Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felnőtt létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt létemre még sosem volt kapcsolatom mi lesz így velem? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Óriási gond van.

Sose volt barátnőm és szexuális "tapasztalatom" is csak az a pár van amikor fizettem érte.

Az se volt jó. A sex se érdekelt sokáig.

Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni.

A koromhoz képest mindig is éretlen volt !

És most, hogy közel a középkorúság nem tudom mi lesz velem így.

Olyan elmondhatatlan hátrányban vagyok szerintem amiből Isten sem tud kihúzni.

Nagyon kellemetlen s senkinek nem fogok kelleni.

A saját példámból azt tanultam, hogy a középiskola után legkésőbb el kell kezdeni a dolgot.

Elbuktam az élet talán legfontosabb részén!



2015. aug. 11. 11:59
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
18%

Nem nyert. Nem írok ki soha ilyen kérdéseket alapjáraton, mivel tök felesleges. Szűz már nem vagyok (és elmondhatom, hogy azon nagyon ritka emberek közé tartozom, akik az igaz szerelmükkel vesztették el), és még soha nem voltam prostinál. Idiótának nem nevezném magam, sőt, bizonyítottan messze intelligensebb és jobb megfigyelő vagyok az átlagnál. Mondjuk a kor az véletlen épp stimmel. Pszichológushoz jártam, jó kis pénzlehúzás nem mondom, ha tudnék hazudozni az embereknek, biztos ez lenne a szakmám, 5 ezer/órából el lehet éldegélni.

Ha nem akar ne hallgasson rám, tudom a realitás fáj. Akkor maradjon a "járj buliba, kondiba; építs önbizalmat; légy laza" és az ehhez hasonló jól bevett és ezerszer elkántált "ős-igazságoknál", bővítse tovább a siránkozók táborát, nekem aztán mindegy.

2015. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
82%
Ne haragudj, de a stílus ahogy válaszoltál meg a szó használat is, teljesen megegyezett azzal a srácéval..De attól ne legyél negatív.Tudom, hogy sok nő ilyen, de nem mindegyik. Én magamból indulok ki. A párom se nem szétgyúrt, nem jár BMW-vel, és a fizetésem is elég magas, hogy eltartsam magam. :)
2015. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
57%
Nem gond. Sajnos a negatív gondolkodás ellen nem tudok mit tenni, ha tudnád, miken mentem át eddigi életem során, biztos megértenéd. Bár azt nem mondanám, hogy a valóságtól elrugaszkodom, pesszimistának pesszimista, de a java része reális.
2015. aug. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindenki alkalmas arra, hogy kapcsolata legyen. Koncentrálj a munkádra, hogy valami értelme is legyen annak, hogy élsz. Aztán ha szerencséd van, még összejöhet valami nő is.
2015. aug. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
79%

" bizonyítottan messze intelligensebb és jobb megfigyelő vagyok az átlagnál"

Örülök, hogy így van. Ebben az esetben ugyanis nem kell hosszasan bizonygatnom, hogy a nők is emberek. És mivel emberek, mindegyikük külön személyiség, mint azt bizonyára észrevetted a nagy megfigyelőképességeddel. Tehát különbözik az ízlésük, a világképük, a céljaik, a gondolkodásmódjuk. Innentől kezdve viszont orbitális baromság az írásod.

Megmondjam, mivel veszed le a nőt legegyszerűbben a lábáról? Ha meggyőzöd, hogy rád, és csakis rád van szüksége. És hogy hogyan győzd meg? Na itt lépnek életbe a fenti soraim. Puhatold ki, ismerd meg, mik az elvárásai, és akkor már csak azoknak kell megfelelned.

Addig, amíg ezt nem teszed, Evolúció bácsi elégedetten dörzsöli a tenyerét, hogy na, még egy balfék kihullott a rostán, neki már nem lesz utódja.

2015. aug. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
30%
Egy kivénhedt, buta kaszanova, aki a felesége mellett szeretőt tart, inkább ne akarjon kioktatni. De azért örülök, hogy ismét sikerült egy kérdés alá büfizned a hülyeségeidet, bölcs Miquel.:))
2015. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim válasza:
68%

Na ide figyelj te személyiség zavarát és ostobaságát primitív önelégültséggel kompenzáló suttyó!

Neked először önmagadat kellene tisztába tenned, de nagyon és akkor talán módod nyílna észre venni, hogy a női lélek milyen sokrétű és hibái mellett bizony gyönyörű, ahogyan egy férfi lelke is. De ezt te egyelőre képtelen vagy észlelni, mert nem látsz az önteltségtől. Szerényebben, sokkal szerényebben és önkritikusabban kellene viselkedned. Így, és csak így képes lennél észlelni a valóságot, de legelőször is önmagadat. Tehát először önkritika, aztán még egy kis önkritika és végül még egy kis önkritika! Tanácsokat pedig csak is az után adj, hogy alaposan szembe néztél önmagaddal és ezt minden áldott nap újra és újra megteszed, és ha kell igen sirasd el a szomorú múltadat. Máskülönben, Fiam, neked még nagyon sok szenvedést kell kiállnod a tapasztalatlanságod és a butaságod miatt.

Te, pedig, kérdező, hallgass a fentebbi okos és igen csak bölcs női tanácsra, mert érdemes!

Na, persze, azt a szempontot sem szabadna figyelmen kívül hagyni, hogy talán nem is a nők között kellene társat keresgélned, hanem a fiúk között...? Hm? Ez is egy lehetséges alternatíva: A legnagyobb tisztelettel vetem fel a kérdést.

2015. aug. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:

A 14-es egy egész elfogadható válasz!

Mondjuk a helyzete nem oldja meg,nem zökkent ki.

Az életnek nincs értelem szerintem. Hacsak nem a szaporodás.


A többiek meg inkább máshol vitatkozzanak !

2015. aug. 12. 10:45
 19/49 anonim ***** válasza:

Nem szabad feladni! Próbálkozni kell egyszer, tízszer, százszor. Hidd el tudsz mindent ami kell.

Fontos, hogy ha valakivel elkezdesz ismerkedni, ne akard siettetni az eseményeket. Csak lépésről lépésre. Sokan ott rontják el, hogy pár nap után azt hiszik ebből nem lesz semmi, mert még mindig nem történt semmi. Az udvarlás régen nem véletlen tartott olyan sokáig. Meg kell adni a módját, egy kapcsolatot jól meg kell alapozni. Ha minden lépést lassan, megfontoltan teszel meg, a következő lépés magától jönni fog.

2015. aug. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
81%
Nem a szaporodás az élet értelme, ezt csak bizonyos népcsoportok gondolják így. Inkább az, hogy valami olyat csinálj, amitől jobb ember leszel, olyat ami boldoggá tesz. És ha ez sikerül, akkor az élet többi területén is sikeresebb leszel, pl. a nőknél is, mert mindenki számára vonzó egy olyan férfi, aki elégedett az életével, megvan a lelki egyensúlya, pozitívan gondolkodik, és nem akar görcsösen megfelelni másoknak.
2015. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!