Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hív munkaidőben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hív munkaidőben, ha nem veszem fel a telefont azt mondja pasizok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel dolgozom nem mindig tudom felvenni a telefont.. . Ilyenkor mindig azt mondja biztos valami pasi kollégámmal vagyok, ezért nem veszem fel. Mi a véleményetek? Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez munkaidő, nem akkor veszem fel a telefont amikor én akarom... hanem mikor úgy van időm.

Köszi!



2015. szept. 18. 10:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

En biztos, hogy nem viselnek el egy ilyen pasit. Minek hivogat munkaidoben? O nem dolgozik? Kosse le magat massal, ne teged cs-szegessen.

A kovetkezo lepes az lesz, hogy elmar a barataidtol, aztan a csaladodtol, total fuggosegi helyzetbe hoz. A vegen meg azt is megtiltja, hogy dolgozz, vagy kimenj az utcara. Ilyenek ezek a betegesen feltekeny pasik. Vagy hagyod magad terrorizalni, vagy felvilagositod, hogy nem engedhet meg maganak mindent szar a multjabol eredo kenyszerkepzetek miatt, vagy okos leszel es otthagyod a francba, mielott elfajulnak a dolgok.

2015. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Gondolom, rossz az önbizalma, előző barátnője megcsalta, stb. Mondd el neki, hogy kopjon le rólad , de nagyon gyorsan felejtsen el örökre. Persze azt is mondhatod, hogy nem pasizol, dolgozol, mire ő: ne hazúdj! Erre te: de hát nem is hazudok, és így megy majd a végtelenségig. Ha egy lelki sérült, féltékeny idióta kapcarongya szeretnél lenni, akkor folytasd bátran ezt a kapcsolatot, legfeljebb kényszerít, hogy ne netezz, ne telefonálj és ne beszélj soha senkivel, hátha megcsalod. Sőt! nem is gondolhatsz másra, ezt persze majd úgy akarja ellenőrizni, hogy 5 percenként megkérdezi tőled: kire gondolsz? ha te egyszer majd nem mondod lelkesen, hogycsakis rá, akkor jön a szadista bunkózás. Nem hallottál még olyan nőkről, akiket megvert a pasijuk? Ha nem akarsz ide jutni, még a mai napon tedd lapátra, keress egy egészséges lelkű, értelmes férfit!
2015. szept. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, pont ez megy nálunk amit írtál. :( Ő vádol én meg mindig védekezek. Még a gondolat részében is van sajnos hasonlóság ami azért rémisztő. :(

Köszönöm a tanácsokat.

2015. szept. 18. 13:33
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerinte is menekülj. Talán arra is ráfogja, hogy biztosan egy pasi miatt hagyod el, de az már ne a te gondod legyen.
2015. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás a szakítás. Aki nem képes a bizalomra, mi több, egy aljas szemétládának tartja a párját, akinek még azt sem hiszi el, hogy nem azért jár dolgozni, hogy pasizzon, nem alkalmas párkapcsolatra. Ha benne maradsz ebben az egészben, számodra is nyilvánvaló lesz, miután már ki sem nézhetsz az ablakon úgy, hogy ne "pasizz" szerinte, csak akkor nem biztos, hogy lesz még visszaút.
2015. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 11 , 12 !

Ha pali ilyen lett vagy lesz arról csak ti tehettek (általában) bármennyire fura nekünk is vannak érzelmek azért...ha vki nagyon túlzásokba esik mert TI átb*sztátok pedig az illető többet akart annak maradhat nyoma..ami idővel persze változik...de hogy változzon ha hasonlóan viselkedtek és azt éreztetitek h mindent megtehettek...elég nehéz akkor a szitu...persze itt "komoly" és fiatalabb lányokról is szó lehet...ennyi...szóval valahogy erre kéne törekedni h ez ne legyen...de lehet már itt késő..nemtudom embere válogatja mi miért alakul v alakult ki így...ezt majd ti eldöntitek..az öszinteség fontos ha komolyra tervezel...ha nem akkor köszönj el inkább!!!

2015. szept. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolso,

Sorra b-sztak at a pasik, megse vetitem ezt ki a kovetkezo parkapcsolataimra. Nem az vert at, akivel most vagyok, hanem az elozok, miert is a jelenlegi baratomnak kellene ezert bunhodnie??

Az meg a masik, hogy feltekenykedessel meg senki nem elozte meg a megcsalast, sot. Azt meg ne probald mar meg bemagyarazni, hogy normalis ez a pszichopata viselkedes, masoktol valo eltiltas, allandoan a masikon logas, ellenorizgetes es munkahelyre feltekenykedes.

Nem csak neked voltak rossz tapasztalataid az eletben, de aki ezeken a serelmeken nem tud tullepni, es nem tud egeszseges emberi viszonyokat apolni, tiszta lappal kezdeni, annak nem valo parkapcsolat.

Ja bocs, az, hogy teged atvagtak, azzal mar feljogositva erzed magad, hogy a kovetkezo, tok artatlan es szeretettel hozzad allo embert tonkretedd lelkileg, az meg sehol se jelenti azt, hogy ez a helyes ut. Es nehogymar a kerdezot buntesse a baratja masok buneiert.

11es voltam.

2015. szept. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Egy ember csak akkor alkalmas párkapcsolatra, ha az előzőt már lezárta. Csak akkor képes a partnerét érdemei szerint megítélni, és elvonatkoztatni a korábban másokkal megesett jó vagy rossz élményektől. Aki az exét látja egy párkapcsolatban, az még nem zárta le az előzőt. Sehol nincs megírva, hogy kötelező kapcsolatot kezdeni, mielőtt az ember kiheverné a csalódásait.
2015. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Az rég rossz, hogy nem tud elvonatkoztatni az exeitől. Nagyon vigyázz mert a túlzott féltékenység könnyen betegessé válhat, és agresszívvé is. Tapasztaltam. Kérdezd meg miért van együtt veled, ha nem tud megbízni benned.

Szerintem beszélgess vele, aztán gondolkodj el, érdemes e megvárnod amíg tettlegességig fajul a dolog, mint nálunk.

2015. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
22%
Sajnos az o beallitasaval van baj. Dugas kozben is fel lehet venni a telefont ugyhogy valoszinuleg ha nem veszed fel akkor fontosabb dolgod van pl kenyerkereset/ letfenntartas. Persze ezt neki kene felfognia.
2015. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!