Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk. A volt barátommal nem tartottam a kapcsolatot, de találkoztam vele egy buliban és dumáltunk (tudom nem mentség de sokat ittam) majd ott aludtam náluk, még reggel is sokat beszélgettünk, csókon kívül nem történt más. Teljesen bezavart, azt hittem már nem szeretem, hanem a mostani barátomat, de azóta rá gondolok, de ő eléggé "rossz fiú" ellenben a mostani barátommal, ő maga a főnyeremény és tudom undorító dolog de azért nem mondanám el neki mert ő megad nekem mindent, de bűntudatom van... nem tudom mit csináljak 18/L
2015. ápr. 13. 17:36
1 2 3
 11/22 datass ***** válasza:

Nem vagy k.va egy csók miatt. (ha tényleg ennyi volt)


Csak az ex-ek nem véletlenül lettek azok az ember életében.

2015. ápr. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Nos nézzük:

1-es verzió: nem mondod el neki, öl a bűntudat, a tettedért és azért, mert szörnyen gyáva vagy! Nem mered vállalni a tettedért a felelősséget! Végeredmény: még együtt lehettek sokáig, de egy idő után azt érzed, hogy becsaptad, és te fogsz vele szakítani.

2-es verzió: odaállsz elé, és elmondod, hogy mi történt. Végeredmény: először is iszonyatosan bátor voltál és őszinte vele, amit biztos, hogy értékel, továbbá megszűnik a bűntudatod és szerethetitek egymást tovább.

Probléma:az ő reakciója, ezt nem lehet előre megjósolni, te ismered őt, hogy megértő vagy felkapja a vizet


Ezt a jobbat érdemel szöveget hanyagold, ahogy mondtad mindenki hibázik, és hidd el nekem hogy én sem örülnék, ha ezt mondaná a barátnőm, de az őszinteségét nagyra értékelném!

2015. ápr. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Igazából fel sem fogtam mi történt csak most , így két nap után... :/
2015. ápr. 13. 18:03
 14/22 anonim ***** válasza:

Mitől volt vonzó a számodra az exed? Itt részletesen írd le légyszives, és azt is , hogy miért döntöttél úgy. Miért dobod el magadtól a jót a rosszért? Csak azért teszem fel amúgy ezt a kérdést, mert mindig is érdekelt, hogy mi játszódik le egy csaj gondolataiban ilyenkor.

Az exed helyesebb, jobb a teste, jobb a dumája, jobb az ágyban, vagy miért ?

2015. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Az exem volt az első szerelmem, nagyon szerettem, de csúnyán váltunk el vagyis én nem tudtam azt elfogadni hogy ő már nem tudja mit érez irántam mert én lekorlátozom őt és megmerem kérdezni merre volt... ő egy belevaló, bulizós, jó humorú viszont egoista és néha bunkó fiú. Nem tudo, hogy történt de beleszerettem NAGYON. Nagyon nehezen éltem túl a szakítást.. Majd jött a másik fiú aki kedves, udvarias, figyelmes, helyes olyan fiú akire szinte minden lány vágyik. Azt hittem én is ilyenre vágyok, idáig... a kapcsolatunk jól működött, néha volt egy-két balhé, viszont az elején én még mindig sokat gondoltam a volt barátomra, volt hogy az ő arcát láttam, de ez elmúlt hamar... nem is hallottam a volt barátomról semmit. Aztán jött ez a buli... Megszólított, én teljesen lesápadtam majd kihívott beszélni. Majd bocsánatot kért a múlt miatt, sírtam mert eszembe jutott hogy hogy megbántott régen. Sokat beszéltünk a múltról, majd felhozódott a jelen is, a mostani barátom is.. mondta hogy nagyon hiányzom neki és már megbánt mindent 3s rájött mit veszített, valahol itt csókolt meg vagyis csak akart mert először elhúztam a fejem... majd később megint próbálkozott visszacsókoltam. És a rra gondlltam közben hogy jézusom én álmodok, olyan volt mint régen de akkor elhúztam a fejem mert eszembe jutott hogy nekem van már valakim akit szeretek... ez az egy csók volt, utána már nem hagytam magam. haza mentünk még sokat beszélgettünk majd elaludtunk. Nagyon ellentét a két srác.. külsőleg meg szerintem egy szinten vannak
2015. ápr. 13. 18:31
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

12-es vagyok. Így, hogy leírtad az egész sztorit még inkább érthető. Előjöttek a régi érzelmek, az exed ezt kihasználta, faramuci helyzet. Mindenképpen le kell tisztáznod ezt magadban, nyugodj meg és úgy beszéld meg a barátoddal. Az írásodból egyértelmű, hogy a normális nők közül való vagy, ne aggódj ezt a barátod is tudja.

Az esetből biztosan tanultál is, szóval nem fogod mégegyszer ezt a hibát elkövetni. Bátorságot és sok sikert!

21/F

2015. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a 14-es vagyok. Gratulálni tudok csak, hogy bedőltél az exednek. Ez egy csel volt szerintem, hogy hmm.. szép szóval: magáévá tegyen Téged. Istenem, miért ilyen naivak a nők ?! :D Szerinted miért nem keresett eddig, miért pont buli alkalmával jött rá, hogy ő mennyire szeret Téged ? Csak azt mondta, amit hallani akartál, és szerintem csak azért, hogy megd.jon. hihetetlen, hogy nem láttál át a szitán.
2015. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Vele kapcsolatban mindig naiv voltam és sajnos leszek is. Kicsit olyan mintha még mindig szeretném de közben utálom is, mert nagyon csúnyán bánt velem anno, de a mostani fiúmat is szeretem, de mintha teljesen másképpen.. szerelemből de mégsem rajongásig
2015. ápr. 13. 19:30
 19/22 anonim ***** válasza:
67%

Látjátok fiúkák, mi kell a csajoknak ? A bunkó ex rosszfiú, a főnyeremény aranyos érzékeny kisfiú pedig eltörpül egy ilyen alfahím mellett. De persze lehet fikázni ezeket a pasikat, ők köszönik szépen, addig megkúrják a plátói szerelmeteket.


Neked meg kérdező. Teljesen mindegy mit tettél és mit nem, ott aludtál az exednél, és csókolóztál vele. Nincs helyed tovább a jelenlegi pasid életében. Mond el neki az igazat, és szakíts vele. Azért szakíts, mert a kis hülyegyerek félő, hogy nem tenné meg. Már én sajnálom...

2015. ápr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Undorito kis tortenet ez kerdezo!
2015. ápr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!