Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy másik férfi, annak ellenére, hogy van párom?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve a párommal, minden rendben van vele a szexuális életünkkel sincs semmi baj, az egész ott kezdödött amikor a párommal elmentünk egy lakásavatóra a munkatársához, kb 2 hete, nagyon kedvesen viszonyult hozzám megismerkedtünk, ami viszont meglepő, hogy facebookon is elkezdtünk beszélni. Nagyon gyakran találkozok vele mert segit nekünk felujitani a házat.. most ebbe nem megyek, a lényeg, hogy folyton közeledik felém főleg ha ketten vagyunk 2* volt, hogy majdnem megcsokolt de eddig nemhagytam, nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet akár mennyire is kivánom. Ilyet még nem éreztem. A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám. Holnap a párom üzleti utra megy, a barátja meg aztmondta átjön mondtam, hogy ne de ide fog jönni. És ha nemtudok uralkodnk magamon kitudja mi lesz a vége. Értelmes válaszokat várok, és elnézést ha hosszura vettem a dolgot. Volt valakivel hasolo? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

26/L


2015. jún. 19. 19:19
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
87%

1. megoldás: uralkodj magadon, és zavard el a munkatársat a fenébe. Mondd el a párodnak is, mielőtt a munkatárstól hall némileg átvariált verziót.

2. először szakíts a pároddal, aztán ugorj a pasi nyakába. Ennyit megér egy két hete tartó, főleg fb kapcsolat.:-)


Ez a kettő korrekt módszer van, válassz, vagy vállald be, hogy inkább r.banc leszel. Az is bukta lesz egyébként a párod előtt:-)

2015. jún. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 A kérdező kommentje:
Ha valóban nem szeretném rég megcsalhattam volna, ez bárkivel megeshet, nem én akartam igy, igenis szeretem de az érzéseknek nemlehet parancsolni, mondhatom én, hogy hagyjon békén, sőt mondtam is, de nemtudom elfelejteni..
2015. jún. 19. 19:59
 13/55 anonim ***** válasza:
93%

Egyértelmű,hogy mit szeretnél.

El kell döntened,hogy megteszed-e mert a legrosszabb az lenne ha mindkettő csalódna benned és ez könnyen megtörténhet ha sokáig hezitálsz.

2015. jún. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
43%
Ha szeretnéd a párodat, senki más nem kavarhatna fel így.
2015. jún. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
36%

A legtöbb nőnek csak azért nem kell szembenéznie a dilemmáddal mert soha nem kapnak ilyen ajánlatot.

Aki nem kap az egész életében erre vágyik,aki meg kap annak talán tönkre megy bele az élete.

Remélem te jól jössz ki belőle.

2015. jún. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
33%
Ugyanez van velem.Nem érdekel az emberiség véleménye,meg ki mit gondol róla,meg az idióta erkölcsök.Belementem,nem bántam meg,lehiggadtam,és megy minden úgy tovább mintha mi se történt volna.
2015. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
@15-ös: Mármint olyan ajánlatot, hogy a párja munkatársa szívesen megdugná? Nem hiszem, hogy bárki erre vágyna, pláne teljes szívéből:D
2015. jún. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 A kérdező kommentje:
16-os: nem derült ki meg semmi?
2015. jún. 19. 21:07
 19/55 anonim ***** válasza:
61%
Persze hogy rád hajt gondolom küldöd felé a jeleket hogy teszik ez neked csak nem mered megtenni mert félsz hogy lebuksz és a mostani pasid ott hagy.Megmondod neki hogy nem vagy hajlandó semmilyen intim dologba belemenni vele.Megfogja érteni, elég galád hogy hátbaszurná a haverját.
2015. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
0%
Nem derült ki semmi kérdező.
2015. jún. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!