Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felnőtt létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt létemre még sosem volt kapcsolatom mi lesz így velem? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Óriási gond van.

Sose volt barátnőm és szexuális "tapasztalatom" is csak az a pár van amikor fizettem érte.

Az se volt jó. A sex se érdekelt sokáig.

Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni.

A koromhoz képest mindig is éretlen volt !

És most, hogy közel a középkorúság nem tudom mi lesz velem így.

Olyan elmondhatatlan hátrányban vagyok szerintem amiből Isten sem tud kihúzni.

Nagyon kellemetlen s senkinek nem fogok kelleni.

A saját példámból azt tanultam, hogy a középiskola után legkésőbb el kell kezdeni a dolgot.

Elbuktam az élet talán legfontosabb részén!



2015. aug. 11. 11:59
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
75%

"Egy kivénhedt, buta kaszanova, aki a felesége mellett szeretőt tart..."

Látom, sok információd van rólam. Elárulom, hogyan lehetséges ez; Minden hozzászólásom felett ott van a nevem.

2015. aug. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:
20 szép amit írsz csak ha nincsenek meg az alapok és rossz vagyok a szexben akkor ezek ellenére is elhagynak.
2015. aug. 12. 16:12
 23/49 anonim ***** válasza:
39%
Te is elég rossz helyen keresgélsz, ha azt hiszed, hogy a szex az annyira fontos minden nőnek. A férfiaknak sokkal fontosabb a szex, sok nő megvan nélküle akár teljesen is. Persze az a jó, ha azért nem így van vele a nő sem, mert akkor azzal rosszabb a szex, ha nem kívánja annyira, csak megteszi a férfinek.
2015. aug. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
32%
Én pedig nem értem a kérdést. Leírtad, hogy " A szex sem érdekelt sokáig " . Ez mit jelent? Aszexuális vagy? Ha igen, az legalább annyira megnehezíti a párkapcsolatot, mint az önbizalomhiány.
2015. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:

"A férfiaknak sokkal fontosabb a szex, sok nő megvan nélküle akár teljesen is"


Ezt ne hidd el kedves kérdező, mert hülyeség.

2015. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
0%

még nekem is összejött több is, pedig én aztán problémás vagyok eléggé. :D szóval ne add fel, bár nem értem, hogy a fizetős csajok után hogy nem jött meg a kedved, meg az önbizalmad, nekem onnantól mintha felszabadulás lett volna, ami tök gáz, de ez van.

nekem az a taktikám, hogy jól érzem magam, amit megírt azt hiszem egy csaj, és próbálom a másikat is jobb kedvre deríteni, persze ehhez szerencse is kell, hogy olyan legyen a partner. :) és ha jól érzed valakivel magad, és ő is veled, akkor már nagy baj nem szokott lenni. :)

2015. aug. 19. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 A kérdező kommentje:

Jó neked.

Nekem nem hozta meg a kedvem hozzá.

2015. aug. 20. 14:18
 28/49 anonim ***** válasza:
0%
Ingyen bármikor lehetsz homokos :D
2015. szept. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 A kérdező kommentje:
Ha homokos leszek téged duglak meg először,jó? :-)
2015. szept. 3. 13:11
 30/49 anonim ***** válasza:

Kérdező azért remélem van egy jól kereső állásod, vagy legalább felső foku végzettséged diplomád, mert ha minimál béren tengődsz, ne adj isten csak érettségid van, akkor kb 0 az esélyed a nőknél.

A jó megjelenés is fontos(drága ruha, márkás cipő, okos telefon a zsebben) izmos test(vagy legalábbis nem kövér) és állati erő az ágyban.( nők egyből itélnek, ha béna vagy az első kufirc után, a képedbe röhög és kidob mint macskát xarni. Szóval lehet hogy bekell iratkoznod még pár kőrre egy hivatásoshoz.(amit persze sosem szabad elmondani a lánynak, mert akkor megint repűlsz) Jó hobbi is kell( a videó játékot és filmeket felejtsd el, mert azok gyerekesek) Legyen jogsid, ne lakj a szüleidnél, sőt lehetőleg kerűld is el őket!(a nagyinak és az anyának való segitség nem igazán domináns viselkedés, szóval ha rendes vagy szintén bukta a dolog)

Ja ls jegyezd meg a nőknek a legfontosabb a szex! Tegyél meg mindent hogy rád izguljon! Hazud azt hogy adonisz vagy(azonnal rád izgul, mert ha sok nőt megkaptál, akkor biztos jó vagy benne) a gatyádat tömd ki zoknival!( a nagy gyík látványa a nyerő) Mesélj neki a többi hóditásodrol és a volt barátnőidről.(mese habbal, de ez kell nekik)

Sok sikert.

2015. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!