Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tudnám leszoktatni erről a páromat?

Figyelt kérdés

A szüleivel lakik és az anyja mindent megcsinál neki. Olyan szintsn, hogy pl. felvágja neki a barackot és elé takja... de mindent. Neki semmit nem kell segíteni.

Most jó pár napig együtt voltunk, engem marhára idegesített, hogy kiszolgáltatta magát. Például ettünk és, hogy ő szomjas és szinte elkezdett hisztizni, hogy én nem ugrottam rögtön neki, hanem megmondtam, hogy akkor odamegy és tölt magának. Vagy este evett, de én már elmentem aludni és reggel az a látvány fogadott, hogy mindent ott volt... Még arra nem volt képes, hogy beletegye a mosogatóba az edényt. Lehet, hogy csak én nem vagyok ehhez szokva, mivel nàlunk mindenki megcsinál magának mindent, senki nem ugráltatja egymást.


Többször össze is vesztünk ezen. Mondtam már neki, hogy nem vagyok a cselédje, hogy kiszolgáljam.


Meg fog még változni? 33 éves.


2015. júl. 13. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

Az elején azt hittem, 18-19 scrácról írsz. Akkor talán lenne esély arra, hogy változzon.

Egy 33 éves ember esetében ez esélytelen, kínlódjon vele az anyukája. Ő nem fog soha változni. Ne vakítson el a szerelem, keress egy felnőtt férit magadnak, egy nagyra nőtt csecsemőre semmi szükség!

2015. júl. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Esélye akkor lenne változásra, ha ő maga akarná. De az ő korában ez már keserves kemény folyamat lenne. TE sehogyan sem tudod leszoktatni arról, amibe gyerekkorától beleszocializálódott. Neki olyan nő kell, aki úgy működik, mint az anyukája. Te nem így működsz. Tehát vagy megszoksz (aminél én alapból normálisabbnak tartalak) vagy megszöksz (amire ezúton is buzdítanálak). 41/F :)
2015. júl. 14. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 omba ***** válasza:

Nem fog megváltozni, örülj, hogy a WC-t önállóan használja.

Anyuka nem tud elszakadni tőle, és ezzel a megoldással el is éri.

Hagy őket kettesben, - megérdemlik egymást.

2015. júl. 14. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Kedves Kati!


Miért kellett ezt kiírnod ide? Nem tudtad volna közölni tegnap, mikor édesanyám behozta a barackot NEKÜNK! Miért kell áskálódni az ember háta mögött?


A szüleidnél, ahol vendég vagyok pedig bunkóságnak érzem, ha turkálok a hűtőjükben, de ezt már többször mondtam neked. Faterod beszólásai sosem maradnak el ez ügyben, igaz szerinted csak viccel, de engem meg rohadtul zavar!


Remélem így leírva értelmezhetőbb, mint élőszóban. Ha már ennyire kiteregeted a magánügyeinket, akkor lássa a nagyérdemű a másik oldalt is.


Üdv.:

András (33)

2015. júl. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Kedves András!


Nem vagyok Kati :D


Akkor nálatok is ez lehet a probléma...

Legalább talán te meg fogsz változni és jó dolga lesz a Katinak ;)

2015. júl. 14. 10:50
 16/19 omba ***** válasza:
71%

András, van azért itt más is,

"szomjas és szinte elkezdett hisztizni, hogy én nem ugrottam rögtön"


"arra nem volt képes, hogy beletegye a mosogatóba az edényt."


Én 12 éves kisfiú korom óta vasalok és takarítok, 20+ tájától főzők, 31 évesen profi pelenkázó voltam.


Te képes volnál egyedül fenntartani egy háztartást?


Valahogy úgy látom, nem vagytok egymáshoz valók, téged az apja szokásai, őt meg a te anyád viselkedése idegesíti.


Szerintem: békés búcsú, - tudod a sündisznó, meg a drótkefe.

2015. júl. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szüleivel lakik 33 évesen? Ez már rosszul kezdődik! Neki nem barátnő kell, hanem egy új anyuka. Menekülj tőle amíg lehet! Ő sosem fog neked kedveskedni! Mindig neked kell kinyalni a valagát! 1-2 évig bírni fogod, aztán besokallsz...
2015. júl. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Kedves omba!


"szomjas és szinte elkezdett hisztizni, hogy én nem ugrottam rögtön"---lehet, hogy 1-2 szót már hisztinek vett. Saját példám, mondtam páromnak, hogy elszeretném kerülni a faterja beszólásait, ha végzett a cigijével legyen szíves hozzon nekem egy pohár üdítőt. Erre felherkent, hogy ugráltatom és ne hisztizzek!


"arra nem volt képes, hogy beletegye a mosogatóba az edényt."---ez rám is jellemző, sokszor szanaszét hagyom a tányérokat. Annak ellenére, hogy a mosogatás (összevárok egy kupacot, tudom ez egy hiba), mosás, porszívózás, barkácsolgatás, kukaürítés az én munkaköri leírásom, cserében nagyon finomakat főz.


"Te képes volnál egyedül fenntartani egy háztartást?"---4 évig éltem gimis koliban, 5 évig egyetemen, 2 évet albérletben egyedül. Igen képes volnék egyedül fenntartani egy háztartást, de ha párja van az embernek, miért kellene egyedül csinálni?


Munkahelyem megszűnésekor hazaköltőztem 6-7 éve újra itthon élek. Sokat spóroltam(igaz ez viszonylagos 4m), autót vettem, albérletben a fele sem sikerült volna. Ebből 1 évben ingázás az ő szülei és az én szüleim háza között, szombaton volt ez a barackos dolog nálunk, vasárnap az üdítős náluk.

Sok volt nekem ennyi hasonlóság, ráadásul 33 is vagyok.


"Valahogy úgy látom, nem vagytok egymáshoz valók, téged az apja szokásai, őt meg a te anyád viselkedése idegesíti."---hát igen egy ős tahó bunkó alkoholistával nekem sok beszélni valóm nincsen, főleg nem a sértegetéseit hallgatni 2dl üdítő miatt. Édesanyám egy igazi tündér, ezért ne haragudjon rá senki!


Szerinted ez tényleg ok a szétmenésre?

2015. júl. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 omba ***** válasza:

Kedves András,



Nem vagyunk egyformák, - én nem senkit kértem az elmúlt 40 évben, hogy üdítőt hozzon nekem, kivéve, ha éppen volt 5-6 év körüli gyerekem, ami ilyenkor büszke, hogy tölthet, és kiszolgálhat.

De ez mindegy is.


Szerintem igen: elég sok nyomós ok az a szétválásra, hogy nagyon nem tudjátok elfogadni egymás szüleit (a személyét, meg a tevékenységét sem)


Ahogy te látod a párod apját:

"ős tahó bunkó alkoholista"


A kérdező, - meg így látja az anyós jelöltjét:

" anyja mindent megcsinál neki. Olyan szinten, hogy pl. felvágja neki a barackot "

Ez utóbbi észrevételt te azzal kerülöd ki, hogy te meg másként látod: "Édesanyám egy igazi tündér"


A szülők bennünk vannak, ha egymásét nem bírjátok, akkor egymást se sokáig.

A kommunikáció nem jó köztetek, most akkor a kérdező (ha nem is a te Katid) anyádról alkotott képe akkor mehet a lecsóba. Nem ez a tartós párkapcsolat titka.

2015. júl. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!