Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felnőtt létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt létemre még sosem volt kapcsolatom mi lesz így velem? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Óriási gond van.

Sose volt barátnőm és szexuális "tapasztalatom" is csak az a pár van amikor fizettem érte.

Az se volt jó. A sex se érdekelt sokáig.

Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni.

A koromhoz képest mindig is éretlen volt !

És most, hogy közel a középkorúság nem tudom mi lesz velem így.

Olyan elmondhatatlan hátrányban vagyok szerintem amiből Isten sem tud kihúzni.

Nagyon kellemetlen s senkinek nem fogok kelleni.

A saját példámból azt tanultam, hogy a középiskola után legkésőbb el kell kezdeni a dolgot.

Elbuktam az élet talán legfontosabb részén!



2015. aug. 11. 11:59
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. De ne bánkódj annyira, a nők 99%-a nem képes őszinte érzelmekre, ahogy persze a férfiak sem ebben a korcs világban. Nem is éri meg szenvedni azért, amire ilyen kis esély van.
2015. okt. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 anonim ***** válasza:

38

Persze hogy nem fogok leállni egy tréning gatyás tanulatlan csóró suttyóval, mivel én se vagyok az.

De vannak buta nők is a világon. Jaaaa, hogy az neked nem jó? Legyen szép okos és kedves, akkor is ha még az ágyban se teljesítesz, meg nem is foglalkozol vele mert inkább meccset nézel? Ha ilyen vagy, akkor tényleg az az egy esélyed ha van pénzed, igen van olyan nő aki ezt elviseli a pénzért.

De hogy minden nő ilyen lenne, egyáltalán nem igaz.


Az hogy itt milyen kérdések vannak, nagyon torz képet ad a világról. A valóságban nem ez van.

Képzeld el kis f****al is lehet élvezni a szexet, ha tudod mit csinálj. És képzeld el meg lehet tanulni jónak lenni az ágyban. Persze ha te lusta vagy és nem vagy hajlandó fejlődni + teszel magasról a nőre, nem veszed észre és nem kérded meg se hogy jó volt-e neki, akkor mire tartson meg? Itt a rossz szex csak tünet és az érzéketlenség, önzőség az ok! Egy kapcsolatba energiát kell fektetni. Nem várhatod el hogy úgy hogy semmit se teszel le az asztalra emberileg, a szádba repüljön a sültgalamb. Márpedig az írásodból ez jön le! Te jó ízlés és jókinézet nélkül, jó állás nélkül, mellesleg puhap***el, elvárod hogy ugyanúgy álljanak hozzád a nők mint máshoz aki tanult, keres, és ad a külsejére, és mellesleg nem kell kényszeríteni hogy időt szánjon a barátnőjére is.


Az anyuci pici fia meg teljesen mást jelent. Önálló férfi nem fog az anyján csüngeni minden nap, de amikor menni akar akkor megy, beszél vele. Hogy lehet ezt megtiltani? Ki akarná megtiltani? Eszembe nem jutna bármit is MEGTILTANI a páromnak, nem a gyerekem. És én se vagyok az anyja hogy megmondhassam mit szabad és mit nem.


"25 vagy és annyit nem tettél még meg hogy le tedd a jogsid, fu de szánalmas" - hát ha semmi mást se tettél meg, akkor persze, de itt nem a jogsi a lényeg, hanem hogy nem vagy jó semmire.


"gondolom a fontossági sorrend ez" - ne gondold

"1 te magad" ????

"2.bulizás." ez egy komoly embernek se tartozik a legfontosabb dolgok közé

"3.dolgozzon." - nem, majd vakarássza otthon a tökeit (?!!)

"4..az igényeid kielégitése." - hahaha.. A férfi tesz nekem szivességet azzal hogy megdug? Haha! De ha már megdug és 3x élvez, igazán nem nagy kérés hogy közben nekem is legyen jó, nem igaz?

"5.minden pénzt félre tenni. külfőldi utra, a kocsira, a bulizáshoz kocsmázáshoz, házat venni bérelni, felujítani, stb stb." - ha nincs miből akkor nem akarok ilyeneket csinálni, ha viszont van miből félretenni akkor te ezek helyett amúgy mire tennél félre? Ugyanezekre, ugye? Hát persze, csak ha a nő mondja akkor hülyeség. Tipikus balf@$pasis felfogás.

"Már azt sem hagyjátok hogy hétvégén két fudball meccset végig nézzünk" - ha hétközben nem csináltál semmit, és tornyosulnak a tennivalók akkor ne ücsörögj a tv előtt egész nap, amúgy miért ne? Mit csinált a barátnő addig amíg a pasik meccset néztek, hm?

2015. okt. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
A korodnál fogva nehezebb lesz találnod valakit, de nem lehetetlen. Másnak is szar a fizetése, nem ezen múlik.
2015. okt. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:

Ej ha kis csibe hogy felkapta a vizet, mert leírtam minek kell megfelelni egy férfinak. Egyébként teljesen érthetettlen a felháborodásod. Már másodjára elismerted hogy mindenben igazam volt, akkor meg mi a gond? Te magad írod nem kell puha p.csű tanulatlan, csoró torna gatyás gyerek. Ezért kell egy férfinak ezeknél jobbnak lennie, teljesítenie, tanulnia, pénzt keresnie, jól d.gnia stb. Segitség képp írtam a kérdezőnek, hogy jó lessz felkötnie gatyáját, ha nőt akar magának szerezni. Ennyi.

Okos kislány, úgy tagadja az állításaimat hogy kőzben mindegyikkel egyettér:) És ő akar tanácsot adni a csajozáshoz:)

2015. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:

44

Nem, semmiben sincs igazad. Hol olvastad te hogy egyetértek veled?

Amit írtál BAROMSÁG. Nem így gondolkoznak a nők ahogy írtad. Ne osztogassál jó tanácsokat ha nemtudsz semmit, még a végén valaki komolyan veszi!

2015. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 A kérdező kommentje:

Hol lehet a számomra érdemes keresgélni?

Nincs ráírva a nőkre, hogy adnak esélyt.

Tudom, hogy a szemükben nem érek sokat.

Eljutni odáig, hogy egyáltalán kapcsolat legyen...


Máshol veszekedjetek !

2015. okt. 28. 11:48
 47/49 anonim ***** válasza:
0%

ezeknek a csajoknak olyan magabiztos ember kell, aki kopaszon és dagadtan, rusnyán úgy végigsétál egy utcán, mintha ő lenne a legszebb ember a világon. :)

ja, manapság még az is társul hozzá, h legyél idióta, ne olvass, és lesz szép, bár elég agyatlan bnőd. :D

2015. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

Így hogy szinte semmit sem tudunk rólad nehéz tanácsot adni. Nincs általános megoldás.. hiába erőltetik itt egyes válaszolók ezt.

Azt sem írtad hány éves vagy, a középkorú az nagyon tág fogalom.

Mivel foglalkozol, hova jársz el. Barátaid vannak-e. Milyennek képzeled azt a nőt akivel szóba állnál.

Ne legyél elkeseredve, az biztos nem segít. A világ nem fekete-fehér!

2015. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim ***** válasza:
Azt felejtsd el, hogy szórakozóhelyen megismerkedsz valakivel. (Az ilyen kapcsolatok legtöbbször amúgy se hosszúéletűek.) Valaki olyannal próbálj meg találkozgatni, akit már régóta ismersz, vagy ismerős ismerőse, tehát leinformálható. Fontos hogy legyen közös témátok a párkeresésen kívül.
2015. okt. 29. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!