Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felnőtt létemre még sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felnőtt létemre még sosem volt kapcsolatom mi lesz így velem? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Óriási gond van.

Sose volt barátnőm és szexuális "tapasztalatom" is csak az a pár van amikor fizettem érte.

Az se volt jó. A sex se érdekelt sokáig.

Nem tudom, hogy kell ismerkedni,randizni,kapcsolatot kialakítani,működtetni.

A koromhoz képest mindig is éretlen volt !

És most, hogy közel a középkorúság nem tudom mi lesz velem így.

Olyan elmondhatatlan hátrányban vagyok szerintem amiből Isten sem tud kihúzni.

Nagyon kellemetlen s senkinek nem fogok kelleni.

A saját példámból azt tanultam, hogy a középiskola után legkésőbb el kell kezdeni a dolgot.

Elbuktam az élet talán legfontosabb részén!



2015. aug. 11. 11:59
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezö!

Ne hallgass azokra akik azt írják, hogy pl ha nem vagy jó az ágyban akkor rögtön ki dobnak..

Jó lenne tudni hány éves vagy és, hogy nézel ki?

Igen is fontos, hogy egy fiú/férfi ápolt legyen, ne legyen túlsúlyos edzett legyen,legyen ízlése,mosolyogjon próbáljon pozitívnak látszani és ne legyen egoista. Fontos az elsö ránézésre alkotott kép valakiröl aki nem ezt állítja hazudik!

Lehet ismerkedni edzöteremben,rendezvényeken,discoban és bárokban is, de neked kell kezdeményezni menj oda bátran, ha látják a nök, hogy nem beképzelt vagy örülnek neki hidd el!

Ha szeretnél privátban írhatsz!

2015. okt. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

#7 nem a nők logikátlanok hanem te vagy egy kib.szott lúzer.


Persze könnyebb másokat hibáztatni, de ha tényleg nem vagy idióta, ahogy állítod magadról, akkor biztos tudod, hogy olyan nincs hogy mindenki más hülye de teee..

2015. okt. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Amit a #30-as ír szinte semmi sem igaz, baromság az egész.


Nem értem valaki miért tölti azzal az idejét hogy ilyen nyilvánvalóan baromságot egyáltalán leírjon..

2015. okt. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha igazán vágynál rá, tennél érte, és biztos találnál valakit. Mindenki talál valakit előbb-utóbb.

Ám ha mégsem vágysz annyira, csak ki akarod tölteni az életed, akkor keress más elfoglaltságot.

Nem buktál el semmit, nem az az élet célja hogy házasodj és szaporodj. Mindenkinek más lehet az élete célja, gondolj pl. apácákra - ha már Istent említetted.

2015. okt. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
Miért baromság amit írtam? Pontosan mi az ami nem igaz? Az eddigi tapasztalataim alapján ez jellemző a nőkre. Lehet hogy néhány dolog nem igaz(mondjuk) rád, de hogy minden baromság lenne, annak eléggé tagadás szaga van. Fáj az igazság mi:)
2015. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

Az eleje még részben igaz, pl. mint diplomás jól kereső jól öltözött nő, nyilván hasonló paraméterekkel rendelkező férfiak érdekelnek. DE aki nem diplomás az meg összeillik a nem diplomással. Akit nem érdekel milyen cuccban jár, az a másikon se azt nézi. Biztos van kivétel, ilyen is olyan is.

Ki dobna ki egy pasit mert béna volt az első szex? Ezt inkább fordítva tudnám elképzelni, a férfiaknál gyakoribb hogy 1 szex után lelépnek.

A párom videojátékozik, nem zavar és más párokat is ismerek ahol így van. Dagi pasi ismerősöm is boldogan él vékonyka menyasszonyával.

Én még olyat nem láttam hogy "ne segíts a rokonaidnak".

Legyen jogsid.. ez kit érdekel?! Párválasztásnál??! Mert ha nincs jogsid, akkor kész már nem is lesz? Bárki meg tud szerezni egy jogsit később is, nem? Akkor ez mit számít?


Nem, nem a szex meg a nagy fa** a legfontosabb. Ez is inkább pár pasira igaz!

A hazugságot minden nő gyűlöli, sőt minden ember, ezt igy ki merem mondani. Szóval pont az ellenkezőjét írod és rossz tanácsot adsz, hülye troll!

2015. okt. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, troll?

Mert a kérdező felnőtt, és gondolom felnőtt nők érdekelnék. Neked meg ha ilyen tapasztalataid vannak akkor gondolom a kis 16 évesekkel próbálkoztál.

2015. okt. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Ja zsák számra vannak itt olyan nők akik bepanaszoltak mennyire béna volt xy srác, és ezért nem volt folytatása a kapcsolatnak. Férfiak is már megirták hogy a csaj dobta őket mert ügyetlenek voltak az ágyban. Mert aztán az nagyon hihető hogy egy felnőtt huszon éves nőt, gyengén maszatolva megfektetnek, aztán a srác buksiját megsimogatva odasúgja neki: jól van semmi baj majd legközelebb jobb lesz! Hihetetlen kamu.(ebből is látszik hogy a szex és a férfi dominanciája a legfontosabb a nőnek) Nekünk férfiaknak nem számít hogy mennyit keres a csaj, vagy hogy van-e diplomája, te viszont beismerted számotokra mennyire mérvadó. Ergo igazam volt, ha a kérdező nem képzett akkor a nők nagyon nagy részénél semmi esélye, a többieknél sem nagyon, mert azok is a magasabb szátuszu srácra vágynak. Az öltözködés meg nevetségesen fontos nektek, nincs olyan csaj aki pl a torna gatyás férfira bukna( kell ám oda farmer, bőr kabát, nike poló, minden olyan cuc amin látszik hogy túl árazott, vagy here trancsirozó)Az anya kérdés marha egyszerű, én szinte minden kapcsolatban láttam már hogx a barátnő kötelezővé tette a srácnak hogy ne az anyjával foglalkozzon, keveset beszáljen vele, vagy találkozzanak, magyarán ne legyen anya pici fia. Szépen ellene is szoktátok fordítani a másikat, tudod a punci nagy úr:) Mert a srác inkább gyurjon, vagy vigye el a csajt minden fele, minthogy s nagyinak bevásároljon, vagy 10 percnél többet veszéljen vele. Ezért az aki sokat segít otthon, a nő szemében egy kis fiú, aki nem a saját életével törődik, és nem minden idejét a puncik bevizesedítésére fordítja.
2015. okt. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

A jogsival is az a gond hogy ha már elég idős akkor gáz hogy nincs neki! Mit gondolhat a nő? 25 vagy és annyit nem tettél még meg hogy le tedd a jogsid, fu de szánalmas. Az ilyen nem is férfi, ha még ezt sem tudja megszerezni. Béna! Én utazni szeretnék de nem a bkv-val, vagy vonattal!

Ja a barátod játszik ez tők jó, de gondolom a fontossági sorrend ez.1 te magad. 2.bulizás. 3.dolgozzon. 4..az igényeid kielégitése. 5.minden pénzt félre tenni. külfőldi utra, a kocsira, a bulizáshoz kocsmázáshoz, házat venni bérelni, felujítani, stb stb. Már azt sem hagyjátok hogy hétvégén két fudball meccset végig nézzünk, majd pötyögni a playstationon egy drága játékkal, mi ez ha nem gyerekes egy nő szemével.

2015. okt. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:

Lassan középkorú,nincs jogsi,szar a fizetésem.

A fellépésem meg... látszik rajtam, hogy nem az én terepem a nőkkel való ismerkedés,a buli,stb.


Lehúzhatom magam a WC-n?

2015. okt. 26. 15:51
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!