Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lehet, hogy holnap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lehet, hogy holnap szakít velem. Hogyan kéne viselkednem?

Figyelt kérdés

a helyzet az, hogy a barátommal összevesztünk tegnap, ami valójában egy félreértés volt. és ha ilyesmi van, ő folyton a szakítással jön. éjszaka megszellőztette, hogy ő pénteken beszélni szeretne velem fontos dolgokról. erre megkérdeztem, hogy szakítani akar e velem, amire azt válaszolta, hogy igen, sajnos az is lehet belőle". de még mielőtt ezt megbeszélnénk, elkísérem őt valahova, de nyilván nem nyilvános helyen tárgyaljuk ezt meg.


mit gondoltok, mi lenne a megfelelő viselkedés, hogyha nem akarom, hogy szakítsunk? ő elég hidegen viselkedik, nekem is ezt kéne tennem, vagy csak tegyek úgy, mint máskor?


2010. febr. 11. 17:31
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de neki van egy büszkesége, meg egy fura hozzáállása a dolgokhoz, amik miatt nemigen jönne vissza hozzám szerintem. ezért félek elveszíteni.
2010. febr. 11. 18:04
 12/18 anonim ***** válasza:
nekem párom anno kijelentette, hogy egyszer ment vissza lányhoz és hiba volt és hogy soha többé nem tenne ilyet. hozzám mégis visszajött annak ellenére. hiába büszkeség, és hiába a hozzáállás, ha valakit igazán szeretsz megnyílik a szemed, hogy mennyire hülyeség a büszkeség miatt valakit elveszíteni akit nagyon szeretsz.
2010. febr. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
az exét is szerette még, amikor szakítottak, mégis megtette, és nem ment vissza hozzá, mert már nem akarta folytatni.
2010. febr. 11. 18:15
 14/18 anonim ***** válasza:
a szeretetnek is vannak fokozatai =) mesélhetnék még erről, de ha érdekel akkor írj privátban, nem szeretném a továbbiakban itt boncolgatni a témát =) de lényegében itt is volt hasonló dolog...
2010. febr. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
írtam neked
2010. febr. 11. 18:32
 16/18 anonim ***** válasza:

viselkedj lazán, természetesen! hátha meggondolja magát. és a jövőben ne hagyd magad ezzel a szakítósdival zsarolni meg stresszelni, nem egészséges dolog...és ha szakít Veled, eszedbe ne jusson kimutatni, főleg mondnai, hogy ez Neked fáj, és fogadjon vissza, vagy ilyesmi! egy nőnek legyen tartása!


25/L

2010. febr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy tudtad, hogy ez lesz... De csak félreértés volt, emiatt ne szakítson veled. Ha van más oka is, az már valószínűleg nem félreértésből adódik... Szóval akkor már van min elgondolkodni, addig is gondolj arra, hogy ezzel vissza tudsz vágni: ha félreértés, az nem ok a szakításra.
2010. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
a tartással csak mégtöbb fájdalmat okoznék magamnak szerintem:\ de muszáj lenne tartani magam.
2010. febr. 11. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!