Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én imádok olvasni, de a barátom utál és sajnálja tőlem az időt amíg olvasok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A könyveket drágának tartja, könyvtárba utál járni (rossz élmények a szakdolgozata miatt), a laptopon való olvasás pedig bántja a szemét.

Próbáltam felkelteni az érdeklődését, fiúsabb könyvekkel: Sorstalanság, 1984, Huckleberry Finn, Indul a bakterház, Zabhegyezők, Legyek Ura. Filmadaptációkkal is próbálkoztam... Hiába.

Nem akarom mindenáron hogy olvasson, csak szeretném ha megértené, hogy én mennyire szeretek, és ne duzzogás legyen belőle, ha olvasok.


2015. júl. 8. 14:39
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
A könyvek: gondolatok - te értékeled ezeket, ő meg nem.
2015. júl. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Mumusan ***** válasza:
58%
Nincs itt mit megbeszélni. Te szeretsz olvasni, és Ennyi. Ez idő alatt foglalja le magát. Nincs semmi dolga?
2015. júl. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Nincs, illetve már van, mert vezetni tanul. De normális esetben nincsen.
2015. júl. 8. 16:50
 24/35 anonim ***** válasza:
58%
Ácsi, e-book párti, azaz valamit csak olvas...
2015. júl. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Úgy E-book párti, hogy azt hangoztatja, hogy a hagyományos könyvek már kimentek a divatból, és hogy egy csomó helyen lehet kalóz-verziót letölteni, nem érti, miért költöm a pénzem könyvekre.

Utoljára akkor olvasott, amikor a diplomájához kellett neki nyelvvizsga és ahhoz töltött le e-bookos könyveket.

2015. júl. 8. 16:59
 26/35 anonim ***** válasza:
64%
50 oldal semmiseg naponta, igazan megerthetne, elfogadhatna. Az a gond, alapveto szokas beli kulonbsegeitek vannak e teren. Es mint tudjuk, a szokasokat a legnehezebb megvaltoztatni. Szoval vagy alarendeled magad a pasinak, es megalkudsz vele ilyen teren, vagy szakitasz vele, mert a rossz elmenyi miatt o nem hiszem, hogy raszokna az olvasasra.
2015. júl. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
0%
A kalóz verziókkal kapcsolatban igaza van, sajnos vagy szerencsére, de nem szeretünk sok pénzt kiadni, ha valami ingyen is elérhető (még ha az nem is túl legális).
2015. júl. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
66%

Elég nagy a különbség köztetek, értékrend különbség, amin nem lehet változtatni :S Miben egyeztek? Miről beszélgettek?

Mióta vagytok együtt?

Nálunk úgy megy: én olvasok bármit/nézek valami videót amit tudom hogy nem érdekeli őt, addig ő xboxozik, motrot szerel stb. De ez nem megy a közösen töltött idő rovására és nincs erőltetés!

Nálunk se rajong a barátom a könyvekért, kivéve egyet: Star Wars, ezeket elolvasta A-Zig többször, de mást nem igazán, viszont nem is erőltetek semmit, nem ilyen beállítottságú és kész.


Ha nem éltek együtt akkor valószínű az zavarja hogy az együtt töltött időből vesz el ez, hogy kötelezőnek tartod minden nap olvasni x oldalt tehát van egy menetrended amin nem szeretsz változtatni. Ő lehet szervezne valamit, de tudja hogy közbeszól ilyesmi. Esetleg próbáld meg hogy akkor olvasol amikor nem vagytok együtt és olyankor amikor tudod hogy nem fogtok beszélni épp szóval semmibe nem zavar bele, és amikor együtt vagytok addig leteszed a dolgot és majd másnap folytatod, teljes figyelmet áldozol rá.

2015. júl. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
93%
Vegignyalaztam a kommenteket. Nagyon masok vagytok. Pl en ferfi letemre a dramakat, romantikus dramakat, filmeket szeretem, es a konyvbol keszult adaptaciokat, na meg az igaz torteneteken alapulokat mindenkeppen. En nem maradnek olyan novel, aki ehelyett akciot, vagy vigjatekot nezne allandoan, mert irritalnak ezek a mufajok engem. Zeneben is fontos, hogy hasonlot szeressunk. Mert, ha tok mas ilyen tereken az izlesunk, hogy is beszelgethetnenk el az ilyen komoly mondanivaloju filmekrol is? Sehogy, nekem pedig szuksegem van filozgatasokra ilyen teren is. Hogy a masiknak mit mondott egy-egy remekmu, alkotas. De, ha neki semmit, mert tok mas erdekli, akkor halott dolog a kapcsolat. Szoval, masok vagytok, engedd el ot, ha nem tudod ezt elfogadni.
2015. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Most nyári szünet van nekem (friss érettségis), ő pedig dolgozik. Nyáron még a "rendelkezésére állok", de amikor tőle jövök haza és intézem a magam kis dolgait (főzés, mosás, mosogatás) és mondjuk nekiállok olvasni, akkor mondjuk 4 órával az elválásunk után mondja, hogy találkozzunk, és duzzog, ha azt mondom, hogy most más dolgom van.
2015. júl. 8. 18:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!