-2 dolgot a csajnak vagy ha meghívja kajálni jó nem azt mondom ezzel hogy minden nap de hetente szerintem belefér. Ha meg szexuálisan is voltak együtt hát akkor....... a qva is pénzért megy el veled nem a 2 szép szemedért.
2015. febr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!