Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátomat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat az exemmel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fél éve együtt vagyunk. A volt barátommal nem tartottam a kapcsolatot, de találkoztam vele egy buliban és dumáltunk (tudom nem mentség de sokat ittam) majd ott aludtam náluk, még reggel is sokat beszélgettünk, csókon kívül nem történt más. Teljesen bezavart, azt hittem már nem szeretem, hanem a mostani barátomat, de azóta rá gondolok, de ő eléggé "rossz fiú" ellenben a mostani barátommal, ő maga a főnyeremény és tudom undorító dolog de azért nem mondanám el neki mert ő megad nekem mindent, de bűntudatom van... nem tudom mit csináljak 18/L
2015. ápr. 13. 17:36
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

szerintem meg egyáltalán nem gáz, mindenki hibázhat, főleg ilyen helyzetben. nem tudhattad hogy a bulin ott lesz és részegen valóban előtörnek a régi emlékek ez teljesen normális. egy csók még nem a világ vége, én az gondolom, persze lehet hogy a mostanii barátodnak ez is iszonyatosan fájna mivel rossz tapasztalati voltak,nem tudom. azt, hogy elmondod-e neki maximálisan csak a te döntésed, neked kell tudnod hogy ezek után lesz-e vele kapcsolatban bűntudatod, vagy mivel nem jelentett számodra semmit, felesleges lenne felkavarni az állóvizet.

azonban az írásod alapján nekem úgy tűnik, hogy még mindig nem dolgoztad fel az exeddel való szakítást, esetleges reményeket is kötsz az újrakezdéshez. ha így van, akkor az új barátod lehet hogy csak szakítás utáni kompenzáció volt, anélkül hogy beismerted volna ezt magadnak. mert ő jó fiú, ellentéte az réginek, itt nem sérülhetsz. kérdés az, hogy tényleg boldog vagy-e ebben a kapcsolatban, vagy csak szeretnél az lenni? érdemes lenne elgondolkodnod azon viszont, mi vonz az előző barátodban, ami miatt nem tudsz elszakadni tőle, és ezen hogy lehetne változtatni.

amúgy régebben én is ilyen típusú pasikra buktam, de mindegyiknél ugyanaz a csalódás lett a vége. sajnos ha valaki egoista, fennhéjázó jellem nem lehet megváltoztatni, még ha azt is gondolod hogy neked majd sikerülni fog- ezekn max. pszichológus segíthet de oda túl büszkék lennének elmenni.

szóval szerintem először is gondold át a mostani kapcsolatodat és ha arra jutsz hogy nincs szerelem és amúgy is szakítanál vele, teljesen felesleges megbántani ezzel a csók-sztorival, ha viszont mégis vele akarsz maradni mondd el neki,de azt is hogy milyen körülmények között történt mit jelent neked az exed, és tisztázd hogy soha többé nem tennél ilyet, de a csávó is f*** te meg naivan azt gondoltad h nem akar semmit stb.

írd meg majd h mi lett :)

2015. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Na, végül mi lett ? :)
2015. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!