Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti együtt lennétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti együtt lennétek egy ilyen emberrel?

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt. Többször szakítottunk már kisebb időkre. Régebben elég jól kisajátított magának, azt kellett tennem amit ő akart, zsarolt..stb. A családommal nem tudok együtt lenni miatta. Én is hibás vagyok e téren és még abban is, hogy mikor szerelmes lettem másba, nem hagytam el (persze kisebb időkre igen). A sráccal nem jött össze. Utána megint barátommal voltam, azonban ő haza vitt egy lányt és fel is ment hozzá filmezni (osztálytársa és rövid ideig volt nála, elv akkor nem volt semmi), majd a lány a suliban megcsókolta, barátom elhúzta magát elvileg. Nem bízom benne. Ócsárol engem és a családomat is, mikor felhozom ezt. Vele maradjak, vagy szakítsak? 20/L
2015. márc. 12. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy mit mondunk, úgyis vele maradsz.
2015. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Biztos hogy nem, szakíts vele

Ne hallgass rá, jobb lesz neked nélküle

Pont azért mond ilyeneket, hogy elbizonytalanítson, de attól még nem lesz igaz

2015. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Jaguar_Warrior!

Épp azért kérem ki a tanácsaitokat...miért lenne mindegy? És miért maradnék vele...

mindenki azt mondja, hogy hagyjam ott, de félek megtenni a lépést a bebeszélt dolgai miatt (te agyilag beteg vagy, egyedül maradsz, stb..)

2015. márc. 12. 13:32
 14/17 anonim ***** válasza:

Azért mert már 5 éve vele, tudod mit kellene, de azt mondod félsz és még mindig vele vagy.

Tehát mi nem tudunk semmi újat mondani.

2015. márc. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
De, csak éppen talán egy kis (még több) "hátszélre", előre lökésre van szükségem, nem de?!
2015. márc. 12. 13:42
 16/17 anonim ***** válasza:

Te mit gondolsz saját magadról? "Agyilag betegnek" tartod magad?


Te hiszel abban, hogy örök életre egyedül maradsz, ha őt elhagyod?

2015. márc. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Sőt, megfejelve az előző kérdést: azt hiszed, hogy örök életre együtt -kell- maradnotok?
2015. márc. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!