Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is jól tettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jól tettem hogy kivágtam a barátnőm miután úgy káttam hogy fontos neki a pénz?

Figyelt kérdés
Van pénzem nem panaszkodok. kb 3 hónapja összejöttem egy csinosabb nővel, nagyon bejött stb., de azt vettem észre hogy elvárja hogy én fizessek mindig, hívjam meg, vegyek neki ajándékot stb, de ő sose vett nekem semmit, nem hívott meg stb. Úgy érzem ez nagyon egyoldalú, ezért tegnap kivágtam.
2015. febr. 3. 18:32
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

-EGYENJOGÚSÁGOT AKARUNK!

-Itt ez a raklapnyi járólap, be kéne hordani a garázsba.

-De hát ez férfimunka!


A nő is keres, pont eleget. A lovagiasság és férfiasság nem egyenlő azzal, hogy valaki idióta is, a nő igenis akarja fedezni azt, amit elfogyasztott, ne akarjon ingyenélő lenni, mert az neki nem jár. Minden embernek egyetlen dolog jár ingyen, és az a levegő.


És őszintén remélem, hogy mindenki, aki úgy gondolja, hogy márpedig a "kan" dolga az, hogy fizessen, változtat a modorán, hogy ne kelljen egyedül megdögölnie.

2015. febr. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"nem értem mi a probléma azzal ha a pasi vesz 1-2 dolgot a csajnak vagy ha meghívja kajálni jó nem azt mondom ezzel hogy minden nap de hetente szerintem belefér. Ha meg szexuálisan is voltak együtt hát akkor...... a qva is pénzért megy el veled nem a 2 szép szemedért."


Nincs semmi baj, ha ú is ugyanezt megteszi nekem, ő is vehet 1-2 dolgot nekem stb.



"Ha meg szexuálisan is voltak együtt hát akkor...... a qva is pénzért megy el veled nem a 2 szép szemedért.""


Nagyon remélem, hogy ez csak vicc volt vagy valami provokatív humor....... :) Amúgy ha qvat akarok akkor fizetek, ha barátnőt, akkor nem.

2015. febr. 3. 19:05
 23/29 A kérdező kommentje:
21. Köszi :)
2015. febr. 3. 19:06
 24/29 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, hogy érted, hogy elvárta az ajándékot? Rád szólt, ha nem vittél neki, vagy mi? El se tudom képzelni.
2015. febr. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
24. Nem direktbe, de folyton mondogatta, ennek örülnék, légyszi ezt vedd meg nekem stb, úgy szeretném, ilyenek voltak.
2015. febr. 3. 19:19
 26/29 anonim ***** válasza:

A volt barátom volt ilyen, mindig én vettem neki valamit, én hívtam meg, ha ettem megkínáltam, ő engem soha.

Nem vagyok olyan divatember, mint itt a legtöbben, én általában nem a kidobás, hanem a megjavítás mellet vagyok, ha amúgy jó a kapcsolat, csak vannak problémák. Ezért elbeszélgettem erről vele, kiderült, hogy ő ezt természetesnek vette, az eddigi barátnőivel is így volt ez.

Utána nagyon megváltozott, teljesen máshogy állt hozzá, soha többet nem volt ebből probléma. Jóval később teljesen más miatt mentünk szét.


Nem tudom, te jól tetted-e, ha úgy érzed javíthatatlan, működésképtelen és minden téren egyoldalú volt a kapcsolatod, biztosan.

2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Ezen lehetne vitázni,de értelmetlen.

Minden ember más.

Sok családnál alap dolog,hogy meztelen járkálnak egymás előtt.

Lehet nem ide illő példa,de neveltetés kérdése.

Nincs értelme ezen vitázni,hogy miért jó és miért nem...mert mindenki máshogy fogja fel a dolgokat.

2015. febr. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Te neked se lesz csinos szép barátnőd ,ezt nekem hidd el.

Egy nő hívja meg a pasit,ember gondolkozz már,FÉRFI vagy érted te vagy a vezető,te vagy az irányító,a pasi dolga fizetni bazz.

Ez nagyon gáz amit csinálsz,majd ki fogsz egy tankarankát max,akinek mindegy,de egy igazi nő menekülni fog tőled,ezt nekem hidd el.


Mielőtt nekem esel férfi vagyok,és férfiként mondom ez k...rva gáz.


27Ffi

2015. febr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Én továbbra is úgy érzem, az önmagában, hogy fontos a pénz IS még nem elég a szakításra. Az ilyen kérdéseknél jellemzően felnagyítjátok a dolgot, hogy hűűű, meghívatta magát egy nyüves limonádéra, te jó ég, hol van az egyenjogúság, biztos csak a pénzed kell neki. Pedig ez baromira nem így működik. Az, hogy elvárta, hogy meghívd, hogy elvárta az ajándékokat, hogy helyette vegyél meg dolgokat, na, az probléma, főleg, hogy ő sosem lepett meg semmi kedvességgel, hogy nem hívott meg ő is néha. Ez a probléma itt szerintem, nem az, hogy figyelembe veszi az anyagi helyzeted. Kb mindenki nézi, hogy mégis, milyen körülmények között élne, ha esetleg veled kellene összeállnia, gyerekek, család, satöbbi. Ha magadat sem tudod eltartani és az is probléma, hogy esetleg moziban kifizesd az ő jegyét, akkor az nyilvánvaló negatívum, de egyértelműen nem azt jelenti, hogy innentől kezdve esélytelen vagy. Nagyon kevés lány van, aki csak azért, mert sok pénze van a pasinak, és minden egyéb vonzó tényező nélkül képes komoly kapcsolatra vele. Kevesebb, mint ahogy itt GYIK-en a pasik hiszik. Mert az lehet, hogy számít a pénz, de önmagában nem olyan erős szelektáló tényező, mint az intenzív szájszag vagy a gyászkeretes köröm.


Lehet utálni, nőként merészeltem egy ilyen témához hozzászólni.

2015. febr. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!