Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan vegyem rá barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá barátnőmet hogy szúrassa át a fülét és hordjon fülbevalót? 18/f Többi lent!

Figyelt kérdés
18 Éves fiú vagyok,barátnőm is 18 éves. Nagyon szép nő nekem nagyon tetszik. Csak egy dolog nem tetszik benne nekem: nem hord fülbevalót és a füle sincs át lyukasztva sajnos. Hogyan vegyem rá hogy szúrassa át és hordjon fülbevalót?

2015. júl. 10. 12:30
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha neked nem jó fülbevaló nélkül, akkor szakíts vele, és keress egy fülbevalósat.
2016. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
De jó el tudtam fogadni mert mindennél jobban szeretem! Csak annyi lányt látok fülbevalóval és nagyon tetszik a fülbevaló rajtuk mert szép és azt akarom hogy az én kicsikém is hordjon!!!
2016. júl. 12. 12:50
 23/27 A kérdező kommentje:
Noss azóta már átszúratta a fülét, de sajnos most jelenleg mostanában nem hord fülbevalót. Hogyan vegyem erre rá, hogy hordjon?
2018. okt. 31. 08:27
 24/27 anonim ***** válasza:

Én elmondom neked, de minden lépést végre kell hajtanod, különben nem fog működni.


Kezdetnek: Vidd el Las Vegasba és nyomjatok pontosan 3.5 kör blackjacket (a fél kört úgy, hogy a 4. menet közben eliszkoltok, miután felborítottátok az asztalt)


Ezután "átkocsikáztok" Georgiába, na nem az államba, nem, hanem grúz testvéreink földjére, az eurázsiai régióban. Itt a barátnődnek heroinproblémái lesznek (ha nem lesznek, valahogy úgy kell alakítanod az eseményeket, hogy legyenek, ez FONTOS!!), aminek következtében eladja mindenét a következő lövésért és végül véletlenül téged is elad szibériai rabszolgának.


Pontosan 10 évet fogsz a szibériai sztyeppéken eltölteni (ha korábban szabadulnál / szöknél, nem fog működni a terv). Ezután meg kell keresned a barátnődet, aki azóta a Yakuza jobb keze lett Japánban és a herointerjesztést fogja felügyelni, hogy erre hogy fogsz rájönni? Mindegy.


A lényeg, hogy úgy kell a barátnőd közelébe férkőznöd, hogy ne tudja, hogy te vagy, szóval kénytelen leszel nemváltó műtétet elvégeztetni (vaginoplasty eljárással együtt - googlezd meg, ha nem tudod mi ez, de inkább ne) és újra heroinfüggővé tenni a barátnődet, miután leszbikus hajlamait felébresztetted újdonsült szexuális azonosságoddal.


Miután ez megtörtént, át kell venned a helyét a Yakuzában, kvázi a főnökévé kell válnod, végül bevezeted a fülbevalóhordás szükségességét (aki nem hajlandó rá, azt harakirire kényszeríted. Na, full crackheadként tengődő barátnőd nem akar meghalni, ezért elkezd fülbevalót hordani.


Ennyire roppant egyszerű az egész.

2018. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó: azt hiszed, hogy vicces vagy? Hát akkor el kell, hogy mondjam, hogy kicsit sem vagy az!!! Csak 1 aberrált ... vagy!!!
2018. okt. 31. 10:03
 26/27 anonim ***** válasza:
83%

Kérdező: fordulj pszichológushoz ezzel az - úgy tűnik - több mint három éve tartó rendkívüli hatalmas problémáddal.

Beszélgetni (őszintén) szoktatokk? Több mint három éve nem sikerül megbeszélni a fülbevaló-hordási problémát?

2018. okt. 31. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Igen, viccesnek hiszem magam. De bevallom, a te kérdésed humorfaktora mellett az én megoldási javaslatom eltörpül. :D
2018. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!