Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy másik férfi, annak ellenére, hogy van párom?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve a párommal, minden rendben van vele a szexuális életünkkel sincs semmi baj, az egész ott kezdödött amikor a párommal elmentünk egy lakásavatóra a munkatársához, kb 2 hete, nagyon kedvesen viszonyult hozzám megismerkedtünk, ami viszont meglepő, hogy facebookon is elkezdtünk beszélni. Nagyon gyakran találkozok vele mert segit nekünk felujitani a házat.. most ebbe nem megyek, a lényeg, hogy folyton közeledik felém főleg ha ketten vagyunk 2* volt, hogy majdnem megcsokolt de eddig nemhagytam, nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet akár mennyire is kivánom. Ilyet még nem éreztem. A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám. Holnap a párom üzleti utra megy, a barátja meg aztmondta átjön mondtam, hogy ne de ide fog jönni. És ha nemtudok uralkodnk magamon kitudja mi lesz a vége. Értelmes válaszokat várok, és elnézést ha hosszura vettem a dolgot. Volt valakivel hasolo? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

26/L


2015. jún. 19. 19:19
1 2 3 4 5 6
 41/55 A kérdező kommentje:
Kibobtam a másikat szó szerint mostmár örülök ha nem látom
2015. júl. 3. 09:51
 42/55 anonim ***** válasza:
Kivancsi lennek vegul miert dobtad ki a masikat...hasonlo helyzetben vagyok
2015. júl. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 A kérdező kommentje:
Irhatsz nyugodtan és akk elmesélem.
2015. júl. 13. 11:12
 44/55 anonim ***** válasza:

Jéé, te nő létedre ilyenen morfondírozol??

Más normális nő ilyenkorra már rég dobta a barátját és lelép a jobb pasival. Ha nem jön be hosszabb távon, akkor visszakönyörgöd magad.. Más nő is ezt csinálja.

2015. júl. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
Legalabb ne irnad azt hogy boldog kapcs. vagy Mond az igazat sokkal jobb !!!!! Csak szegyent hozol ezzel a tobbi noi nemre bocs.
2015. júl. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
56%
Utolso, hetvenezerszer elmondtam mar itt, hogy a nok ilyenek. Ha ugy gondoljak, a masik ferfi, akivel ket kedves szot valtottak, jobb parti mint a jelenlegi, akkor minden mas irrelevens. Boldok kapcsolatban el-t eddig . Most jon majd az a fazis, amikor a csaj majd negativ iranybol fog onigazolni a jelenlegi hapsijaval kapcsolatban. /nem is olyan boldog, meg a havrejai is milyenek, multkor is horkolt, otthagyta a kiskanat, nem is dolgos, valojaban semmirekello stb/ Ez egy alltalanos jelenseg.
2015. júl. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
a csajokba usb portot kéne beültetni s nyomni fel az firmwaret mert ha ilyent csinálnak még jo hogy el tudnak menni a wc re. logika meg offline vagy nem is volt.
2015. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:

Ja most latom, hogy eltelt egy kis ido a 'masik' 'dobasaig' :-) :-)

Gondolom azert csak sikerult megdugnia vegul, aztan mivel 'utana' nem viselkedett, ahogy szeretted volna, 'kidobtad'

Jol tippelek?/ gondolom ugysem arulod el/

2015. júl. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Nemdugott meg kepzeld el, es bem vagyok olyan mint a tobbi no de mar amugy is vege es kesz.. Szval kocc....
2015. júl. 13. 20:46
 50/55 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod az intim együttlétet azzal a másikkal, nők esetében ez a dolog általában el van nézve. Ezért most nem kell lelkiismereti kérdést csinálni, csak a párod ne tudja meg.
2016. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!