Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet hogy szúrassa át a fülét és hordjon fülbevalót? 18/f Többi lent!

Figyelt kérdés
18 Éves fiú vagyok,barátnőm is 18 éves. Nagyon szép nő nekem nagyon tetszik. Csak egy dolog nem tetszik benne nekem: nem hord fülbevalót és a füle sincs át lyukasztva sajnos. Hogyan vegyem rá hogy szúrassa át és hordjon fülbevalót?

2015. júl. 10. 12:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

#6 vizsgáltasd ki magad, mert nagyon úgy fest, hogy mégis fémallergiád van. Gyerekként nekem is nézték, hogy mire vagyok allergiás, akkor semmire, aztán 30 múltam mikor kijött a parlagfű allergia rajtam. Igaz nekem nem egyből lett meg a vizsgálat, mert a doki nem küldött el, így én kértem.

Lehet rajtad most jött ki, mert eddig bírta a szervezeted, úgymond tolerálta. Van ilyen, egy allergiatesztből sok minden kiderülhet. De van olyan vizsgálat, amit nem mindenhol tudnak elvégezni, vis az adott városban, ha érdekel írj nyugodtan. Ha még követed ezt a topikot.



Szerintem se tudod az akarata ellenére ráerőltetni olyan dolgot, ami ő maga nem akar, fogadd el.

2015. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
Erről most az jutott eszembe mikor az exférjem kritizálta a rövid hajamat 20 évesen( fülbevalóm sem volt), aztán mire ő 30 lett és a szeretője egy 18 éves kis"lány" és teljesen egyforma fülbevalót vett nekünk karácsonyra:D
2015. aug. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Fül tágítója volt de rég nem hord azt sem és össze forrt neki sajnos. Hogy tudna újra hordani fülbevalót???
2016. júl. 8. 14:18
 14/27 anonim ***** válasza:
94%

Szakíts vele, jobb lesz neki így.

Bár szerintem kamu a kérdés, ennyire buta nem lehetsz.

2016. júl. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Mi az hogy kamu a kérdés? Miért lenne kamu mi ebbe a kamu??? Te vagy kamu!!! :/
2016. júl. 8. 16:34
 16/27 anonim ***** válasza:
40%
Ha nem kamu a kérdés (de persze az), hogy lehet hogy még mindig a barátnőd?
2016. júl. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
De te olyan buta vagy hogy az már nekem fáj!!! Mi ebbe a kamu mi lehet ilyen kérdésben a kamu??? Inkább ülj le ozt járkálj!!!
2016. júl. 12. 10:03
 18/27 anonim ***** válasza:
33%

Hónapok óta ezen lovagolsz mint valami hisztis kisgyerek.

Jaa nem is hónapok óta, hanem egy éve...

Ekkor írtad ki a kérdést:

2015-07-10 12:30  

Ha ez nem kamu, akkor nem való neked párkapcsolat, mert ilyen apróságról se tudsz lemondani és (szerintem) megkeseríted vele a másik fél életét is.

2016. júl. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Ok cső!
2016. júl. 12. 10:57
 20/27 A kérdező kommentje:
Noss az utolsó válaszoló a kis szájhősünk privátban félős nyuszi! Ott már nincs ilyen nagy szája csak nyugtatgat és lapít mint szar a fűben!
2016. júl. 12. 11:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!