Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tetszik egy másik férfi, annak ellenére, hogy van párom?

Figyelt kérdés

Boldog párkapcsolatban élek 2 éve a párommal, minden rendben van vele a szexuális életünkkel sincs semmi baj, az egész ott kezdödött amikor a párommal elmentünk egy lakásavatóra a munkatársához, kb 2 hete, nagyon kedvesen viszonyult hozzám megismerkedtünk, ami viszont meglepő, hogy facebookon is elkezdtünk beszélni. Nagyon gyakran találkozok vele mert segit nekünk felujitani a házat.. most ebbe nem megyek, a lényeg, hogy folyton közeledik felém főleg ha ketten vagyunk 2* volt, hogy majdnem megcsokolt de eddig nemhagytam, nagyon nagy vágy van bennem de tudom, hogy nem lehet akár mennyire is kivánom. Ilyet még nem éreztem. A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok, ill nagyon megbántanám. Holnap a párom üzleti utra megy, a barátja meg aztmondta átjön mondtam, hogy ne de ide fog jönni. És ha nemtudok uralkodnk magamon kitudja mi lesz a vége. Értelmes válaszokat várok, és elnézést ha hosszura vettem a dolgot. Volt valakivel hasolo? Kérlek titeket adjatok tanácsot.

26/L


2015. jún. 19. 19:19
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, szerintem jó meg leszek farkalva, aztán meg a csávód kidob. Nem is baj, fölösleges olyan férfit hülyítened, akit nem szeretsz.
2015. jún. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
Bárkivel? Hm, akkor még nem voltál igazán szerelmes. :-) Ne gondold, hogy mindenki olyan, mint te. Szerintem még az a sztori is lehet, hogy összebeszéltek a hátad mögött, esetleg fogadást kötöttek rád, hogy el tud-e csábítani a haver. Vagy a párod annyira vak lenne, hogy nem veszi észre, hogy ráhajtottak a nőjére? Akkor elég nagy balek lenne.
2015. jún. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
na mi volt? sikerült lekoptatni?
2015. jún. 20. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:

31-es: Ha nemszeretném 2 éve csalhatnám, és még azt se mondhatod, hogy a pénze miatt vagyok vele mert inkább forditva.

32-es: hát pedig hidd el, aki nem keres az talál, még az olyan is aki igazán szerelmes. Gondoltam rá én is de kizártnak tartom, a párom sose tenné meg, ő nem a "fogadásairól" hires ill csak munkatársak az elött nemvoltak nagyon joban, csak megismert es most ahova lehet jön. 26 eves vagyok, nem 40.. Annyi kapcsolatom lesz még, lehet, hogy egyik se az igazi..

2015. jún. 20. 06:46
 35/55 anonim ***** válasza:
27%

Femináci látom te csak önigazolást keresel!

Neked szabad hiszen He For She a világszemlélet, mindent bele nem a te hibád, te itt csak az áldozat vagy!

2015. jún. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
49%
Femináci...ezen most bszrtm :D Ha nem voltatok hasonló cipőben, miért is nem lehetne tovább lapozni?! Mit kell beleugatni? Tanácsot kért olyantól, aki volt már hasonló szituba...Ja igen, bocsi...Ezen az oldalon mindenki hű, álszent és még szűz is...istenem...menjetek már oda ahova gondolom...:D
2015. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
62%

A femináci nem vekeng itt a gyiken, hanem megcsinálja és kész:-)


Ettől függetlenül egyre világosabb, hogy a kérdező felmentést keres arra, hogy félred.ghasson. Ezzel úgy vagyok, hogy felőlem mindenki azt csinál, amit akar, én viszont hadd ne szégyelljem magam azért, mert van erkölcsi tartásom.

Amúgy kaptam ajánlatokat a férjem munkatársától, barátjától, sőt testvérétől is. Nemcsak 26 évesen, hanem 40 felett is (tudod, kérdező, egy 40-es nőt még nem kell eltemetni:-)) Olyan pasi is volt, aki nyomult is, tetszett is. Nagy ügy, értelmes ember nem csinál magának fejfájást ebből, hanem elzavarja a francba, a r.banc meg belemegy, aztán imádkozik, hogy ki ne derüljön. Ennyi.

2015. jún. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 A kérdező kommentje:
Nem felmentést kérek, egyáltalán nem kitöl kéne nekem azt kérni? Nem temetek 40 nöt csak azok inkább ne hütlenkedjenek mert utána tényleg pofára eshetnek, 26 évesen viszont meg elöttem az élet. Én is elutasitottam már sok embert, nehogy azthidd, hogy hopp meglattam azt had menjen.-.-' itt érdekes modon mindenki az erkölcséröl hires, ez szép és jó csak megnézném mennyi igaz, ill nyilván unalmas az életük örülnek ha akad valaki, nemhogy még megis csalják.. Hát van ez igy. Mindenesetre köszönöm az értelmes válaszokat és a kevésbé értelmest is..
2015. jún. 20. 21:16
 39/55 anonim ***** válasza:
51%

"A párom nem szeretném elhagyni se megcsalni mert rosszul is járhatok"


Ezt te írtad, 26 évesen:-) Akkor most miről vartyogsz, kérdező?:D

2015. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:
Elmehetsz ha vmi nem tetszik......
2015. jún. 29. 11:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!