Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a bunkó vagy csak ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a bunkó vagy csak ő reagálja túl?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a vitank aprosagokon...leginkabb egy-egy mondatot erez sertonek a hanglejtesem miatt.En nem bunkozasnak szantam,de ami nem tetszik nem fogok jokepet vagni hozza.

Legutobb ezen akadt ki:

(O pasis buliba megy este)

O:Mai program?

En:-szokasos tvzes.

Azon kivul?

-alvas

Ertem. Tobben terveztek vagy csak egyedul tervezted?

-szerinted? ....

Nem tudom megint mi a bajod....

-Basszus ilyet kerdezni...te bulizol egyertelmu,h egyedul leszek

Tudsz normalisan is valaszolni vagy csak megint ebbe a stilusba?

-Most mi rosszat irtam?

Semmit hagyuk. Leszarom.

Kerdeztem es normalis valaszt vartam nem ezeket a szerinted es hasonlo megnyilvanulasokat. Pofavagas ide vagy oda.

-Senki nem kezdett semmit.

Aham. Jo lesz ez igy mar erzem megint....

-Szerintem nem torten semmi

Hagyuk

-oke

Hihetetlen vagy,de ez van.


Szerintetek?Ha ilyen van erezhetoen mas velem alig szol hozzam stb,de nem mondja el az okat csak napok utan....

En 24 o 35


2015. ápr. 11. 18:06
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Itt nem a bulizasrol van szo,menjen ha szeretne.

Viszont soha nem filmeztem,masokkal ezert se ertettem a kerdeset.

Amugy a heten mar volt egy vitank a semmin...Igaz minden heten van valami.

Volt,h az volt a baja,h nem tancoltam vele,pedig tudja jol,h nem tudok es rossz elmenyim vannak ezzel kapcsolatban,ezutan egy hetig alig szolt hozzam.Ilyen aprosagokon vannak a balhek amugy minden nagyon jol mukodik koztunk,csak az ilyen vitak ne lennenek.En egy higgat embernek tartom magam,de ha olyanert kapok leb....ast ami nem jogos akkor persze,h szovateszem a nem tetszesemet es ilyenkor van az,h besertodik.

Miert vagyok vele,mert szeretem.

2015. ápr. 11. 19:56
 12/12 anonim ***** válasza:
Hagyuk.
2015. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!