Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak viseljem el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak viseljem el vagy ne engedjem?

Figyelt kérdés
2hónapja vagyok együtt a barátommal és most van egy kis problémám. (Minden nyáron amióta ismeri azt a lányt,)lejár hozzá egy-két hétre.Tavaly nyáron amikor ott volt a lány rányomult, de nem volt semmi elvileg..Engem nagyon zavar az a lány és most nem szeretném hogy eljöjjön de ha mondom a barátomnak csak veszekedés lesz..és még én lesz az idegesítő féltékenykedő..szerintetek mit csináljak?

2015. aug. 10. 18:22
1 2
 11/17 Blade Bone ***** válasza:
Figyi, és azt ki látta, hogy mikor előző évben találkoztak, nem volt köztük semmi? Kérdezd már meg tőle, hogy régen kavartak -e, mert ha igen én kidobnám az biztos.
2015. aug. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hat ez megcsalás ba...ki! Vedd már észre.

Tök mindegy van e valami...hát masik lánnyal van hetekig! Hahó!

Dobd ki a francba.Lehet hogy az első pasid,de nem az utolsó.:)

Van ilyen taploból még jópar,válogathatsz belőlük.:D

De ezt most dobd ki.

2015. aug. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
azt mondta hogy nem kavartak de neki is volt barátja akkor..most is van ez a vicc
2015. aug. 10. 19:20
 14/17 Blade Bone ***** válasza:
Akkor nem tudom, hiszel neki? Nekem pl mindig be jönnek a megérzéseim, nákad ez hogy van? Hozzá tenném, hogy két hónap ha úgy vesszük, szinte semmi egy kapcsolatnak. Szal ha megcsalt így az elején, még bűntudata se nagyon lehet.
2015. aug. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ultimátumot egy pár hetes kapcsolatban semmiképp nem szabad adnod neki, simán húzhatod a rövidebbet!

Érdekes a szitu amúgy. Ez nyilvánvalóan nem barátság, hiszen a lány rányomult. A pasid vagy olyan hülye, hogy nem tűnik fel neki (amit kétlek), vagy legyezgeti a hiúságát a dolog (ami nem jelenti azt, hogy bármit is akarna a lánytól, egyszerűen csak élvezi, hogy tetszik másnak is).

Az nem megoldható, hogy te is ott legyél? Én erre a vonalra feküdnék rá, ha ott vagyok, nem lehet nagy gond. Arra viszont figyelj, hogy ne változz hisztérikává, nem kell puszipajtásnak lennetek, de normálisan, kultúráltan kezeld a lányt (én kifejezetten barátságos lennék vele, de ez "másik szint", sok éves párkapcsolat). A barátoddal meg ha beszélsz erről, azt nyugodtan tedd, ne veszekedve, háborogva, mert abból csak a "hisztit" fogja érzékelni, nem pedig a te valós és jogos problémádat.

2015. aug. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..majd elmondom neki a problémát remélem megbeszéljük de ha muszáj is lesz engednem, 2napot fogok csak.
2015. aug. 10. 20:18
 17/17 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy először próbáltam volna jópofát vágni hozzá, mivel friss a kapcsolat, de úgyis azt mondtam volna, hogy ez nekem nem tetszetős dolog. Én már nem hiszek a fiú-lány barátságban. Kivétel ha már az egyik bepróbálkozott és maradtak barátok. Ritka, ha nem nyomulnak sosem egymásra. Ez az én véleményem. Én nem engedném a páromnak, hogy akármelyik lány barátja eljöjjön hozzá ott aludjon? Az ágyába kb? Mert nála máshol nem lenne hely. Ott helybe kidobnám. Már a gondolat is felidegesített, ha ő csinálná... foh.


Te meg fiú barátozz mellette. Bár szerintem az lesz a válasz, hogy ő nem féltékeny... hogy nyugodtan csináld.

2015. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!