Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én imádok olvasni, de a barátom utál és sajnálja tőlem az időt amíg olvasok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A könyveket drágának tartja, könyvtárba utál járni (rossz élmények a szakdolgozata miatt), a laptopon való olvasás pedig bántja a szemét.

Próbáltam felkelteni az érdeklődését, fiúsabb könyvekkel: Sorstalanság, 1984, Huckleberry Finn, Indul a bakterház, Zabhegyezők, Legyek Ura. Filmadaptációkkal is próbálkoztam... Hiába.

Nem akarom mindenáron hogy olvasson, csak szeretném ha megértené, hogy én mennyire szeretek, és ne duzzogás legyen belőle, ha olvasok.


2015. júl. 8. 14:39
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%
A dohányzás vízválasztó lehet, nálam legalábbis az, mert a szemem érzékeny rá, szóval nem tudnék egy fedél alatt élni dohányzóval.
2015. júl. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:
Mindig együtt vagyunk, hacsak nincs spinning órám (heti két alkalom)
2015. júl. 8. 16:07
 13/35 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom, hogy nem lehet vízválasztó, csak azt, hogy nem feltétlenül az.
2015. júl. 8. 16:07
 14/35 A kérdező kommentje:
Elnézést, nem én pontozok le senkit. Én eddig csak felpontoztam.
2015. júl. 8. 16:08
 15/35 anonim ***** válasza:
62%

Akkor az olvasás sem feltétlenül az. :-)

Egyéni dolog, kinek mi a vízválasztó, nekem pl. a dohányzás, nektek lehet, hogy az olvasás ilyen.

2015. júl. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 omba ***** válasza:
100%

A könyvek világába vagy belenő az ember, vagy nem.

Én 12 éves koromtól járok könyvtárba - ha ő 23-24 évesen, és kényszerből (???? - a saját szakdolgozatát is utálja????) akkor soha az életben nem fogja elfogadni, hogy az egy emberi tevékenység.


Én is azt mondom: nem a könyv miatt nem, hanem az egész mögötte álló élet miatt nem vagyon vagytok egymáshoz valók.

A könyvek csak egy jele ennek - lesz még száz másik.

Csak, messze nem menjek, egy csomó kedves filmedet sem fogja bírni, a zenével hogy álltok?

2015. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Félreértitek: azért utálja a könyvtárat, meg azt a várost, ahol egyetemet végzett, mert miután lediplomázott, 1 évig nem talált munkát. Szóval az agyában Pécs és a könyvtár összekapcsolódott a "büfészakával".

Filmekben nagyon ritkán néz meg 2000 alatt készült filmeket (kivéve néhány kedvencét), de többnyire akciófilmeket és vígjátékokat szeret. Én a klasszikus filmeket szeretem, meg a (romantikus) drámákat, illetve a könyvből készült adaptációkat.

A zene egyikünket se vonz különösképpen... de kb. abban egyezik az ízlésünk. Bár én néha hallgatok klasszikus zenét is, hogy ne legyek síkhülye belőle. De a zene nálunk sosem volt téma

2015. júl. 8. 16:21
 18/35 A kérdező kommentje:
* 2000 előtt
2015. júl. 8. 16:22
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

Szóval az agyában Pécs és a könyvtár összekapcsolódott a "büfészakával" -írod, mert előtte se volt köze a könyvekhez- és akkor ez 24-25- évesen nem fog megváltozni, ahogy te se nagyon.

Akkor a filmekből is feszültség lesz, de egy bécsi kirándulásból is.....


Az exem szülei, amikor először jártak nálam, rögtön kiszúrták, hogy mindenütt könyvek... mennyi pénzt b_sztam el én erre....

Így lett ex :D

Nem ettől a mondástól, de 10 év alatt kiütközött mindenbe, az ajándékozástól kezdve a gyereknevelésig.

2015. júl. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:

A könyv nekik "szemét"? Sajnálom...

Mondjuk a párom is annak tartja őket, nem a könyvet magát, hanem a hagyományos könyveket. Inkább E-book-párti. Meg úgy mindenben "modern".

2015. júl. 8. 16:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!