Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem fogadja el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem fogadja el hogy az egyik volt szerelmem nagyon jó barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arra kért válasszak közöttük, szakítsam meg ezzel a fiúval a kapcsolatot, vagy ő fog lelépni. Pedig tényleg csak barátság van közöttünk, évekkel ezelőtt voltam szerelmes ebbe a fiúba, aki egyébként nem viszonozta az érzelmeim ezért nem is voltunk együtt soha. Csak később kezdtünk el barátkozni. A páromat mondjuk pont emiatt zavarja, szte emiatt lesz majd közöttünk valami mert anno nem volt. De biztos hogy nem lesz semmi mert csak baráti szeretet van közöttünk, nagyon fontos nekem, de már nem úgy nézek rá mint férfira. Nem akarom őt elveszíteni, közel áll hozzám és az életem fontos része. A páromat meg szerelemmel szeretem. Viszont nem enged ebből, mindenképp azt akarja ne találkozzak ezzel a barátommal. Nem tudom hogyan választhatnék, képtelen vagyok rá. Ti mit tennétek?

2015. jún. 10. 18:28
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Ez nekem kicsit fura hogy mindenki ilyen könnyen lemondana egy igaz barátról.
2015. jún. 10. 21:10
 12/25 anonim ***** válasza:

Nekünk meg az a fura,hogy nem tudsz különbséget tenni szerelem és barátság között.

Gondolkozz már el az írottakon!

2015. jún. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

Figyelj, nem vagyunk egyformák. Nekem az, akivel az életemet tervezem leélni, többet jelent, mint bármelyik volt pasim még akkor is, ha barátként tekintek rá.

De ha te úgy érzed, hogy hozzád a volt szerelmed áll közelebb, ő a fontosabb, a stabilabb pont az életedben, akkor dönts mellette, mert egy jó barátság több, mint egy rossz párkapcsolat.

Viszont abban sem vagyunk egyformák, hogy mindenki elfogadja, hogy a párja összejár a volt szerelmével, persze szigorúan baráti alapon.

2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a többség így gondolja.Átgondoltad fordított esetben neked hogy esne ha ő tenné ezt az exével?

Persze lehet,hogy számodra nem okozna gondot mert másképp vagy összerakva.

De a Szerelmedet bántja ez a helyzet!!!

És elméletileg vele képzeled el a jövődet nem?

Akkor mi a kérdés?

2015. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
De nem volt a pasim ez a fiú barátom, nem kellettem neki és ez azóta sem változott. Ezért felesleges attól tartani hogy lehet köztünk valami. Persze már nekem sem kellene mint pasi, de ha még kéne se lenne esélyem nála. Tényleg csak nagyon jó barátság van közöttünk, ezért mertem elmesélni a páromnak a sztorit. De nem kellett volna, nem hittem hogy így fog reagálni. Mert amúgy van még fiú barátom de az nem zavarja. Nagyon szeretem mindkét fiút de teljesen máshogy ezért lehetetlen választani.
2015. jún. 10. 21:21
 16/25 anonim ***** válasza:
Nekem fontosak az exeim is meg a barátaim is, ha kerek perec a barátnőm megtiltaná, hogy valaha is beszéljek valamelyikkel akkor inkább szakítanék, fájó szívvel. A valóságban inkább az lenne, hogy eltitkolnám.
2015. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Szabadsag az elso. Ha engem valaki igy zsarolnak, gondolkodas nelkul megmondanam hogy ha nem tetszik lehet olajralepni.


Azert meg vennem a faradsagot hogy elmagyarazzam hogy nem vagyok a kutyaja. Azt probalja nevelni, meg iranyitani. Engem lehet FELTETEL NELKUL szeretni v. Nyasgem.


Donts belatasod szerint. En munkatarsnovel csinalok neha programot. Nem tudom hogy mecseli le a baratjaval. De en soha nem hozom szoba es o sem.

2015. jún. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Egyébként, zsarolással semmit sem lehet elérni! Akár szereti a srác a kérdezőt, akár nem. Itt szimplán zsarolja, hogy válasszon! De ez nem így működik! Ezt kulturált emberi módon is meg lehetne oldani. Ha meg egy kapcsolaton belül valaki zsarolja a másikat, akkor ott nagyon nagy gondok lehetnek, amit ha nem tudnak tisztázni, akkor szakítás lesz a vége.


A zsarolással kieszközölt döntésben mindig valaki sérül, plusz ez nem megoldás, csak a rákényszeríti a srác a saját akaratát a kérdezőre és ezáltal elnyomja őt!


A pasinak nyilván kevés az önbizalma, ezért folyamodik a zsarolási módszerhez, mert tart attól, hogy a kérdező elhagyja őt, nem szereti eléggé és nem bízik meg benne.


Kulturáltan normális haveri barátságot is fent lehet tartani a volt kapcsolatbeli társsal, azért mert szakítottak, jelen esetben még kapcsolat se volt, attól még nem kéne száműzni a másikat.


Ha a pasi bízna annyira a kérdezőben, akkor nem kételkedne a kérdező szavában és nem tételezné fel, hogy megcsalná azzal a másik sráccal.



Akkor kössetek kompromisszumot, te jóval kevesebbet találkozol a haveroddal, és mégis a pasid mellett maradsz.

De azt soha ne engedd, hogy olyasvalamire is kényszerítsenek, amit te nem akarsz!

2015. jún. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 omba ***** válasza:

Egy kapcsolat gazdagít, azért van, - ez meg rögtön azzal kezdődne, hogy veszíts el valami fontosat?

Nekem vannak barátaim, Isten tudja milyen régtől... azok a nagy szerelmek meg már? :D

A barátod is úgy gondol rád, mint a barátjára... elég sz_r árulás.

2015. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Én sem akarok engedni a zsarolásnak. Csak nem tudom így hogy oldjam meg hogy egyiket se veszítsem el. Amúgy már egy jó ideje együtt vagyunk a párommal és eddig nem volt gond ebből, pedig tudott erről a barátomról (de sosem találkoztak) csak azt nem tudta hogy szerelmes voltam belé. Több fiú barátom van, sokszor találkozom velük és nem számolok be a páromnak a találkozókról, nem is várja el. Szóval alapból meg van a bizalom. Csak amikor elmeséltem hogy ez a fiú nagy szerelmem volt, na akkor kiakadt. Szerinte egy beteljesületlen szerelem sose hagyja nyugodni az embert, főleg ha ott van mellette az a bizonyos illető. Úgy gondolja ha a srác valamiért kezdeményezne nálam akkor újra előjönnének a régi érzelmek és engednék a csábításnak. Lehet benne valami, mármint a feltételezés logikus, de biztosan tudom hogy sose fog rá sor kerülni. Már szinte olyan lett nekem azóta ez a fiú mint a testvérem.
2015. jún. 10. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!