Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom hív munkaidőben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hív munkaidőben, ha nem veszem fel a telefont azt mondja pasizok. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mivel dolgozom nem mindig tudom felvenni a telefont.. . Ilyenkor mindig azt mondja biztos valami pasi kollégámmal vagyok, ezért nem veszem fel. Mi a véleményetek? Hogyan magyarázzam el neki, hogy ez munkaidő, nem akkor veszem fel a telefont amikor én akarom... hanem mikor úgy van időm.

Köszi!



2015. szept. 18. 10:57
1 2 3 4
 31/38 Kései Sirató ***** válasza:
Kedves 30-as! Szeretem József Attilát, ez az egyik versének a címe.
2015. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Jó persze félre ne értsd csak azért írtam ahogy a témában válaszoltál aztán a neved egybe cseng a témával stb csak ennyi! :)
2015. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Köszönöööm mindenkinek!!:)
2015. szept. 25. 23:29
 34/38 A kérdező kommentje:
Sajnos idő közben feltöltött rólam a netre félmeztelen képet, ahol igaz az arcom nem látszik. Mit tehetek? Jelentettem az oldal moderátorainak. Ha továbbiakban is felteszik a képet/képeket jelenthetem a rendőrségen?
2015. szept. 25. 23:40
 35/38 anonim ***** válasza:
Az mi a fff ? :D nem gyenge :\
2015. szept. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

jelentheted, de nem biztos, hogy törlésre kerül...

és először neki mond meg, hogy ha további képet tölt fel akkor a rendőrséghez fordulsz...és ha megteszi akkor tényleg fordulj a rendőrséghez!

2015. szept. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Grat! Jól tetted!
2015. dec. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 Kései Sirató ***** válasza:

Jó persze félre ne értsd csak azért írtam ahogy a témában válaszoltál aztán a neved egybe cseng a témával stb csak ennyi! :)


Ajánlom figyelmedbe József Attila: Kései sirató c. versét, semmi köze ehhez a témához, tudod, József Attila árva volt..

2015. dec. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!