Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék? 28 éves cigánylá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? 28 éves cigánylány vagyok. Mindenki szerint szép vagyok, kedves, huoros, okos.

Figyelt kérdés
Tanult vagyok, dolgozom, normálisan élek én és a családom is. Magyarként nevelkedtem, nincs más kutúrám, népes családom. Évek óta magányos vagyok, úgy érzem, hogy a származásom miatt nem akarnak komoly kapcsolatot velem. :- ( Már külföldön gondolkozok,hátha ott nem zavarná őket..
2015. febr. 22. 22:58
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
89%
Én viszont mindenképpen arra gondolok, hogy te vagy a többi roma által kialakított általános kép áldozata. A párválasztás komoly dolog, az ember hosszú időre tervez, és alapból a legtökéletesebbet keresi, mert tisztában van vele, hogy még úgy is mennyi probléma fog felmerülni.. Biztos vagyok benne, hogy sokan szeretnek, tisztelnek, elismernek, amiért hátrányos helyzeted ellenére sikeres és normális lettél, és ha rád gondolnak, eszükbe sem jut, hogy cigány vagy. A párkapcsolat viszont más. Szinte minden emberben ott van a "megfelelés" kényszere, attól, hogy ő tudja, milyen vagy, mindenki más az utcán, a családban általánosítani fog, és neki is meg kell küzdenie azokkal az előítéletekkel, amivel neked kellett. Ezt a problémaforrást a legtöbben elkerülik. Hiába igazságtalan, nem hibáztathatod őket. Társkeresőn az első benyomás dönt, egyből kiszórnak, mert nem felelsz meg az ideális "kritériumoknak". Nem akarnak esélyt adni egy olyan kapcsolatnak, amiről már az elején látják, az átlagosnál sokkal több problémával fog járni egész életükben. Ha egyszer gyermekeitek lennétek, őket is érintené a dolog, és mindenki a legkönnyebb életet akarja a családjának. Akinél neked komolyabb esélyed lehet, azok valóban roma vagy más nemzetiségű férfiak, illetve olyan magyarok, akik régóta ismernek téged, teljesen megszokták már a veled kapcsolatos "nehézségeket", és ismernek téged annyira, hogy leperegjen róluk, mit gondolnak a többiek. Nekem is vannak barátaim, akik alapból olyan tulajdonságokkal bírnak, ami elijesztheti az embereket, én viszont olyan rég ismerem őket, hogy az életem részei, és nem látnék problémát a velük való párkapcsolatban.
2015. febr. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
93%

Megmondom őszintén, bennem is van előítélet a cigányok iránt, de nem azonnal taszít egy-két cigány ember. Ha tudom róla, hogy tisztálkodik, dolgozik, becsületes, akkor semmi bajom vele. De eszembe jut a sok lopás, betörés, verekedés, kultúrátlan ordibálás, és egyszerűen nem bírom, hogy ne nyilvánítsam ki amit gondolok róluk. Persze nálunk fehéreknél is van egy két ilyen hulladék ember, de a cigányoknál azt mondják a "vér benne van". Tehát neked semmi okod félni, ha tényleg olyan vagy, amit leírtál, csak tudod az ember úgy van vele, hogy nem zörög a haraszt, ha...

Remélem megtalálod az igazit!

2015. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
83%

Szia!


Szerintem nem más véleményével foglalkozzál,te saját magad legyél tisztában az értékeiddel,jó és rossz tulajdonsgaiddal.Sokan ez alapján ítélnek,sajnos nem sajnos,de sokan joggal.Nem akarom bántani a cigányokat,de sok embernek Magyarországon rossz tapasztalatuk van velük.Nekem nincsen,nekem volt 2 cigány munkatársam és egy nagyon rendes ember volt.Volt egy stílusa,de dolgozott mint egy gép,és lehetett rá számítani.Akkor tapasztaltam,hogy ők is lehetnek értékes,rendes emberek.Nézd a nem cigányok között is vannak,rendes és nem rendes emberek.Az én páromnak az anyukája cigány származású,magyarul a párom is kreol börű és van benne egy kis cigány.De rendes ember az anyukája is,tisztes,dolgos ember,akiről sok ember példát vehetne.Úgy a párom is,több nyelven beszél,diplomát végzett.Ezt csak azért írtam le,hogy lásd,ahhoz hogy tiszteljenek az emberek,az rajtad is múllik,bőr szintől függetlenül.

2015. febr. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
80%
*egyetemet végzett és megszerezte a diplomát
2015. febr. 23. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem sem a származás. Én is szép nő vagyok (sok visszajelzést kapok), sokat letettem az asztalra, belsőleg is rendben vagyok, mégsem kellettem a magyaroknak. De külföldön igényesebb népek is vannak,megéri megpróbálni! :)
2015. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
38%
Tipikus provokatív kérdés. Sok roma származásúnak van magyar (nem roma) barátja, barátnője, házastársa; és sok olyan magyar van, aki nem képes komoly kapcsolatot létesíteni. Nem a származással van a gond, ne kenjünk már mindent erre.
2015. febr. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Nem provokálni akartam,csak véleményekre voltam kíváncsi.
2015. febr. 23. 10:12
 28/32 anonim válasza:
0%
Ismerek egy lányt akire illik a kérdező leírása, Renátának hívják....
2015. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
9%
Ne tegyél semmit. Várjál a sült galambra. Hahhh
2015. febr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
44%
Én járnék cigánylánnyal.
2015. febr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!