Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam 10/?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt elhatároztam hogy változtatok magamon.

Közel 100 kiló voltam jelenleg 85kg.

Egész évben kondi,nyáron futás.

Fogyjak még, vagy hízzak, vagy ronda vagyok és fogadjam el hogy egész egyszerűen nem jövök be a lányoknak, mert nem vagyok "raj" se "swag"..


[link]

[link]


27F



2015. jún. 23. 21:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
55%
gratulálok látszik van kitartásod! szerintem nem vagy ronda inkább átlagos vagy ! lehet rossz helyen keresgélsz nő ügyben de sok sikert hozzá
2015. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
25%

/OFF

A második képen olyan fejet vágsz, mintha valaki épp a mellbimbódat kényeztetné.

/ON


így férfi szemmel izmosodnod kellene jó sokat, jól állna a fejedhez.

2015. jún. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

Nekem szimpatikus vagy, teljesen rendesnek tűnsz :) Nem kell sem híznod, sem fogynod, a helyedben vágatnék valami kicsit jobb hajat, ennyi az egész.

20/L

2015. jún. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
83%
Én is férfiszemmel mondom (ráadásul 27 vagyok én is), hogy nem vagy egyáltalán ronda. 27 évesen meg ne akarj swag lenni.
2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
46%

Barátom, neked már nem "raj"-nak meg "swag"-nak kéne lenned, hanem potenciális családapának. A kinézeted az utolsó dolog, ami a nőket érdekelni fogja. Legyél ápolt, legyenek tiszták a ruháid.

És: ne zabálj és nem hízol el.

2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
73%

9

Felkarra érdemes lenne dolgoznod, de szép deltás vagy. Egy kicsit a hajadat is növesztheted. A többi a belsőn múlik.

2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
79%

Így kép alapján nincs veled semmi gond, jól nézel ki :) Nem tudom, milyen csajoknak nem jössz be, de szerintem a külsőddel nincs semmi baj. Vagy csak rossz helyen ismerkedsz.


28/N

2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
52%

Jól nézel ki. Nem kell fogynod, se híznod, maximum izmosodnod, meg szinten tartanod.


És nem vagy ronda, szerintem helyes vagy.

2015. jún. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
67%

Először is gratulálok a kitartásodhoz, szép munka, sokan csak nyafognak, de nem tesznek semmit az egészségükért.


Nem vagy ronda, átlagos vagy, csak nem megfelelő nőket fogtál ki.

2015. jún. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi véleményeket, akartam fel tenni képet 3-4 évvel ezelőtti képet magamról, de így vissza nézve szégyellem. A Családapás témára csak annyit tudok írni hogy mindenkinek eljön az ideje,csak legyen meg a megfelelő személy. Én sajnos későn érő típus vagyok.
2015. jún. 23. 21:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!