Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Abszurd tényleg?

Figyelt kérdés

Jött ma egy 50 éves nő aki olyan mint egy mosott felmosórongy külsőleg, ez a nő a párom ismerőse. A nő úgy nézte hogy csillogott a szeme közben.

A párom szerint ezt csak én képzelem be, pedig direkt figyeltem és amikor velem beszélt ez a nő nem csillogott így a szeme. Direkt jött a mi városunkban hogy összefusson a párommal.Felajánlotta azt is hogy oda adja a nyaralóját "nekünk",jahh.. Azért 25 évesen igen abszurdnak tartom hogy a barátom(37) kikezdjen egy 50 éves nővel aki úgy néz mint egy utolsó kocsmai alkoholista. Én meg úgy nézek ki mint egy glammodel.


2015. máj. 17. 23:36
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"fél liter vodka utána se vagy te glammodel :D"


Ebben azért ne legyél biztos! :-))


https://www.youtube.com/watch?v=8qFaDfA-lFo

2015. máj. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Irjal meg kerdezo, en olyan jol szorakozok.

Na de mondjak hasznosat is: Megkérdeztem a férjem, hogy ha nem lennék s akadna egy 50es nő nyaralóval aki olyan mint a mosogatorongy megmozgatná a fantaziáját? Azt mondta, hogy mindenkit fel lehet tuningolni akar 20 akar 50 eves, magyarul nagy carban vagy kerdezo, annak a nonek akarmikor tobb tapasztalata van mint neked, de megcsillant a barátod szeme is vagy csak a nő szeme szikrazott? Forrosodott a levego? Parasodtak a szemuvegek?

A 40 körüli férfiak mind azt szeretik ha féltékenyen kérdőre vonja egy 20 eves... s ezt minél gyakrabban ;))

2015. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Az abszurd, hogy az alapján mondasz messzemenő következtetéseket, hogy a nőnek "csillogott" a szeme. Tényleg lehet, hogy a fény másképp esett rá, mikor a barátoddal és mikor veld beszélt.


Ámde ha mégis csillogott a szeme, mikor rá nézett, akkor is furcsa ez a hiszti részedről, főleg, hogy a nő mosogatórongy kategória, te meg glammodelnek titulálod magad. Az lehet, hogy a nőnek tetszik a pasid, nade honnan veszed, hogy ez kölcsönös? Miből gondolod, hogy kikezdett vele? Mert már nem azért, de azt nem tudod kontrollálni, kinek tetszik meg a párod, viszont azt már igen, hogy olyan párt választasz, akiben meg tudsz bízni. Ha a barátodban (és magadban) annyira nem bízol, hogy szerinted egy 50 éves mosórongy kinézetű nő szemének csillogásából már arra következtetsz, hogy valami van, akkor nem sok (boldog) jövőt jósolok nektek. Folyamatosan hisztizni fogsz, akárhányszor valaki rá néz, netalán hozzá szól? És kit érdekel, ha valakinek tetszik, ha ez nem kölcsönös, akkor a feje tetejére állhat, akkor sem lesz semmi. Kicsit túlzásba estél, én úgy érzem.

2015. máj. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Bence_ ***** válasza:

És? Mi van ha nézte? Elkopik?

Te feneked is nézik!

Az a kérdés Te mit akarsz meg a párod.

Vagy ha jól megnézlek akkor a nyakamba ugrasz?

Azt hittem ez egy döntés nem nézés.

2015. máj. 18. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!