Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy másik férfi, annak ellenére, hogy van párom?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve a párommal, minden rendben van vele a szexuális életünkkel sincs semmi baj, az egész ott kezdödött amikor a párommal elmentünk egy lakásavatóra a munkatársához, kb 2 hete, nagyon kedvesen viszonyult hozzám megismerkedtünk, ami viszont meglepő, hogy facebookon is elkezdtünk beszélni. Nagyon gyakran találkozok vele mert segit nekünk felujitani a házat.. most ebbe nem megyek, a lényeg, hogy folyton közeledik felém főleg ha ketten vagyunk 2* volt, hogy majdnem megcsokolt de eddig nemhagytam, nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet akár mennyire is kivánom. Ilyet még nem éreztem. A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám. Holnap a párom üzleti utra megy, a barátja meg aztmondta átjön mondtam, hogy ne de ide fog jönni. És ha nemtudok uralkodnk magamon kitudja mi lesz a vége. Értelmes válaszokat várok, és elnézést ha hosszura vettem a dolgot. Volt valakivel hasolo? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

26/L


2015. jún. 19. 19:19
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
84%
Azt csinálsz, amit akarsz, kérdező (látom, örülsz, hogy kapsz biztató válaszokat is), azt legalább tartsd szem előtt, hogy ők egy munkahelyen dolgoznak. Bármikor előadódhat olyan szitu, amikor a harmadik fél nem tudja tartani a száját (ha egyáltalán akarja, miféle erkölcsi aggályai lehetnek valakinek, aki azonnal ráhajt a haverja nőjére?)
2015. jún. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
27%
Én is azt látom örülsz a többnyire veled szimpatizáló válaszoknak! Ez a se veled, sem nélküled eset! Tedd amit jónak látsz, bár nem tudod mi az!!!
2015. jún. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
21%

Én is ugyan ebben a cipőben vagyok, csak nálam ráadásul az a másik fél az ex. (Aki nagyon régen volt...) Viszont tudom, hogy ha szakítok a páromat mélységesen megbántanám, összetörne ez 100%, menyasszony vagyok...nem egyszerű...:/


N25

2015. jún. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
nemszámit, hogy milyen véleményt kapok, ha az a vélemény öszinte. Valóban nem szep, hogy ramegy a munkatarsa csajara, es tolem se, hogy mas pasik tetszenek, de mostmar keso, es else futhatok elole, megmondom neki, hogy hagyjon beken, meg ha nem is lesz konnyu.
2015. jún. 19. 21:22
 25/55 A kérdező kommentje:
23-as irj uzit pls:)
2015. jún. 19. 21:23
 26/55 anonim ***** válasza:
Mi van, ha csak tesztelni akarják a hűségedet?
2015. jún. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
4%
Aaaaaz igen...a sok erkölcshuszár azonnal lepontozott. Bszki nem azt mondtam, hogy félrekfltem 8 millió pasassal...
2015. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Ahm tényleg semmi megértés, en se krtam meg felre es mar "biztos, hogy én nemszeretem a barátom"... Nem rossz..
2015. jún. 19. 22:12
 29/55 anonim ***** válasza:

"A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám." - Ezt te írtad, kérdező.

Nekem meg sem fordulna a fejemben ilyen, ha szeretem a páromat (ha nem szeretem, akkor meg nem maradok vele, nem a középkorban élünk). Ráadásul én megalázónak érezném, ha valaki EZÉRT nem akarna megcsalni. AZÉRT ne akarja megcsalni az ember a párját, mert szereti, és ne azért, mert rosszul járhat meg megbántaná. Ha történetesen egy pár szakít, az mindenképp fájdalommal jár, ha véletlenül oda kerülnétek bármikor, ez jusson eszedbe. Tudod, nekem is fájt, amikor szakítottak velem, de megalázóbbnak éreztem volna, ha sajnálatból nem teszik meg, és közben mással fantáziálgatnak, meg félrekefélnek.

2015. jún. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Én szeretem, de attol még megbántani se akarom. Ez bárkivel megtörténhet!!! Biztos nem direkt "fantáziálgatok" másrol.
2015. jún. 19. 23:13
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!