Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbáljuk meg vagy engedjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbáljuk meg vagy engedjem el? Távkapcsolat, golyatábor, egyetem.

Figyelt kérdés
a barátommal elég friss a kapcsolatunk és 3 év köztünk a korkulonbseg. Eddig minden nagyon jól ment mentünk ide oda jól kijovunk és minden talalkozasnal elmondása milyen boldog hogy megtalált. Most kezdi az egyetemet 19 éves és golyataborban van. Nem meglepően feltem hiszen elég friss a dolog illetve nem szeretnék csalódni. Mivel egyetemre megy tavkapcsolat lenne és fogalmam sincs menne a helyes döntés.Ő velem akar maradni azt mondja megoldjuk de mind tudjuk a tavkapcsolatok nem igazán működnek. Nem tudom inkább most elkéne engednem hogy kezdje az egyetemet bulizzon a golyataborban és engedjük el egymást meg mielőtt megkomolyabb lenne a dolog vagy igenis bizonyítsuk be hogy a távolság sem akadály. Előre is köszi a válaszokat :)

2015. aug. 25. 01:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem dobnám még el a dolgot. Ha fontos neked ő és a kapcsolat is, akkor mindenképp adj esélyt a dolognak. 1 óra nem nagy olyan vészesen nagy távolság, én és a barátnőm között is ekkora most alapból a távolság és működik a kapcsolatunk. Persze nehéz, hogy nem találkozunk nagyon nagyon sokat, viszont van annyira erős érzelmi kötődés közöttünk, hogy ezt kibírjuk. :)

Ti is tudtok esetleg beszélgetni mindennap, skype, messenger stb. Persze, nagyon nem ugyanaz, de a kapcsolatot tudjátok tartani, hétvégente meg majd együtt lesztek. De hát kinek mi elég.

Tehát szerintem ne adjátok még fel, lehet, hogy egy életre szóló élménynek felérő kapcsolatot dobsz el magadtól.

2015. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, annyira aranyosak vagytok. :) Semmiképp sem, fogom elengedni..ha már ennyi időt vártunk egymásra. :) Köszönöm! :)
2015. aug. 25. 11:56
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez a beszéd. :) Sok szerencsét nektek és sok boldogságot. :) Ha eléggé akarjátok és erős a kötődés, akkor nem fog 1 órányi távolság szétválasztani titeket.
2015. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy kicsit jobban belegondolva, nem k mindegy, hogy 1-2 év múlva szétmentek-e vagy nem? Mármint, oké hogy a legtöbb távkapcsolatos ismerősöm szakított, de... azok is, akik nem távkapcsolatban voltak.. ;) Meg azért a 80km simáén megoldható, hogy minden hétvégén találkozzatok, amíg kb felváltva vállaljátok, éppen kinek kevesebb gond utazni, addig teljesen vállalható, még az is lehet, hogy együtt is maradtok. Sok szerencsét.
2015. aug. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönjük :)
2015. aug. 25. 23:18
 16/17 anonim ***** válasza:
80 km nem távolság hetente legalább egyszer együtt tudtok lenni, de szerintem akár 2-3 naponta is. Később, amikor már az élet sűrűbb, akár egy városon belül is előfordul, hogy nem tudnak sűrűbben találkozni.
2015. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia:) azóta mi lett veletek? Együtt vagytok még?:)
2018. febr. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!