Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti összejönnétek valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek valakivel, csak azért, hogy ne legyetek szinglik?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy régóta nincs kapcsolatod, és van egy fiú/lány, akiről tudod, hogy tetszel neki és szívesen összejönne veled. Kedvelitek egymást, jól érzitek magatokat egymás társaságában, jóképűnek/csinosnak is tartod, de nem vonzódsz hozzá. Adnál esélyt egy ilyen kapcsolatnak?
2015. márc. 5. 10:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10. Vagyok kicsit félre írtam. Ha nő lennék nem mennék bele*
2015. márc. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ha sikerülne vele megbeszélni, hogy ez csak alkalmi kapcsolat legyen vagy csak szex, vagy szórakozás, akkor belemennék.

Aztán meg ki tudja, hogy alakul.

Ha nem sikerül akkor nem.

2015. márc. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nekem kell a bizsergés vagy szikra, hogy valakivel osszejojjek.

A gond az, hogy ritkán találkozok olyan emberrel, akinel ezt erzem.

De nem vagyok kapcsolatfuggo, szoval nem jovok ossze akarkivel, csak hogy legyen valaki.

2015. márc. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

En igy tettem. Ugyanebbol az okbol. Most 2,5 eve vagyunk egyutt, es szakitok. Mar min. fel eve, havonta egyszer, vagy kethavonta volt szex. Az utolso 2 honapja. En kiszerettem belole, holott o (elvileg) ugyanugy szeret. De szamomra a szex is fontos es o ezt nem tudja megadni.

Szoval kezdezo, ne menj bele. Kezdetben tenyleg az a bizonyos kod segit, hogy azt hidd, hu de boldogok vagytok. Akkor igen. Ha az elejen nincs meg az az erzes, hogy hu de letaparnam, kesobb sem lesz meg. Hidd el.

2015. márc. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Letepernem*
2015. márc. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem. Egész jól megvagyok egyedül is. Én nem tudok kicsit szeretni, ellenni valakivel. Vagy fülig szerelmes vagyok vagy nem akarok vele lenni.
2015. márc. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem mer így is van bőven mit csinálnom.

Időm is alig lenne egy kapcsra plusz van annyi önismeretem (ami egyeseknek nincs) h tudom h ez esetemben nem jó ötlet.

Mások szerint se vagyok kedves szóval nem szívesen tenném tönkre senki életét.


Am meg egyébként engem a szinglisség nem h zavar hanem kimondottan élvezem.

Bár ez szubjektív.


26 F

2015. márc. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!