Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam 10/?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt elhatároztam hogy változtatok magamon.

Közel 100 kiló voltam jelenleg 85kg.

Egész évben kondi,nyáron futás.

Fogyjak még, vagy hízzak, vagy ronda vagyok és fogadjam el hogy egész egyszerűen nem jövök be a lányoknak, mert nem vagyok "raj" se "swag"..


[link]

[link]


27F



2015. jún. 23. 21:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, ha jót akarsz magadnak, ne tedd ki ide a képedet, sőt, írj a moderátoroknak, hogy töröljék.

Itt nem kapsz reális vélemény...ezek minden erejükkel azon vannak, hogy lehúzzák a bizalmadat.

2015. jún. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

@Utolsó: Ez egyáltalán nem igaz. Mindenki az őszinte véleményét írta, és ezt lehet érezni. A jó szándékot, és tanácsokat én mindig értékelem és megköszönöm.

Messze jobb a fájó igazság mint kényelmes hazugság.

2015. jún. 23. 23:34
 33/38 anonim ***** válasza:
Hát te tudod.:)
2015. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%
Én is gratulálni szeretnék a kitartásodhoz. Szerintem teljesen rendben vagy. Ugyanakkor szeretném megjegyezni, hogy a kapcsolatokhoz (az induláshoz is, de főleg a fenntartáshoz) a belsőn is érdemes dolgozni. Mindig van hova fejlődni, az önismeret fejlesztése csodákat tesz az emberi kapcsolatokban. Úgyhogy ha nagyon dolgozni szeretnél magadon, akkor ne csak a testeden tedd. Az is fontos, de a leendő partnerednek a külsőd kb. két hét után már megszokottá válik, és onnantól bizony nagyobb jelentősége lesz a személyiséged érettségének.
2015. jún. 24. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tanácsolnám, hogy ha nem szorulsz valami egészségügyi ok miatt speciális étrendre, ne zárj ki semmit, inkább találj egy egyensúlyt. A kalóriaszámlálást pl. több helyen is sikerrel alkalmazzák. Egy barátnőm azt csinálta, és rengeteget fogyott ezzel plusz sporttal, most babát vár (túlsúlyosan nem akarta).

Én eszek mindenfélét, és mégsem vagyok hízékony, én inkább fogyásra hajlamos vagyok. Viszont változtattam én is, rendszeres mozgás, és jobban elosztott étkezések, ez megoldotta a problémámat, és már nem vagyok sovány. Ha abbahagynám, újra visszaesnék, teljesen mindegy lenne, mit ennék és mennyit.

Ha a külsőd rendben van, akkor már csak a belsődön kell dolgozni, az fontos. És tudod, mit, te már sokkal előrébb jársz, mint az itt nyavalygók, akik megrögzötten ragaszkodnak a sikertelenségükhöz, de változtatni nem hajlandók, ha valaki jó tanácsot ad nekik. Egyébként meg dicséretes, hogy egyenrangú félnek tekinted a nőket. Ez így helyes. Bár több férfi gondolkodna így, és nem uralkodni meg behódolni akarna. Csak egyenrangú felek között alakulhat ki tartós és jó kapcsolat. Szerintem jó úton haladsz. Amúgy nem vagy lemaradva. Apám (már nyugdíjas) 30 évesen nősült (nem sokkal előtte ismerték meg egymást anyámmal).

2015. jún. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
100%
29-es neked mi bajod? Frizurákat linkeltem, amik szerintem minden normális felnőtt férfin jól mutatnak.
2015. jún. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a hajaddal sincs gond, de lehet, hogy tényleg jól állna, ha picit hosszabbra hagynád, ezt így én nem tudom, csak azt látom, hogy a mostani is jó.

De egyébként jó lenne, ha írnál még pár dolgot magadról, mert abban szerintem az ide író lányok többsége egyetért, hogy a külsőddel nincs baj, nem ez az oka annak, hogy "nem jössz be" a nőknek. Nem lehet, hogy nagyon bátortalan vagy, amikor ismerkedni próbálsz? Most persze csak magamból tudok kiindulni, de nekem valahogy sosem volt bizalomgerjesztő egy olyan pasi, aki rám nézni, megszólítani is alig mer, vagy a másik, talán kicsit ennek az ellentéte, aki valamiféle túlzott csodálatot fejez ki minden szavával, gesztusával. Nem tudom, hogy ez így mennyire érthető, most hirtelen nem tudom ennél jobban megfogalmazni. Azt szerintem felesleges említeni, hogy az is gáz, ha valaki bunkó, tahó módon kezd ismerkedni, de azért mégis ideírom, hátha valakinek nem egyértelmű. Nem akarok mások nevében nyilatkozni, csak a magaméban tudok, de én azt szeretem, ha már az ismerkedéskor, randizáskor úgy kezel a másik, mint egy egyszerű halandó embert, akivel képes normálisan kommunikálni, beszélgetni. Nem kell azt bizonygatnia, hogy mennyire csodál, meg ne is legyen nagyon félszeg (és mint említettem, tahó se, csak tök gáz, hogy ezt is le kell írni, mert némelyeknek tényleg van olyan tévképzetük, hogy a nőknek ez jön be). Az persze teljesen rendben van, hogy érezteti, hogy tetszem neki, de könyörgöm, tetszést fejezzen ki, ne ódákat zengjen, mert ez egy idő után iszonyúan terhessé tud válni. Nagyon sokan itt rontják el, mert azt hiszik, ha folyamatosan bókolnak, azzal máris sínen vannak. Pedig egy ismerkedésnél inkább arra vagyok kíváncsi, hogy milyen a másik, mi érdekli, miről mit gondol, stb., illetve nyilván én is szívesen mesélek magamról, így derül csak ki, hogy tényleg van-e értelme tovább ismerkedni, vagy sem.

2015. jún. 24. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
# 37/37 Időpont ma 08:22 - Minden szavaddal egyetértek.
2015. jún. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!