Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasim nem fogadja el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasim nem fogadja el hogy az egyik volt szerelmem nagyon jó barátom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Arra kért válasszak közöttük, szakítsam meg ezzel a fiúval a kapcsolatot, vagy ő fog lelépni. Pedig tényleg csak barátság van közöttünk, évekkel ezelőtt voltam szerelmes ebbe a fiúba, aki egyébként nem viszonozta az érzelmeim ezért nem is voltunk együtt soha. Csak később kezdtünk el barátkozni. A páromat mondjuk pont emiatt zavarja, szte emiatt lesz majd közöttünk valami mert anno nem volt. De biztos hogy nem lesz semmi mert csak baráti szeretet van közöttünk, nagyon fontos nekem, de már nem úgy nézek rá mint férfira. Nem akarom őt elveszíteni, közel áll hozzám és az életem fontos része. A páromat meg szerelemmel szeretem. Viszont nem enged ebből, mindenképp azt akarja ne találkozzak ezzel a barátommal. Nem tudom hogyan választhatnék, képtelen vagyok rá. Ti mit tennétek?

2015. jún. 10. 18:28
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Voltál már féltékeny életedben?Tudod milyen kínzó érzés?

Ugyanis a párod egy vetélytársat lát a volt barátodban.

Hiába nem volt úgy mond semmi közöttetek de a pasid tudja,hogy szerelmes voltál ebbe a srácba!

Próbáld már meg a szitut megfordítani a gondolataidban.

Ha nem változtatsz,előbb-utóbb megunja a párod és szakítani fog.

6,14

2015. jún. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 omba ***** válasza:

21-es, a helyzet az, hogy meg benned látok egy gyilkost, aki az életemre tör...

Rendőrt hívjak, vagy csak késeljelek?

Nem hiszem, hogy a világ bármely kérdéseben elembetegnek kell irányítani.

Aki ennyire nem tartja a nőjét, hogy képes igazat beszélni, az menjen az állatsimogatóba.

2015. jún. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi van kisfiam?Okos legyél!
2015. jún. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
na még mindig a pasid ? mert,ha nem és gondolod lehetek én is a fiúbarátod :)))
2015. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
A pasik jönnek mennek a barátok maradnak örökre. Ha tényleg csak barátság van és tényleg ennyire jó akkor talán jobb ha ő marad. Viszont a pasidat is meg lehet érteni sajnos. Nagyon ritka, hogy szerelemből ilyen jó barátság lesz. Van ilyen mert vele ugyan ez volt szóval tudom,h lehetséges csak ritka...
2015. jún. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!