Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény rólam 10/?

Figyelt kérdés

Másfél évvel ezelőtt elhatároztam hogy változtatok magamon.

Közel 100 kiló voltam jelenleg 85kg.

Egész évben kondi,nyáron futás.

Fogyjak még, vagy hízzak, vagy ronda vagyok és fogadjam el hogy egész egyszerűen nem jövök be a lányoknak, mert nem vagyok "raj" se "swag"..


[link]

[link]


27F



2015. jún. 23. 21:05
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

@Utolsó: Igen nekem is nagyban a diéta segített,az egészséges életmód. Jóformán semmihez sem eszek kenyeret, szénhidrát is nagy ellenség e tekintetben.

Nem engedem hogy újra az legyek aki voltam.

2015. jún. 23. 22:22
 22/38 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy kérdező egy jó tanács: Az, hogy a nők mit válaszolnak neked, ne vedd készpénznek. Ameddig nem kell a tettek mezejére lépni nagyon kedvesek tudnak lenni, aztán jön az arcrazuhanás. Most próbálnak szimpatikusnak feltűnni számodra, hogy potenciális barátzónatöltelék legyen belőled.


Persze lehetsz király csávó, ha meggazdagszol, de azért ne nagyon szállj el néhány álszent kedves szó hallatára.

2015. jún. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

@Utolsó: Nem vagyok nyomulós, de nem is vagyok gátlásos.

Sajnos nem tudom a nőket máshogy csak mint egyenrangúnak tekinteni. Lehet ez a baj... nem vagyok szemét,kihasználó,elnyomó személyiség.

Ebben a korban a külsőmön tudok változtatni, de a belső dolgok már örökre maradnak.

2015. jún. 23. 22:29
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

biztosan láttalak már itt gyk-n, akkor is véleményt kértél kép alapján, akkor nem válaszoltam, most megteszem:


az, hogy tettél azért, hogy jobban nézz ki óriási tiszteletet érdemel, én is hasonló cipőben jártam, csak annyi különbséggel, hogy én vékony voltam és 14-15 éves, amikor elkezdtem tenni a változás érdekében (most 18 vagyok, alakul egy barátnő :D )

egy szóval ez már önmagában óriási dolog, hogy tettél érte


pár jó ruhadarab és tuti bejövős leszel a csajoknál ;) az inget tudom ajánlani, kigyúrt alkathoz nagyon jól megy!


Sok sikert a továbbiakban!

18/F :D

2015. jún. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

@Utolsó: Nagyon szépen köszönöm! És én is gratulálok a sikereidhez! Ha annyi idősen űztem volna valamilyen sportot, mái napig nem hagytam volna abba. Na de ami késik nem múlik!


Sok sikert a lánnyal! ;)

2015. jún. 23. 22:51
 26/38 anonim ***** válasza:
75%

Ne tekintsd a szénhidrátot ellenségnek, ha nem akarsz megdögleni!

Ttkg 1g szénhidrát alá sose menj.

2015. jún. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem a súlyoddal nincs baj, az izom meg egy olyan kérdés, hogy kinek mi. Van aki az izmos, van aki a kicsit mackós férfiakat szereti, van aki a vékony, szálkás alkatúakat.


Én az utóbbi kategóriába tartozom, de nem hinném, hogy nagyon fogynod kellene még, valahogy normálisnak tűnik a súlyod az alkatodhoz. Szerintem ideális.


Ami nekem inkább feltűnt: növeszd meg a hajad pár centivel és csináltass valami modernebb sérót. Ne haragudj, de ami most van - főleg ezzel a pelyhedző szakáll-bajusz kombóval a tipikus 30-as Jóska a faluból stílus.


Nem kell valami hipermodern divatdolog, de ennél jóval előnyösebb frizurád is lehetne. Szerintem ilyesmi pl. normális, komoly férfiaknak jó:

[link]

[link]

[link]

2015. jún. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
@Utolsó: Na igen... Általában 1-2 centire szoktam levágatni, edzés,meg futás végett. De hogy többen is írták, tényleg növesztenem kellene.
2015. jún. 23. 23:08
 29/38 anonim ***** válasza:
0%

#27

Te most adoniszokat linkelsz be szegény gyereknek?

2015. jún. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
@Utolsó: Látod nem csak nőknek vannak nagy elvárásai :)))
2015. jún. 23. 23:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!