Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hív munkaidőben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hív munkaidőben, ha nem veszem fel a telefont azt mondja pasizok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel dolgozom nem mindig tudom felvenni a telefont.. . Ilyenkor mindig azt mondja biztos valami pasi kollégámmal vagyok, ezért nem veszem fel. Mi a véleményetek? Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez munkaidő, nem akkor veszem fel a telefont amikor én akarom... hanem mikor úgy van időm.

Köszi!



2015. szept. 18. 10:57
1 2 3 4
 21/38 Kései Sirató ***** válasza:

Kedves 16-os! Boldog házasságban élek, nem a saját tapasztalatomról beszélek, csupán egyetemen tanultam pszichológiát és emberekkel dogozom. Látom, nagyon korlátolt vagy és ha magadra ismertél, akkor inkább fordukj szakemberre. Ha fáj az igazság kerress gyógymódot, változtass az életeden!

Kedves Kérdező! Neked meg sok erőt a szakításhoz, még időben, amíg még nem kell gyerekeket is osztani..

2015. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:

Kedves 17!

Világért sem akarok semmit vetíteni a kérdezőre vagy semmi iylesmi...és persze ha mással vagyok természetesen rá sem az előző kapcsolatomból ítélkezem vagy ilyesmi....viszont ha azt produkálja vagy még rá is tesz mint az előző akkor azért kicsit "elgondolkodik" az ember...VISZONT nagyon sok múlik a megfelelő kommunikáción, ez az alapja a dolgoknak és természetesen a dolgok sosem egyoldalúak tehát nem egy emberen múlik!


Kedves utolsó mire gondol? Nem mondanám h magamra ismertem ebből :D de volt hasonló kapcsom...amiről persze én is tehettem mint ahogy a párom is!!!

16 os voltam!!!

2015. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Jelentem sikerült elhagynom! Nagyon fáj, de most az egyszer az eszemre hallgattam. Remélem találok majd egyszer én is egy normális férfit... Köszönöm a tanácsokat!
2015. szept. 24. 09:32
 24/38 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas gratula, nagyon sok erot es kitartast kivanok a tovabbiakhoz! :)
2015. szept. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%
Kitartást! Sok boldogságot!
2015. szept. 24. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, sok sikert :)
2015. szept. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 Költőnő? ***** válasza:
ügyes kislány:)
2015. szept. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy bölcs döntés volt, amit igazolni fog a jövő. Hálás leszel magadnak a későbbiekben!
2015. szept. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 Kései Sirató ***** válasza:
Nagyon jól tetted! Örülök, hogy túl vagy rajta. Biztos vagyok benne, hogy fogsz találni normális srácot, aki nem féltékeny. Sok sikert! :)
2015. szept. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
(Érdekes a neved utolsó)
2015. szept. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!