Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesen döntöttem?

Figyelt kérdés
Több mint 3 év után szakítottam a barátommal, mert ő csak úgy lett volna hajlandó velem együtt lakni ha az anyja is velünk lakik. Az anyja sokat iszik, és nem is nagyon dolgozik, albérletben laknak ketten. Magát nem tudná eltartani az anyja. Én nem vagyok hajlandó ilyen nővel együtt élni, eleve nem is szeretnék anyóssal lakni. Nem tudtunk ebben a témában sehogy se megegyezésre jutni. Megkérdeztem tőle, hogy ha más se nő se lesz később aki együtt akar lakni az anyjával akkor inkább lakik egész életében az anyjával minthogy saját családja legyen? Erre azt mondta, hogy igen. Nagyon szeretem, és tudom, hogy ős is engem. Félek, hogy nem találok mást majd akit ennyire szeretek majd, pedig csak 23 éves vagyok.

2015. szept. 29. 11:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Annyira nem szeret téged!


Engem sem a párom. Ő meg azt jelentette ki, hogy ha nem náluk lakunk, nem lakunk együtt kb, mert ő albérletre egy forintot nem áldoz, hozzánk hogy képzelem hogy eljön és ott hagyja anyut, tesót, havert, melót... Természetesen hogy én mit hagyok itt vagy kit, az nem számít, lényeg neki semmi ne változzon! Ez az igazi szeretet jele...

Csak én ennek ellenére nem vágtam ki őt. De ha nem fog eljönni velem x időn belül albérletbe mert ha nálunk nem jó, akkor oda megyünk, akkor tényleg megtanul repülni.


Jól tetted! Nekem is úgy kellett volna szerintem, akkor kiderült volna valóban annyira szeret ahogy elmondja (miközben ilyeneket vagdosott a fejemhez).

2015. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha vele maradsz, akkor pár év múlva hasonló kérdést írsz ki, mint ez a szegény leány: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__anyos-apo..
2015. okt. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!