Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom kigúnyol a depresszióm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom kigúnyol a depresszióm miatt (? )

Figyelt kérdés

Nem jó témában írok, hisz nem családtagról van szó, de ha párkapcsolati témába írnék, nem kapnék 'rendes' választ.

A barátom tipikusan utálja a divat depressziósokat, akik azért vágják az ereiket mert letört a körmök, rossz napjuk volt...

Évek óta küzdök a depresszióval, és sajnos nem rég mentem el csak orvoshoz, szoval pár hónapja már van papírom is róla.

A barátom nem tud róla, szerinte én is divatból csinálok, sajnáltatom magam, csalódik bennem hisz nem az vagyok akit megismert, és néha durva dolgokat is mond, csúnya szavakkal illet, és úgy beszél velem mint ahogy én soha nem fogok vele..

Mit tehetek, az lenne a legjobb ha elmondanám neki hogy papírom van róla, de akkor jönne a sajnálkozás, amit semmiképp nem akarok:/


2015. aug. 6. 22:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Látom nagyon odafigyel rád!

Nem sajnálna ő aztán sem! Tudja is ő mi az.

2015. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

1. Szakíts vele, mert ő nem barát, hanem az ellenséged, csak kihasznál.

(Tudom nem könnyű, de épp a pokolba lovagolsz ha így folytatod tovább...)

2. Keress megértő embereket, akik nem csak meghallgatnak, hanem még együtt is éreznek veled. Többször találkoznak veled.


Végül is ennyi. Lehet az új, igazi barátod pont innen fog kikerülni, és akkor a depressziód is meg fog szűnni, ebben biztos vagyok!

2015. aug. 10. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!