Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet olyan hogy teljesen kiábrándultam a párkapcsolatokból, meg mindenből?

Figyelt kérdés
Egyszerűen rosszul vagyok minden aspektusától egy hatalmas csalódás miatt. és nm nagyon megy feldolgozni, nem tudok más lányokra nézni de az exemre se (mer egy hűtlen rbnc rosszul is vagyok tőle. ), senkivel nem tudok elképzelni semmit.2 dolog amibe menekülni tudok a munka és a sport. Meddig marad fenn ez az állapot? (tart egy ideje már) barátaim nincsenek, család is hullik szét.mellé jön az hogy én se vagyok 100as.23 F

2015. febr. 15. 09:35
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
amugy 3. kérdrző mi az imél cimem? mer akkor küldj vmit rá ,és küldök egy jó kis print screen-t amin gondolkozok elkuldjem e egy illetőnek :)
2015. febr. 15. 14:48
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem erdekel Soma kuldd el:))) én a feljelentést ma megteszem anyammal. Az ügyvéd azt mondta hogy a karcolasok eredetét amit magadnak okoztal két perc kideríteni na szia!
2015. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
nemtudom miért somázol le?.. mondtam már egy tök más story :D elöbb irtam mekkora szemét lehet ez a soma..de te is ha másfél hét után ezt csináltad szerencsétlennel.szted küldené ez a soma vkinek is..nemcsak fájneki.
2015. febr. 15. 15:20
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Soma!:D

Én meg pont egy olyan nö vagyok, aki ezt megtette valakivel, és ugyan rohadtul nem volt szép dolog, tudom, de egyszerüen vannak olyan férfiak, akiket a nök sem néznek semmibe.Akivel ezt megtettem egy töketlen barom volt akinek jolesett a hizelgése, de ezen felül én fizettem a közös lakásunk, én adtam neki néha pénzt is, nem dolgozott, csak hazudozott, egyszerüen kiábrándito volt, de mégis szerettem, és mindig szerettem volna elhinni h jobb lesz, ezért voltam vele.Egyszre nekem is elegem lett belölle és csak egy jo dugásra vágytam, mert ugye akit nem tisztel az ember, attol ezt nem kapja, meg és félreléptem.Ezek a dolgok nem ugy jönnek a nöknél sem, hogy te egy kib. jofel pasivagy, aki minden ponton megfelel, álmaim pasija, aztán egyszrcsak puffff a nö ugy dönt, hogy megcsal, mert az vicces.Mint minden, szépen lassan kialakul, és ha megcsalnak, elöbb nézz magadba, majd utána hibáztasd azt aki megcsalt.Mert ez az egész nem az én karakterembö jött, ha valaki épeszü, akkor nem.A mostani barátommal ezt nem tudnám megtenni, mert azon felül, hogy szeretem, tudom h bizhatok benne, felnézek rá, tisztelem, egy ilyen mebert soha nem csalnék meg.Pont ugy mint ahogy egy normális épeszü ö sem tenné meg.

Mindig kettön áll a vásár!!!!!

Ezen felül, persze csalodni szar, de ha kibékülsz önmagaddal, akkor a jövöt is sokkal fényesebben fogod látni.Ne azt nézd h másoknak mije van, vagy h neked mid nincs, hanem, hogy mid van!!!!!!!!!!!!!!!

2015. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!