Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én imádok olvasni, de a barátom utál és sajnálja tőlem az időt amíg olvasok. Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A könyveket drágának tartja, könyvtárba utál járni (rossz élmények a szakdolgozata miatt), a laptopon való olvasás pedig bántja a szemét.

Próbáltam felkelteni az érdeklődését, fiúsabb könyvekkel: Sorstalanság, 1984, Huckleberry Finn, Indul a bakterház, Zabhegyezők, Legyek Ura. Filmadaptációkkal is próbálkoztam... Hiába.

Nem akarom mindenáron hogy olvasson, csak szeretném ha megértené, hogy én mennyire szeretek, és ne duzzogás legyen belőle, ha olvasok.


2015. júl. 8. 14:39
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

Olvasva a hozzászólásokat egy kicsit megijedtem, hogy valóban számít ha filmek terültén eltérő a barátommal az ízlésünk?

amikor először realizálódott bennem az ,hogy eltérő,erősen elgondolkodtatott.

Pl.Az én kedvenc sorozatomat (ügynökös! Tehát nem tinilányos baromság) kezdtük nézni közösen,én már láttam, ő egyáltalán nem, és általa unalmasnak talált részeket tekert benne, avégén már úgy néztük, hogy teker -néz teker....ledöbbentem,mert előtte soha semmilyen filmben nem tekert.És nem egyszer pedig számomra unalmas sorozatokat,filmeket simán megnézett és tetszett is neki.azon én diszkréten elaludtam...

most akkor mi van?

2015. júl. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

"most akkor mi van?" - a van, hogy az ördög a részletekben rejtezik.... :D


Az eltérő ízlés az egy megoldható dolog,a kérdező pasijának nem más az ízlése, hanem zavarjam ha egyáltalán olvas.

Nálatok talán könnyebb a dolog, mert nézi, csak itt-ott unja. Ha tartósan és mindegyiket, akkor kezdhetsz aggódni.

2015. júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
:D köszönöm, egy picit megnyugodtam, de azért résen leszek. ha nem épp a KEDvEnc sorozatommal csinálta volna ezt a szentségtörést, akkor fel sem tűnt volna ,de így mély nyomokat hagyott bennem.:)
2015. júl. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
62%

hát, nekem nem számít, ha más az ízlésünk a barátommal zenében/filmekben... ez annyira nem lényeges dolgok, 1000x fontosabb tényezők vannak ennél :D attól még tudunk egymás hobbijáról beszélni, hogy minket az konkrétan nem foglalkoztat. én szeretem hallgatni, ha pl programozásról beszél, pedig marhára nem érdekelne önmagában a dolog :D


számomra érthetetlen, hogy valakinek kizáró ok lehet, ha nem egyezik az ízlés filmekben :D


kérdező, szerintem a veled töltött időt kevesli a barátod, és az olvasásra fogja.. azt mondod most vezetni tanul, amúgy nem csinál semmit nélküled. nekem kapcsolatfüggőnek tűnik..

2015. júl. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 omba ***** válasza:
100%

10-es: akkor vízválasztó, ha "elvből ellenzi" - épp úgy, mit a te párod a könyveket.

Tehát nem nem-szívja, hanem utálja azt, ha valaki szívja.

2015. júl. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!