Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak TIC betegsége van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak TIC betegsége van (motoros és vokális egyaránt), amit kezdetben nem vettem észre. Most, hogy együtt élünk, és napokat töltünk egymással (hétvége), úgy érzem kiábrándultam belőle. Ti mit tennétek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Fél éves a kapcsolatunk,de már 5 hónapja élünk együtt.A kezdetek kezdetén csak a köhögés,illetve egyre gyakoribb fura torz hang (mintha héliumos lufiba slukkolt volna) volt gyanús,amit később rángás kísért. Mostanra olyannyira elfajult a dolog,hogy mikor az ágyból tévézünk,megfájdul a fülem a folyamatos "huppogásától",és alig hallom a műsort tőle.Aztán rázendít a héliumos hangon,majd váll rángatva ugrik helyből hármat...Nem merek vele sehova elmenni,mert bár tudom,hogy nem ő tehet róla,ennek ellenére mindenki furán néz rám,és kérdezgetik,hogy milyen betegség ez...Úgy érzem teljesen kiábrándultam belőle,és nagyon idegesít...Már szinte beszélgetni sem szeretek vele a fent említett dolgok miatt.

Szerintetek én vagyok a bunkó???



#szakítás #TIC betegség
2015. okt. 27. 19:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem bírtam ki nevetés nélkül. Elképzelem, ahogy "rázendít a héliumos hangon,majd váll rángatva ugrik helyből hármat"...

Lehetne akármilyen jó ember, én ezt nem bírnám elviselni. Tényleg kiábrándító.

Nem vagy bunkó. Szerintem keress egy normális férfit.

2015. okt. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Azért többségében egyet értetek velem, làtom.Ez megnyugtat;a tudat, hogy nem vagyok érzéketlen, untoleràns...

Ti megpróbálnátok konkrétan a problémáról beszélni vele?

2015. okt. 28. 07:45
 13/22 anonim ***** válasza:

Természetesen! Elmondanám, hogy mi zavar, már nem érzek iránta semmit, stb. És, hogy a betegsége közénk állt. Nem ő tehet róla, de nagyon nehéz együtt lenni egy tartósan beteg emberrel.


Ne tedd tönkre magad, keress mást, és ő is találhat valakit, aki hosszú távn is elbírja a tikkelést. Én is falra másznék tőle, mert rhadt zavaró.

2015. okt. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Beszélni nem merek vele.Nem akarom megbàntani...Biztos nagyon szégyelli, és tuti nem most érezné először hátrányos helyzetben magát.Vegulis nem tehet róla. ..És én sem!
2015. okt. 28. 20:04
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy hasonló párom, mondjuk nem voltak ennyire feltűnőek a tic-ek (nem volt hang vagy ilyesmi, csak arc grimasz). Én sem rögtön vettem észre, bár viszonylag az elején, és eléggé zavart. Csak fél évig voltunk együtt, kisebb szünetekkel, voltak problémák a kapcsolatban, így végül szakítottam vele. Nem tudom, hogy mi lett volna akkor, ha tök jól megvagyunk, és "csak" a tic lett volna "probléma". Otthon, kettesben még talán nem is annyira zavart, viszont ha valahol voltunk, emberek között, és mások is látták, na az nagyon zavart. Szégyelltem emiatt. Pedig nem vagyok egy rossz ember, de ezt egyszerűen nem lehet irányítani, és sajnos hamar kiábrándul az ember lánya :/
2015. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ami még kimaradt: nagyon szerettem volna szóba hozni, megkérdezni, hogy mi ez pontosan, mióta van, miért alakult ki, stb.. De egyszerűen nem mertem, nem tudtam hogy belekezdeni, nem tudtam, hogy reagálna, féltem, hogy megbántom. Sajnos vannak az életben ilyen helyzetek, ahol tehetetlennek érzi magát az ember, és inkább a könnyebbik utat választja.
2015. okt. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bírnám elviselni, és megértem, hogy most lelkifurdalásod van. Ne legyen!


Volt egy barátom, aki csak krákogott állandóan. Mindig, mindenhol. Semmi baja nem volt, csak krákogott. Már anyámékat is zavarta, és bár nem szóltak, de felsóhajtottak, mikor este elment tőlünk. Aztán engem is elkezdett zavarni a krákogás. És én éreztem magam szar alaknak, mert szakítottam vele. De sajnálatra nem lehet építeni egy kapcsolatot.

2015. okt. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Pontosan így zajlik a mi társasági életünk is! Annak ellenére, hogy én sem tartom magam rossz embernek (sokmindenent megéltem már, tehát tolerálns es megértő vagyok), ez valami olyan érzést vált ki belőlem, amit nem bírok legyőzni.Szégyen, tehetetlenség,zavar, ingerültség...
2015. okt. 29. 09:39
 19/22 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos nincs más választás, mint hogy külön váljatok.. Van más férfi is, aki legalább annyira jó ember, és kedves (stb), és ugyanakkor külsőre is tetszik, hiszen bárki bármit mond, hogy nem a külső számít, de igenis számít! Nyilván a belső értékek fontosabbak. De pl ha az elején belezúgsz valakibe, és nem a külseje miatt, mert mondjuk külsőre nem igazán az eseted, akkor később, mikor jönnek a problémák, akár kisebbek is, és már elmúlik az a kezdeti nagy lángolás, akkor sokkal könnyebben kiábrándulsz egy ilyen emberből, mint mondjuk egy olyanból, aki külsőre is nagyon tetszik. Meg aztán a szexuális vonzalomhoz is kell a tetsző külső. Tehát sajnos vagy nem sajnos, de ez tény.:)
2015. okt. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Teszek fel egy másik kérdést:

Mit csinálnál ha kiderulne, hogy ettől a férfitól terhes vagy?

2015. okt. 29. 10:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!