Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leszoktatni erről a páromat?

Figyelt kérdés

A szüleivel lakik és az anyja mindent megcsinál neki. Olyan szintsn, hogy pl. felvágja neki a barackot és elé takja... de mindent. Neki semmit nem kell segíteni.

Most jó pár napig együtt voltunk, engem marhára idegesített, hogy kiszolgáltatta magát. Például ettünk és, hogy ő szomjas és szinte elkezdett hisztizni, hogy én nem ugrottam rögtön neki, hanem megmondtam, hogy akkor odamegy és tölt magának. Vagy este evett, de én már elmentem aludni és reggel az a látvány fogadott, hogy mindent ott volt... Még arra nem volt képes, hogy beletegye a mosogatóba az edényt. Lehet, hogy csak én nem vagyok ehhez szokva, mivel nàlunk mindenki megcsinál magának mindent, senki nem ugráltatja egymást.


Többször össze is vesztünk ezen. Mondtam már neki, hogy nem vagyok a cselédje, hogy kiszolgáljam.


Meg fog még változni? 33 éves.


2015. júl. 13. 20:18
1 2
 1/19 RRR ***** válasza:
77%

ebben a korban ,ez nehezen fog menni

ha igazán szeret ,akkor igen,de nehéz csata lesz

2015. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
Ha 18 éves lenne, azt mondanám, kösd fel a gatyád, talán még ránevelheted az önállóságra (már ha van hozzá türelmed). Egy 33 éves férfi(nak nevezett gyerek) esetében ez már olyan szinten megrögzült, hogy lehetetlen. Lehet napi cirkusszal el tudnád érni, meg kényszer hatására megtegye a természetesen elvárható dolgok pár százalékát, de komolyan, hiányzik ez neked..? Ha pedig gyereket terveznél valaha, azt se felejtsd el, hogy ő nem fog semmit arrébb tenni, és a gyerekek is is ugyanúgy megtanulják tőle, hogy majd te kiszolgálod őket mindenben.
2015. júl. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
54%

Ne reménykedj benne. Most a szerelem kezdetén,- amikor általában a szebbik oldalunkat mutatjuk,-sem akar változni,tenni valamit, az már veszett ügy.

Lehetsz mellette cseléd, és él úgy tovább, mint aki szállodában lakik.

2015. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
54%
Kedves kérdező. Szerinted mitől változna meg,ha még anyával él? Jobban jársz,ha inkább keresel magadnak egy felnőtt férfit. És nem a korára gondolok,hanem inkább arra,hogy pl leszakadt a csecsről.
2015. júl. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
54%
Menekülj! Volt ilyen pasim, a tőkéjét is kinyomta neki a mama a fogkefére!Ha fiatalabb lenne, lenne esélyed, de 30 felett szerintem már nem tudod átnevelni
2015. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Jav.fogkrémjét!
2015. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Én is gyakran gondolok arra, hogy jobb lenne külön.

De az anyját sem értem, hogy minek kellett így nevelni.

2015. júl. 13. 20:36
 8/19 Költőnő? ***** válasza:
61%
33 évesewn? Vajmi kevés az esély rá. Anyuci pedig ez esetben élete egyetlen értelme és célja h vkinek kell még. Ez pedig az ő pici fia.
2015. júl. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Uuuu az olyan gaz :( Egy nagy gyerek.
2015. júl. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Óóóó...nekem apám nőtt fel ilyen családban. A mamám úgy ugrált körülötte egész életében, mint egy cseléd. Amúgy a mamám velem is így viselkedett, de apámnál nagyon látszik, hogy egész életében így nőtt fel. Ha el kell maga után pakolnia valami tányért, kikéri magának, nagyon gusztustalan...hogy egy felnőtt embernek nem lehet ennyi esze. és ha meghal az anyja és nem lesz felesége, akkor mi lesz? Maga alá tojik és éhen hal, vagy mi?:DDD
2015. júl. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!